Şimdi Ara

taşınabilir harddisk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende seageta 500gb taşınabilir hanı turuncu renginde ışık yanıyo işte ondan vardı ama 30 cm yere düştü ve bozuldu içindede 500 gb film ve dizilerim vardı onları nasıl kurtarabilirim sorun içindeki diksteymiş arkadaşın dediğine göre hani makinanın içindeki filmleri kurtulacagını bilsem parçalatmaya razıyım ama filmler çok önemli lütfen bir çözüm bulalım

• 2,5inç mi 3,5 inç mi data kurtarmalar çok pahalı duyduğuma göre bi kere forumda okudum kayseride mi ne varmış bir arkadaştan 500dolar istemişler ama tam olarak bilmiyorum sen yinede büyük çaplı bilgisayarcılara sor...Şansını dene...
  • dostum bu işi herkes yapamaz hatta veri kurtarmak ayrı bir uzmanlık alanı artık o diske uygun aynı seri bir disk bulunur halledilir tabi fiziksel bir hata gelmemişse eğer diskte çalışır durumdaysa eğer Git götür kurtarılabilecekse kurtarırlar...Dostum hdd ni hiç mi görmüyor pc çıt yok mu hdd den?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masklow -- 18 Haziran 2009; 11:44:45 >
  • dostum şöle açıklayım. benim hdd hem priz hem usb li çalışıyodu. bilgisayara usb ile baglı olsa daha prize takmadan calışmazdı. şimdi prize takıyosun usb ile bilgisayar bağlıyosun sonra usb yi çıkardıgın zaman hdd halen calısıyor. bilgisauyar hdd görmüyor maalesef. ve çalışırken de vınnn sessizlik sonra bida vınnn diyerekten calışıyo [ biraz komik oldu ama idare et dostum :))))))] yani çalışması bu şekilde incini bilmiyorum ama 2,5 diye tahmin ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.