Şimdi Ara

Telefondan İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi bulundugum yerde internet olmadıgından telefonumu bilgisayara bagladım ve telefonumdaki interneti kullanıyorum. fakat bi arkadasımda benim internetime baglanmak istiyor. lan veya başka bi yontemle benim telefonumdaki internete baglanması mümkün müdür? Veya benim bilgisayarıma baglanıp, bilgisayarımdaki internete baglanması mümkün müdür?

• Benim bildiğim kadarıyla günümüzdeki akılları telefonların hepsinde var böyle seçenekler.Telefonu wifi kaynağı olarak gösterebiliyorsun yada bilgisayara bağlayıp interneti verebiliyorsun.Telefonun hakkında bilgi verirsen daha rahat cevap alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam akıllı telefonlarda telefonu modem gibi kullanma özelliği var. Eğer telefon symbian sa joikuspot programıyla yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki yapapilabilir,akilli telefonlarda mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küçük Herifler

Hocam akıllı telefonlarda telefonu modem gibi kullanma özelliği var. Eğer telefon symbian sa joikuspot programıyla yapabilirsiniz.

Aynen Symbian^3 telefonum var bu programı kullanıyorum,ama bu programdan açınca interneti sadece laptoplar görüyor internetimi telefonlar göremiyor.
  • Merhaba arkadaşlar nokia e6 cihazımdan joikispot uygulamasunı açtım pcden çok rahat girebiliyorum ama Android cihaımdan(telefon) dan giremiyorum daha doğrusu görmüyo bile ağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.