Şimdi Ara

Tatlısu Mahallesi mi, yoksa Esenşehir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çalıştığım kurum Ümraniye'ye taşınıyor iş yerine yakın bir yerden 120.000 TL civarı 2+1 daire satın almayı düşünüyorum ve bu özelliklere haiz sadece Esenşehir semtindeki daireler var. Ama arkadaşlarımın çoğu Tatlısu Mahallesi'nden daireler satın aldılar 250.000 TL ve üzeri fiyatlara.
    Ben her halürkarda bu civardan bir ev kiralayacağım ya da satın alacağım ayda 1000-1200 TL arası ödeme yaparak ve bu kadar parayı kiraya yatırmak kafama bir türlü yatmıyor. Bu yüzden İstanbul'u ve bahsettiğim bölgeyi bilen arkadaşlar Tatlısu Mahallesi'ne kıyasla Esenşehir Mahallesi'nden 120.000 TL civarı 2+1 daire alınır mı fikirlerini açıklayarak paylaşabilirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• Esenşehir'i pek bilmem ama Tatlısu Mahallesi bayağı bayağı gelişiyor. Varoş kesimi pek göz önünde bulundurmazsak Tatlısu Mahallesi ev almak için gayet güzel bir yer. Adliyenin oraları hep beğenmişimdir, Elalmış caddesinin oralar merkezi yermiş gibi gelişiyor. İdeal marketin yanında marmaris büfeydi aslı pastanesiydi cadde kafeydi ve özellikle Hidayet Türkoğlunun orada yüzme okuluyla old car garage yeri var çok iyi. Senin sorunda ev alma konusunda bu olaylara pek fazla hakimiyetim yoktur. Umarım bir arkadaş sorunu cevaplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 20 Kasım 2012; 15:05:23 >
  • @Amedra teşekkürler cevabın için. Tatlısu Mahallesi'nin iyi olduğunu biliyorum aslında benim sormak istediğim hemen yan komşusu olan Esenşehir mahallesi nasıldır? Fiyat/Performans açısından tercih edilebilir midir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.