Şimdi Ara

Teknik için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Boyum:175-176
    Kilom:65
    Mevkim:Forvet ama takımda DEFANS
    Hızım(yavaş,orta,hızlı):Hızlı
    Kaç yıldır top oynuyorum:4
    Hangi Aralıklarla Top Oynuyorum:Haftada 1 gün
    Nasıl Çalışıyorum:çalışmıyorum
    Nerde Oynuyorum:Okul takımı

Kendime güvenim eksik çekiniyorum hocanın karşısında arkadaşlarla oynarken süper ama takım maçlarında olmadığım kadar kötü güven eksikliği boyum uzun kavamı bazen kaldıramıyorum
    şutlarım hızım iyi bana teknik için yardım edecek varmı

• Yetenekli fakemizde oldu
  • Barça maçlarını izle teknik gör
  • bir kaleci olarak şimdiye beni ve diğer kaleci arkadaşları zorlayan şutlar ayağın üst tarafı ile topun hafif altına girilerek çekilen şutlardır aynı zmanda mesela ben zıplamamı falan baya geliştirdim sağ ve sol ayak uç tarafı ile köşeye kesilen topları çıkarmak her zman zor olmuştur

bence aç begendiğin bir oyuncu var şut ve pas atış şeklini izle ben mesela çaprazdan bir ara çok sorun yaşıyordum yazdım youtube buffon diye adamın nasıl açı kapattığını ne kadar çıktıgını direkle arasındaki mesefaye kollarını duruş yüksekliğine baktım şimdi çaprazdan kesinlikle gol yemiyorum aynı şekilde uzaktan çekilen şutlarda yerden çekilen şutlara nasıl havadan çekilen şutlara nasıl atladığını defalarca izledim uzaktanda eğer anormal bir şut gelmezse yemiyorum

ben kaleci olduğum için çoğu zman oyunu rahat rahat izliyorum senin teknikten kastın ronaldinho messi gibi haraket yapmak değil iyi pas top kontrolü falansa fabregas ve alex gibi risk almadan temiz oynayacaksın sağa sola yada ileriye cool bir şekilde pası atıp geçeceksin

• Defansta oynarken oyuna top sok. Uzun paslar dene, yerden sert arapaslar at. Forvette oynarken ise top sür kaleyi görünce çak bi Henry plasesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.