Şimdi Ara

(Teknik Bilgi Lütfen) iPhone'u yere düşürdüm.Lütfen bi yardımcı olurmusunuz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu yere düşürdüm.Sol taraftaki sessize alma modunda baya bi sorun oluştu.Sağa sola kaymakta çok zorlanıyor ve sesli moda geçmiyor.Sanırım düştükten sonra hafif içe göçen dış düzey tuşu sıkıştırdı.Napmam lazım arkdşlar aldığım yere götürsem içini açıp halledebilirler mi.
    Nası bi çözüm bulabilirim.

• arkadaşlar cidden çok önemli yokmu bi yardımcı olack

• dostum cok tesk ilgin icin bisi sorcm sana sonucta hic acmadim icini acarim daha feci bi durum olur yada kapatamm sunu sorcm tel ici acilinca sorunumun cozulme ihtimali % kac sence parca deisikligine gidermi yaw baska cevap vereck yokmu. Sacma sapan geyikler yapsak 100 tane msj gelir simdi hic yok ilgilenn saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreterzioglu

dostum cok tesk ilgin icin bisi sorcm sana sonucta hic acmadim icini acarim daha feci bi durum olur yada kapatamm sunu sorcm tel ici acilinca sorunumun cozulme ihtimali % kac sence parca deisikligine gidermi yaw baska cevap vereck yokmu. Sacma sapan geyikler yapsak 100 tane msj gelir simdi hic yok ilgilenn saolun

bi resim koysan daha fazla yorum emin ol gelirdi.

sana tavsiyem; youtube dan iphone dissasamble diye aratıp açma videosuna bakarap açıp kendin yap. eğer güveniyosan el becerine.
    tamirciye götürsen ne kadar güvenebilirsin parça değiştirmeyeceğine ya da fiyat ne olur bilemem.

ama bence önce bi kaç resim koy detaylı anlat sorunu, yardım mutlaka gelecektir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.