Şimdi Ara

Tavsiyeeeeee 1.200 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar epeydir arıyorum bakıyorum ilk slr makinamı alıcam ve YARDIMLARINIZI BEKLİYORM 1200 tl bütçem var bana ne önerir ne tavsiye edersiniz...???

Şimdiden teşekür ederim.

• öncelikle forumda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir,,
    burda bağırmanı gerektircek bişey göremiyorum...

2. olarak canon 450d tavsiye ederim
  • pentax k200d,biraz daha bütçeni ilerletebilirsen 18-55 ve 50-200 beraber kit halinde tavsiye ederim.

Canon cephesinde 450d

Nikonda da ikinci el d80 güzel olur.
  • bu k200d nin baya hayranı var ..olsa param bende düşünürüm. :)
  • Ama pentax dan açıkcası biraz tedirgin oluyorm biraz daha orta slr ye hitap ediyor karmaşıklık profesyonallik açısından gözümü korkutuyor..

Onun dışında nasil cihazlardır kullanıcılarına sormak lazım?
  • onun dışında a300k a350k 1000d 2.el 450d
  • Peki arkadaşlar 2.el bir cihaz alsak herhangi bi sıkıntı problemle karşılaşırmıyız o konu hakkında hiç bir bilgim yok çünkü şu kadar fotoğraf çekilmiş falan diyo 2.el ürünlerde sebebi nedir ?
  • dostum elimde 30 poz çekilmiş full kutulu garantili faturalı sıfır çizik sorunsuz canon 450d var 18-55 mm IS kiti de dahil... fiyatım acaip uygun elinde paran da kalacak ikinci bir lens de alırsın kaçırma derim... ilgileniyorsan pm atarsın
  • 1100 ytl Olympus E-510
    14-42 + 40-150 Double Kit +
    4 GB Kart aldı bir arkadaş ama bana öve öve bitiremedi
    bende ondan önce sp 560 almıştım hava atmak içinde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 13 Ocak 2009; 21:28:20 >
  • @biz :)) arkadaşlar arasında olur öyle şeyler .. Siz cihazı gördünüzmü kullanıcı yorumu nasıl Olympus un, beğeninizi kazandımı ?
  • canon 450d bencede iyi
  • 1200 lira ile SLR sisteme girmek benzinsiz arabayla yola çıkmak gibi birşeydir..
    eğer derseniz ki ben hemen öbür ay ya da bir kaç ay içinde yeni bir lens parası daha biriktirebilirim ; o zaman slr sistemi düşünün derim
    zaten bu işin "deneyim, kullanma ya da teknik bilgi" kısımlarını bildiğinizi sayarak konuşuyorum
    eğer 1200 üzerine daha para ekleyemiyecekseniz dslr düşünmeyi bırakın dslr-like düşünün
    çok fazla insan var sadece gövdeye para yatırıp 1 sene yeni lens almayı beklerken fotoğrafçılıktan soğuyan...
    tekrar düşünün derim
  • Avrupa'da hemen hemen heryerde aşağı yukarı aynı fiyata,550-600 euro'ya nikon d80 ve 18-70 lens takımı satılıyor.18-135 kit lense nazaran ustalar tarafından daha keskin bulunan lens 18-70.Gelen gideniniz varsa sipariş verebilirsiniz.Burada garantililer en ucuz 1800 ytl civarında,spot fiyatı bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 10_ur

1200 lira ile SLR sisteme girmek benzinsiz arabayla yola çıkmak gibi birşeydir..
    eğer derseniz ki ben hemen öbür ay ya da bir kaç ay içinde yeni bir lens parası daha biriktirebilirim ; o zaman slr sistemi düşünün derim
    zaten bu işin "deneyim, kullanma ya da teknik bilgi" kısımlarını bildiğinizi sayarak konuşuyorum
    eğer 1200 üzerine daha para ekleyemiyecekseniz dslr düşünmeyi bırakın dslr-like düşünün
    çok fazla insan var sadece gövdeye para yatırıp 1 sene yeni lens almayı beklerken fotoğrafçılıktan soğuyan...
    tekrar düşünün derim

Yazmama gerek kalmamış yazmışsın hepsini

• umarım okur ve anlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.