Şimdi Ara

telefonda sontest nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar arc s telefonu servise verdim uretimde olmadigi icin z1c yollamislar,sifir dediler ve kutusu acikti.mh aradim cihaz son teste girdigi icin kutu acik dediler.son test nedir ve nicin yapilir.acaba kullanilmis bir cihazmi yolladilar,sifir cihaz test edilirmi? cihazi teslim almadim guvenemedim,yardimlarinizi bekler tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turgut-0640

arkadaslar arc s telefonu servise verdim uretimde olmadigi icin z1c yollamislar,sifir dediler ve kutusu acikti.mh aradim cihaz son teste girdigi icin kutu acik dediler.son test nedir ve nicin yapilir.acaba kullanilmis bir cihazmi yolladilar,sifir cihaz test edilirmi? cihazi teslim almadim guvenemedim,yardimlarinizi bekler tesekkur ederim.

Benim xperia z de değişti bikaç gün önce telefonu herhangi bir sorunu vs varmı diye test ediyorlar sıkıntı yok yani teslim alsaydın keşke

• assassin(z) kullanıcısına yanıt
    test edılıyor deyınce kullanılmış telefonu tamır edıp test edıyorlar dıye algıladım.kutusu acık olunca ıcıme kurt düstü
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut-0640

test edılıyor deyınce kullanılmış telefonu tamır edıp test edıyorlar dıye algıladım.kutusu acık olunca ıcıme kurt düstü

Sorun yok rahatça kullanabilirsin prosedür böyle

• test etmeden hiçbir telefonu satmıyorlar sıkıntı yok yani :)
  • Ürün kontrol edilip kısa vadede sorun yaşamaman için testlerini yapıyorlar, için rahat olsun.
  • tesekkur ederim yardimlariniz icin,cihazi yarin aliyim o zaman.sadece sifir cihaz deyip jelatini yok diye almamistim.hakem heyetine vermistim 24 isgununu gectigi icin,bugun sordum 4_5 ay arasi surer dedi yogunluk varmis.insallah dediginiz gibi sorunsuz cikar cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyyasTD -- 9 Ekim 2014; 23:07:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.