Şimdi Ara

tekirdağ'da oturan varmı ? sorum var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
11.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tekirdağ'da oturan arkadaşlara bir sorum olacaktı tekirdağ da semt pazarı hangi günler kuruluyor? elimde tüketmem gereken bazı bayan malları var onları orada satmayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? istanbul malum pazarlar boşaldı herkes yazlık yerlere gidiyor. bende tekirdağ gibi tatil yörelerinde mallarımı satmayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Tekirdağ'da Pazar Günleri Nereleri Gezilebilir?

Tekirdağ'da yaşıyorsanız veya şehri ziyaret ediyorsanız, canlı pazar atmosferinin tadını çıkarmak için birçok seçeneğiniz mevcut. İşte Tekirdağ'ın en popüler pazarları ve çalışma günleri hakkında bilgiler:

• Tekirdağ Pazarı: Tekirdağ'ın en büyük ve en hareketli pazarlarından biri olan Tekirdağ Pazarı, her Pazar günü kuruluyor.

• Kumbağ Pazarı: Tekirdağ'ın Kumbağ semtinde yer alan Kumbağ Pazarı da Pazar günleri açık.

• Tekirdağ Semt Pazarları: Tekirdağ'ın çeşitli semtlerinde farklı günlerde kurulan semt pazarları bulunuyor. Semtinize en yakın pazarı öğrenmek için belediye ile iletişime geçebilirsiniz.

• Tekirdağ Sosyete Pazarı: Tekirdağ'ın en lüks pazarlarından biri olan Sosyete Pazarı, Pazar günleri kuruluyor.

• Tekirdağ Bit Pazarı: Antikalar, ikinci el eşyalar ve benzersiz ürünler bulmak için Tekirdağ Bit Pazarı'na uğrayabilirsiniz. Pazarın çalışma günü değişkenlik gösterebilir, bu nedenle önceden kontrol etmeniz önerilir.

• Tekirdağ Cumartesi Pazarı: Tekirdağ'ın Cumartesi günleri kurulan Cumartesi Pazarı'nda taze ürünler ve yerel lezzetler bulabilirsiniz.

• Tekirdağ Pazarı Hangi Gün 2023: Yukarıda belirtilen çalışma günleri 2023 yılı için de geçerlidir. Ancak, bayram ve özel günlerde değişiklikler olabileceğini unutmayın. En güncel bilgiler için resmi kaynakları kontrol etmeniz önerilir.

Tekirdağ pazarları, yerel ürünleri keşfetmek, uygun fiyatlı alışveriş yapmak ve şehrin hareketli atmosferini deneyimlemek için harika yerlerdir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • çarşamba. satarsın.
  • büyük pazar perşembe.
  • bu pazarlar tekirdağın neresinde oluyor merkez mi? ayrıca bir cumatesi günü pazar duydum varmı böyle bir pazar tam olarak nerelerde kuruluyor bu pazarlar yardımcı olurmusunuz? sabah kurulup akşama kadar tam zamanlı pazarlar değilmi?
  • yardımcı olun lütfen.
  • Pazarda mal satman icin benim bildigim belediyeden once izin alman gerekiyor ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Pazarda mal satman icin benim bildigim belediyeden once izin alman gerekiyor ???

hadiya ilk defa duydum
  • tekira var onun orada oluyor pazar ama gününü tam olarak bilmiyorum
  • Merkezde salı ve perşembe günleri.
  • Kumbağ'da Cumartesi.
    Çorlu'da Salı ve Perşembe.
    Hayrabolu'da Salı.
    Tekirdağ'da Perşembe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Kumbağ'da Cumartesi.
    Hayrabolu'da Salı.
    Tekirdağ'da Perşembe.

Çorlu da perşembe ve salıya ek olarak pazartesi pazarıda var..

pazar günleri de sağlık mahallesinde kuruluyordu,şu an halen kuruluyor mu bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Kumbağ'da Cumartesi.
    Hayrabolu'da Salı.
    Tekirdağ'da Perşembe.

pazar günleri de sağlık mahallesinde kuruluyordu,şu an halen kuruluyor mu bilmem

Tabii, olta takımları için gerekli olan malzemeyi genellikle muhacir pazarından alıyorum ben.
    Mahallede de Pazar pazarı var.

• Merkezde salı ve perşembe pazarını bilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Kumbağ'da Cumartesi.
    Hayrabolu'da Salı.
    Tekirdağ'da Perşembe.

Tabii, olta takımları için gerekli olan malzemeyi genellikle muhacir pazarından alıyorum ben.
    Mahallede de Pazar pazarı var.

macırlarda her türlü zamazingo bulunur ucuz fiyata gofretleri de guzel oluyodu

• arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkür ederim peki bu pazarlarda günlük yer kiralamak için belediyeden izin mi almak gerekiyor?
  • HORTTT

2019 itibariyle Tekirdağ ve civarı güncel pazarlar ne zaman ve nerede acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.