Şimdi Ara

tam gaz yokuşta titreme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2003 scenic 1.9 dti aracımla tam gaz yokuş çıkarken. sürat mesela 120, tam gaz yapmaya devam ettiğimde araçta bir titreme algılıyorum. sanki araç motor gitmek istiyorda gidemiyor gibi. titreme sarsıntıyı da andırdığı için zorlamıyorum 110'la çıkıyorum yokuşu. sebebi ne olabilir. saygılar.

• Selamlar,aks kafalarını kontrol ettiriniz.Benzer bir arızada aks kafasındaki boşluktan olduğunu tesbit edip değiştirmiştik.
  • dostum bı de motor kulaklarına baktır akslarla beraber bır ıhtımal
  • Henüz herhangi bir operasyon yapmadık. duz yolda tam gaz yaparken sorun çıkarmıyor. yokuşa son gaz girip son gaz devam edersem yapıyor. bugün tekrar denedim. gaz pedalından titremeyi algılıyorum. benim aklıma katalitik konvertor mu tıkandı acaba diye gelmişti. şimdilik zorlamıyorum. bakalım ilerlemezse çok sorun yapmayacağım.
    bu arada memlekete gittim geldim. memlekette arabanın arkasından merdane sesi gibi tıngır tıngır ses gelmeye başlamıştı. bugün götürdüm. arka amortisor kırılmış. yanımdaki arkadaş otuz senedir araba kullanıyorum. kırıldığını ilk defa gördüm dedi. nasıl bir çukura girdiysem. dönüş yolunda zaten araba yolda gezeliyordu. kıllndırmıştı beni. tırsarak geldim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.