Şimdi Ara

tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardeşime ps3 alacaktım yada cıkınca ps4 yalnız aklıma baska bişey geldi şimdi benim evde core 2 duo işlemcili pc im var ayriyeten tv miz samsung es 8000 su led tvlerden ben ps3 yada çıkınca ps4 alacagıma bu pc yi tv ye baglayacak bi ara kablosu alsam ve pc ye ekran kartı alsam düşündüğümü gerçekleştirebilir miyim bide kablosuz kol alırım olmaz mı dediğim eger olursa nasıl bi ekran kartı almam lazım tv full hd

• Kardeş dediklerinin hepsi olur çünkü bende 102 ekran tv ye bağlayıp bazen oynuyorum. Ekran kartınıda, oynuyacağın oyunları kaldırabilecek bütçene göre bi ekran kartı al
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkyildiz97

Kardeş dediklerinin hepsi olur çünkü bende 102 ekran tv ye bağlayıp bazen oynuyorum. Ekran kartınıda, oynuyacağın oyunları kaldırabilecek bütçene göre bi ekran kartı al

bazıları ekran büyüdükçe ekran kartının iyi olması gerekir diyor tv 46 inç ve 1920 1280 full hd kasması önemli birde ana karta aldıgım ekran kartı uyar degilmi anakarttan bagımsız degil mi ekran kartı
  • hocam core 2 duo işlemci modelini yazarsanız ekran kartı önerimiz olur elbet anakart modeli vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

quote:

Orijinalden alıntı: tarkyildiz97

Kardeş dediklerinin hepsi olur çünkü bende 102 ekran tv ye bağlayıp bazen oynuyorum. Ekran kartınıda, oynuyacağın oyunları kaldırabilecek bütçene göre bi ekran kartı al

bazıları ekran büyüdükçe ekran kartının iyi olması gerekir diyor tv 46 inç ve 1920 1280 full hd kasması önemli birde ana karta aldıgım ekran kartı uyar degilmi anakarttan bagımsız degil mi ekran kartı

Kardeş uyumsuzluk bazen oluyor diye biliyorum ben sen anakartı ve ekran kartı bütçeni yaz bi

• quote:

Orijinalden alıntı: dokuzkuyruklu-_-

hocam core 2 duo işlemci modelini yazarsanız ekran kartı önerimiz olur elbet anakart modeli vs

fazla bilgim yok ama şöyle diyim ben pc yim toplattırdıgım da asus nvdia en 8500gt ekran kartım vardı o yandı şu an onboard ekran kartı var oyun oynanmadıgı için işe yarıyor. yani en8500gt yi çalışrıyordu 512 mb 128bitti galiba o anakart asrock diye bi marka işlemci intel core 2 duo 2.13 müydü öyle bişeydi
  • Tam bilgi vermezseniz önereceğimiz parçalar ya uyumsuz olur yada yanlış olur. Mesela power kaç watt yani ona göre bir ekran kartı tavsiye ederiz. Ama hd 7770 yada hd 7750 fazlasıyla işinizi görür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.