Şimdi Ara

Teknobiyotik den 2750 liraya oyun pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar pc toplama arifesindeyim bir çok konu açtım azalttım artırdım sonunda bütçeme uygun olduğunu düşündüğüm sistem budur tavsiyeleriniz neler

Teknobiyotik den 2750 liraya oyun pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker-Batman -- 13 Ocak 2018; 16:2:12 >

• Güzel toplanmış.
  • Michael Townley kullanıcısına yanıt
    şuan piyasadaki oyunlari çalıştırmada sıkıntı yaşanmaz demi hocam bir de akıl aldığım bilgisayarcı abi amd yerine intel dedi değişmeli miyim
  • Hocam olusu olsa bile intel tek cekirdek online oyunlarda onemli benim gorusum bu
  • Joker-Batman kullanıcısına yanıt
    Hayır kalsın, ileriye dönük olarak AMD daha iyi ve online oyunlarda İntel'de %25-30 performans düşüşü yaşandı. AMD'ye yönelin.
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    online cs-go lol gta5 var pubg yede bu sistem ile kavusmayi düşünüyorum
  • Michael Townley kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
  • Intel al online oyniycaksan basin agirmaz verdigin paranin hakkini veriri.
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Amd var hiç bi online oyunda sıkıntı yaşamadım bence gözlüğü çıkar iyice bak.
  • İşlemciyi 1200'e düşür 1300x'in turbo oc harici avantası yok (1200 ellede 3.9 oc yapıp kulalnırsın) , bütçen yetiyorsa rami 16 yap bunlar harici gayet güzel sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr light -- 14 Ocak 2018; 5:5:11 >
  • Intel fanboylari ciddiye alma herifler utanmasa 6 ayda bir soket değiştirecek hadi onu geçtim islemcideki lehimleri kaldırdılar en dandik termal macunu sürüp piyasaya attılar.Al 1300x babalar gibi kullan.
  • Mr light kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bir iki yıl sonra oyun performansı yeterliliği açısından 1300x alsaydim der miyim sonuçta bu sistemi bi 4-5 yıl kullanmak istiyorum grafik ayarı orta düşük görürsün beni
  • okan855 kullanıcısına yanıt
    Amd de karar kıldım hocam intel 8.nesile gücüm yetmiyor gerisinide amd den üstün görmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Hayır kalsın, ileriye dönük olarak AMD daha iyi ve online oyunlarda İntel'de %25-30 performans düşüşü yaşandı. AMD'ye yönelin.

nereye yaşandı afedersin? bilip bilmeden konuşmayın ev kullanıcısını %5 bile etkilemedi ve bu daha güncelleştirmelerin gelişmemiş hali. daha iyi güncelleştirmeler gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker-Batman

Peki hocam bir iki yıl sonra oyun performansı yeterliliği açısından 1300x alsaydim der miyim sonuçta bu sistemi bi 4-5 yıl kullanmak istiyorum grafik ayarı orta düşük görürsün beni

oynadığın oyuna göre karar ver eğer tek çekirdekle çalışan eski tür oyunlar oynuyorsan amd ile 10 senelik laptop performansı alabilirsin dikkat et.
  • krmkolol K kullanıcısına yanıt
    Oynadığım oyunları söylemiştim tekrarlayım. Lol cs-go gta5 online bunlara bir de pubg eklicem inşallah ama ilerki yıllarda da çıkan bir watch dogs witcher assasins creed gibi hayran olduğum oyunları da oynamak isterim
  • okan855 kullanıcısına yanıt
    fanboylukla alakası yok dostum kendim amd x4 9550 kullanıyorum arkadaşımda amd phenom x6 1055t var
    geçen 1050ti aldık x6 1055t 6 çekirdek ya ! lolde 70 80 fps arası gidip geliyor üstü yok
    i5 6600k ya taktık ekran kartını minimum 120 fps alıyor kart şimdi siz burda amd yimi seçersiniz intelimi ?
    tamam i5 6. nesil fakat 4 çekirdek ? tek çekirdek performansı cok iyi intel işlemcilerin ha 3. 4. nesil i5 te olsa aynı fps alırdık !
    intel pahalı olabilir fakat geleceğe yatırım olarak görüyorum.
  • size söyle diyim imzamdaki sistemle güncel oyunları rahat rahat oynuyorum tertemiz beni hiç üzmedi halada oynatmaya devam ediyor ama iyi ama kötü

oynadıgım oyunlar

ac origins original 45 fps ayarlar high

middle erth shadow of war korsan 57 fps high ultra arası 3gb vram yiyor

cod ww2 korsan 65 ile 72 arası high ayarlar

wwe2k18 korsan high ayarlar 30 fps çünkü konsol port

wolfenstain 2 korsan 70 80 fps very high

bu arkadaşlara bilgi olsun diye atıyorum ucuz bir pc olrak görebilirsiniz ama güncel oyunlarda high olrak oynuyorum rahatca

bilgi amaçlı yazdım yani 3.nesil i5 i7 hala gider 4.nesil i5 i7 hala gideri var

ama amd fx serisi tam bir fiyasko idi ama ryzenle çok güzel iş yaptılar uzun süreli kullanmda intel iyi iş görüyor ama artık güncel işlemcilerle yani zen ile bu fark kalmadı diyebiliriz r3 1200 aldıgında oc yaptıgında i3 8100 performansı alıyorsunuz

yani konu sahibi rahatca r3 1200 alıp oc yapıp güzel bir oyun performansı alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Ocak 2018; 12:11:15 >

• asko56 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • https://www.youtube.com/watch?v=bU_ojNtwk8s

buyrun burdada testleri mevcut
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.