Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam herkese ben telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ama seçenekler çok fazla olduğu için kararsız kaldım 800 lira civarı bir telefon arıyorum arkadaşlar önceliklerim hız ve tasarım kamera 2. planda bir de sonradan başımı ağrıtmayacak bir telefon olmasını isterim tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum önerdiğiniz telefonların sevmediğiniz özelliklerini de belirtirseniz çok memnun olurum herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar

• bütçeni artırmayı düşünürsen xperia p
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes884

bütçeni artırmayı düşünürsen xperia p
    O fiyata bulabilirseniz Xperia P, eğer RAM miktarı ve ekran pek önemli değilse ve dayanıklılık ön plandaysa Xperia go, Performanslı ve JB'li bir cihaz arıyorsanız S3 mini.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=71108589

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 9 Mart 2013; 20:31:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provisional

O fiyata bulabilirseniz Xperia P, eğer RAM miktarı ve ekran pek önemli değilse ve dayanıklılık ön plandaysa Xperia go, Performanslı ve JB'li bir cihaz arıyorsanız S3 mini.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=71108589

Alıntıları Göster
    Bunlara da bakmanı öneririm.
    LG P760 Optimus L9

Motorola RAZR XT910

Tasarım olarak Motorola hakikaten güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: HectorBarbossa

Bunlara da bakmanı öneririm.
    LG P760 Optimus L9

Motorola RAZR XT910

Tasarım olarak Motorola hakikaten güzel.

Alıntıları Göster
    samsung galaxy wonder alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1172

samsung galaxy wonder alabilirsin

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bi arkadaşım da xperia arc s önerdi sizler ne düşünürsünüz fikirleriniz çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ban Yemişim

arkadaşlar bi arkadaşım da xperia arc s önerdi sizler ne düşünürsünüz fikirleriniz çok önemli

Alıntıları Göster
    s3 mini
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

s3 mini

Alıntıları Göster
    L9.
  • xperia p yada razr xt910
  • Acele değilse kesinlikle şimdi alma. Biraz para koyup üstüne fiyati düşer s3 alırsın. Walla pişman olmazsınız sonra. Yoksa arasındaki 300 400 liraya degiyor. Kardeşimde mini var ama bazı yerlerde gerçekten fark var. Hem ekran cidden güzel. HD film keyfi fln. Güzel oluyor. ;)
  • S3 mini al derim.ben. gayet guzel ve kullanisli. Özellikleri de seni 1-2 sene goturur
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

S3 mini al derim.ben. gayet guzel ve kullanisli. Özellikleri de seni 1-2 sene goturur
    S3 mini ve kasa kalitesizliği? 1-2 sene kullanacaksan al. Garantisi kadar ömrü var ehee. S3 teki o fiyata arka kapağı görünce iğrendim la telefondan. ne kadar dandik yapmışlar. Al Lg L9 veya Motorola razr xt910. sağlamlığın keyfine var. ehee. s3 mini alacağıma 3310 kullanırım daha iyi ehee..
  • Xperia ray işini görebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tipitipitip

Xperia ray işini görebilir
    motorola razr xt910 tek geçerim bir incele istersen.ayrıca xperia p 16 gb hafızasıvar arttırılmıyor. Razrda da arttırılıyor bunun önemini kullanınca anlarsın. Zaten sistem 4.5–5gb kullanıyor. Bunuda hesaplarsan 11–12gb kalır . genede karşılaştırma sitelerinden bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: High_ToweR

motorola razr xt910 tek geçerim bir incele istersen.ayrıca xperia p 16 gb hafızasıvar arttırılmıyor. Razrda da arttırılıyor bunun önemini kullanınca anlarsın. Zaten sistem 4.5–5gb kullanıyor. Bunuda hesaplarsan 11–12gb kalır . genede karşılaştırma sitelerinden bak

Alıntıları Göster
    lumia620 düşünmezmisin? 750 tl window8 farklı bir deneyim olur:)
    bende xperia u almıştım telefon geldiği gün dondu geri gönderdim şimdi para iade yada hediye çeki yapıyor hepsiburada.. ürünün yeni versiyonunu göndermek zorunda değilmi sony?

hepsiburada xperia p de sayfayı acınca 2 yıl garantili yazıyor.Fakat diğer model sattıkları ürünlerdeki gibi Sony Ericsson Türkiye Yetkili servisi tarafından 2 yıl garantilidir yazıyor. Xperia p nin ürün açıklamsında yazmıyor. Ayrıca ürün paralel ithalat ürünü ? Bunu da sormalısın .Çünkü bana gelen xperia u modeli şarz aletinin priz girişi Türkiye uymlu değildi.Gidip onun için birde dönüştürücü alıyorsun.

• S3 mini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal K.

S3 mini
    Motorola Razr
  • S3 mini yada Samsung Galaxy S duos ama s3 minuli dahah iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Motorola Razr

Alıntıları Göster
    xperia p ,razr yada s3 mini
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

S3 mini ve kasa kalitesizliği? 1-2 sene kullanacaksan al. Garantisi kadar ömrü var ehee. S3 teki o fiyata arka kapağı görünce iğrendim la telefondan. ne kadar dandik yapmışlar. Al Lg L9 veya Motorola razr xt910. sağlamlığın keyfine var. ehee. s3 mini alacağıma 3310 kullanırım daha iyi ehee..

Kardesim hersey dis gorunus mu?S3 gayet iyi bir telefon sana yuh diyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.