Şimdi Ara

Telefonu Boynerden alın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olması gerekenler : axess card ve boyner anahtar cartı (yoksa 2 dakikada veriyolar)

axess kampanyası gereği alacağınız her telefon peşin fiyatına 12'ye bölünüyor ve her 250 milyonluk alışverişe 50 milyonluk hediye çeki veriliyor eğer 500 milyonu geçerseniz bir 25 milyon daha hediye çeki veriyolar..

ÖRNEK OLAY:

Bugün boyner içindeki genpadan 430 milyona SX1 aldım ve 12'ye böldürdüm axess card ile.. bana 250 milyonu geçtiğim için 50 milyonluk hediye çeki verdiler

Bu hediye çekiyle 125 milyonluk bir alışveriş daha yaptım (şirin şeker bir nike'ım var artık) 50 milyon çeki düşünce 75 milyon daha böldürdüm axess card ile.. ve 505 milyonun ikinci 250 milyonluk kısmı için bir 50 milyon daha kazandım ve ayrıca 500 milyonu geçtim diye bir 25 milyon daha verdiler

SONUÇ:

505 milyon'u 12 ye böldürdüm ve 125 milyonluk hediye çeki kazandım, yani kabaca 500 milyonu geçen bir telefon aldığınızda genpadan boyner size bunu 12'ye bölüp 125 milyonluk hediye çekini anında takdim ediyor.. Kampanya çok hoş, yakında telefon alacaklara duyurulur..

PS: Arkadaşlar birde baskül verdiler (evet kocaman bildiğimiz tartı), her anahtara bir baskül

• hocam ya öyle güzel anlatmışsınki boyneri sevesim geldi

SX1 hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyena

hocam ya öyle güzel anlatmışsınki boyneri sevesim geldi

SX1 hayırlı olsun

saol hyena,

walla bugün seçim olsun dolmakalemle pusulaya boyner yazıp altına mührü vurmazsam namussuzum
  • quote:

Orijinalden alıntı: magisterial

saol hyena,

walla bugün seçim olsun dolmakalemle pusulaya boyner yazıp altına mührü vurmazsam namussuzum

Alıntıları Göster
    harikasın dostum oylar boynere

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyena

harikasın dostum oylar boynere

Alıntıları Göster
    tuh keske 2 ay once boole kampanya olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: atox

tuh keske 2 ay once boole kampanya olsaydı

Alıntıları Göster
    boyner genpatech e bağlı diye biliyorum,şu k700 i yi 600 e satan genpatech
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

Alıntıları Göster
    boyner sağlam yer haklı oldunmu hertürlü hakkını verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

evet boyner içindeki genpalardan alışveriş yaptığında geçerli bu kampanya..

bütün telefon fiyatlarını bilemem ama ben SX1 aldım fiyatı gayet normal hatta bu kadar hediye çekiyle düşünürsek çok çok ucuza geldi bana.. 75 milyonluk hediye çekimlede bir mmc almayı düşünüyorum sonuçta 505/12 ile SX1 + 110 milyonluk nike + 3 nike çorap + 250/512 mmc ve bir baskül almış olucam ve zaten 430 telefona verecektim her şartta

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

evet boyner içindeki genpalardan alışveriş yaptığında geçerli bu kampanya..

bütün telefon fiyatlarını bilemem ama ben SX1 aldım fiyatı gayet normal hatta bu kadar hediye çekiyle düşünürsek çok çok ucuza geldi bana.. 75 milyonluk hediye çekimlede bir mmc almayı düşünüyorum sonuçta 505/12 ile SX1 + 110 milyonluk nike + 3 nike çorap + 250/512 mmc ve bir baskül almış olucam ve zaten 430 telefona verecektim her şartta

Alıntıları Göster
    magisterial banada axcess kart lazım yaa. bendeki kartlar hep öğrenci işi düşük limitli :( toplasan bi tlf alamazsın yaa neyse hangi boynerden aldın? maslaktakindenmi? ordaysa bana yakın. belki bende alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzmane

magisterial banada axcess kart lazım yaa. bendeki kartlar hep öğrenci işi düşük limitli :( toplasan bi tlf alamazsın yaa neyse hangi boynerden aldın? maslaktakindenmi? ordaysa bana yakın. belki bende alırım.

Alıntıları Göster
    boyner yine advantage gibi bir kart üretse iyi olacak belki de düşünüyordur kimbilir....
  • ee zaten sende almışlar 50 milyonu sx1 380 milyon a satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

ee zaten sende almışlar 50 milyonu sx1 380 milyon a satılıyor
    quote:

SX1 hayırlı olsun

al bendende o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

quote:

SX1 hayırlı olsun

al bendende o kadar

Alıntıları Göster
    Garantili telefon alacaklar ve fiyatı piyasayla aynı olanlar için gerçekten çok güzel bir fırsat..

• quote:

Orijinalden alıntı: uzmane

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uzmane

tüm boynerler de kampanya aynı, yanlız maslaktakiler nedense telefonu açmıyor yada ben bir türlü sesimi duyuramadım.. ben beylikdüzü migros içindeki boynerden aldım ama metrocity de de bulmuştum gene SX1 i..

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

1) telefon 580 den ucuza geldi bana lütfen tüm yazdıklarımı bir daha incele çünkü verdiğim 430 sayesinde 50 milyon ve bir 75 milyon daha kazandım

2) ben o kadar gezdim 380 milyona 12 taksitle SX1 bulamadım, sen eğer bulabileceğimiz yeri yazarsan bundan sonra almak isteyen arkadaşlara büyük yardımın dokunur

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

1) telefon 580 den ucuza geldi bana lütfen tüm yazdıklarımı bir daha incele çünkü verdiğim 430 sayesinde 50 milyon ve bir 75 milyon daha kazandım

2) ben o kadar gezdim 380 milyona 12 taksitle SX1 bulamadım, sen eğer bulabileceğimiz yeri yazarsan bundan sonra almak isteyen arkadaşlara büyük yardımın dokunur

Alıntıları Göster
    sorular:

1-380 e sx1 nerede var merak ettim
    2-boynerin internetten satış yaptığı bi sitesi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

sorular:

Alıntıları Göster
    http://alisveris.boyner.com.tr/
    Boyner'in internet alışveriş adresi

quote:

Orjinalden alıntı: zehirli

sorular:

• Çok salam kampanyaymis. Ben dun teknosadan 440 milyona sx1 aldim. Acaba bugun gotursem geri alirlarmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebutku

Çok salam kampanyaymis. Ben dun teknosadan 440 milyona sx1 aldim. Acaba bugun gotursem geri alirlarmi.
    ya bence boşuna yormuşsun kendini

sonuçta sx1 pahalı almışsın ve boyner sana bir sürü mal satmayı başarmış burada karlı olan boyner.. sen ise sadece paranı vererek alışveriş yapmış oldun....

sakın karaa geçtim deme söylediklerin hiç karlı gelmiyor....

vermiş olduğu hediye çekleri ve indirimlerle malın asıl fiyatını incelediğin zaman zaten adam malı sana karlı fiyatı ile satıyor hediye çekleri sadece müşterinin dikkatini çekmek içindir hiç bir işletme böle bir uygulama ile müşterisinin çok kazanmasını sağlamaz herzaman kendisi kazanmak ister

sen ise psikilojik olarak kar etmiş hissediyorsun kendini.....

yapamn gerekenler ;

-güle güle kullan

-almış olduğun şeyleri herneyse kar ettim olgusu ile hareket etme böle hareket edersen sürekli kayberdersin

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

ya bence boşuna yormuşsun kendini

sonuçta sx1 pahalı almışsın ve boyner sana bir sürü mal satmayı başarmış burada karlı olan boyner.. sen ise sadece paranı vererek alışveriş yapmış oldun....

sakın karaa geçtim deme söylediklerin hiç karlı gelmiyor....

vermiş olduğu hediye çekleri ve indirimlerle malın asıl fiyatını incelediğin zaman zaten adam malı sana karlı fiyatı ile satıyor hediye çekleri sadece müşterinin dikkatini çekmek içindir hiç bir işletme böle bir uygulama ile müşterisinin çok kazanmasını sağlamaz herzaman kendisi kazanmak ister

sen ise psikilojik olarak kar etmiş hissediyorsun kendini.....

yapamn gerekenler ;

-güle güle kullan

-almış olduğun şeyleri herneyse kar ettim olgusu ile hareket etme böle hareket edersen sürekli kayberdersin

Alıntıları Göster
    boynerden alın abi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.