Şimdi Ara

TELEFON TAVSİYESİ BÜTÇE 8000 TL (Mevcutta kullanılan S6)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015' ten beri Galaxy S6 kullanmaktayım. Daha önce Xperia Neo V, S3, S4 kullandım. Telefonumu artık değiştirmem gerekiyor sürekli kasma donma aşırı ısınma sorınları yaşıyorum.

Bütçem 8000 TL. Bu saydığım/kullandığım telefonlar ile artık androidden illallah ettim. 2015' ten bu yana androide devam edebileceğim kadar android gelişti mi? Yoksa artık ios geçme vaktim geldi mi?

Aradığım telefon özelliklerini sayacak olursam kamera önemli işim dolayısı ile autocad, mailler gibi işleyişlerdr aksaklık yaşamak istemiyorum. Fazla oyun oynamam vakit geçirmek için ufak demek oddmar tarzı oyunlar oynuyorum. Bu minvalde öneri alırsam mutlu olurum.

Aklımda ki telefon Iphone 11. Ama eğer android artık değişti eskisi gibi değil 2 senede çöp olmaz derseniz o kanat içinde öneri alabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

• Hocam pek detaylı bilgim yok. Ama o fiyata alacağın hiçbir cihaz donma ve kasma yapmaz. Zevkinize göre ister apple ister samsung alabilirsiniz.
  • 2 seneye çöp olmaz ama yazılım desteği kesilir,fiyat dibe çakılır.1 senede zibilyon tane cihaz çıkıyor,değer meğer bırakmıyor.11 bin tl çıkış fiyatı olan bir cihaz 6 ay gibi bir sürede 8 bine inebiliyor.Hele 2. el konusuna hiç girmiyorum zararın doruğunu yaşıyosun çünkü,iphone'lar peynir ekmek gibi giderken,diğer platformun sadece belli başlı bilindik markaları gidiyor.Bunları göze alabiliyorsan,bu kadar da para vericem diyosan kesinlikle ve kesinlikle samsung dışında hiçbir markaya bakma.Bu fiyata da alabileceğin en iyisi note 10 ile s10+'dır.
  • Düz s20 al keyfine bak
  • iPhone 11 de alınabilir 7k
  • iphone xs akar olmadı s20
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.