Şimdi Ara

TEB/CEPTETEB Yılbaşı Bonus Kampanyası (max. 60 tl bonus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
10
Favori
3.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda bu kampanyayı farketmedim, hemen paylasayim istedim.

TEB Bonus Card ile 09 - 31 Aralık 2016 tarihi arasında tek seferde yapılacak market, akaryakıt, giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde her ikinci 100 TL ve üzeri harcamaya 17 TL bonus, toplam 51 TL bonus.
    Bonus üye işyerlerinde tek seferde yapılacak market, akaryakıt, giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde her ikinci 100 TL ve üzeri harcamada 17 TL bonus, toplam 51 TL bonus.
    Sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve KAZAN yazıp 4616’ya SMS ile katılan müşteriler en fazla 51 TL , CEPTETEB Mobil APP ile katılan müşteriler 60 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonuslar 05.01.2017 tarihinde kartlara yüklenecektir.
    Kullanılmayan bonuslar 15.01.2017 tarihinde geri alınacaktır.

• 600/60 bonus yapıyor, konu başlığı düzeltilirse daha cezbedici olur ve insanlar uygulama üzerinden katılıp +9 lira puan kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 13 Aralık 2016; 10:58:05 >
  • Uygulamayı açıyorum nereden katılıyoruz bulamıyorum
  • Uygulama ile katılmıyorum. Tekrar çıkıyor katil ibaresi.
  • CEPTETEB Mobil APP ile katılım nerden nasıl sağlanıyor yardımcı olabilecek arkadaş varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuxrey44 -- 13 Aralık 2016; 11:10:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelfen

Uygulama ile katılmıyorum. Tekrar çıkıyor katil ibaresi.

nerden katıldınız hocam uygulama üzerinden
  • ozelfen kullanıcısına yanıt
    Aynı problemi yaşıyorum. Çözüm bulabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

CEPTETEB Mobil APP ile katılım nerden nasıl sağlanıyor yardımcı olabilecek arkadaş varmı

uygulama ekranında giriş yapmadan sol ust köşedeki sekmeye dokunun ekrana gelen kampanyalardan katılabilirsin..
  • bu uygulama üzerinden katılmak istediğim her kampanya için, başvuru alındı diyor ama kimisi için katıldın ibaresi çıkıyor, kimisi için ise çıkmıyor.
    sms ile de katılıp garantiye almaya çalışıyorum sonra.

bonusflaş veya yapıkredi cüzdan gibi yapamadılar şu uygulamayı bir türlü...
  • Dün MH ı aradım ve uygulanmadan katıldığım ve "katılım sağlandı vb." mesajı çıkmasına rağmen "katıldın" ibaresi çıkmıyor kampanyada, dedim. MH, bu sorunu ilgili departmana ilettik. Gün içinde düzelir demişti.
    Bugün baktığımda, uygulamada en altta gözüken kampanya en üste alınmış. Ama hala katılım sağlanamıyor. Ya da sağladıysa da "katıldın" etiketi belirmiyor. Yakında düzelir diye umuyorum.
    Maalesef bu vb. diğer bankalardan hiçbiri BonusFlaş düzeyinde bir uygulama yapamadı. Hep bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

CEPTETEB Mobil APP ile katılım nerden nasıl sağlanıyor yardımcı olabilecek arkadaş varmı

uygulama ekranında giriş yapmadan sol ust köşedeki sekmeye dokunun ekrana gelen kampanyalardan katılabilirsin..

teşekkürler hocam
  • bende bu sorunlardan dolayı mecburen SMS ile katılım sağladım.
  • "CEPTETEB Mobil APP ile katılan müşteriler 60 TL bonus kazanabilir."

Bu maddeden dolayı mobilden katılmayı zorluyorum.
  • erikh E kullanıcısına yanıt
    Banka kartları dahil mi
  • Uygulamada sorun devam ediyor.
  • uygulama çöp zaten
  • Ben katıl demedim fakat katıldın yazıyor sakata gelmeyelim
  • Katıldım ibaresi girmeden harcama yapmayacağım sonra boda gitmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asilyus10

Ben katıl demedim fakat katıldın yazıyor sakata gelmeyelim

Aynen bende de.. ios/cepteteb
  • Çok iyi 1000 e 110 bonus gelicek bana
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.