Şimdi Ara

Telefonum e-sim desteklemiyor ve yurt dışına çıkacağım önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakında yurt dışına çıkacağım her gün 1ülke gezeceğiz. İletişim problemi olmaması için aşağıdaki hizmetleri buldum fakat sizin de ekstra önerileriniz ve görüşlerinizi almak isterim.

1. E-sim: Fakat telefonum e-sim desteklemiyor (modeli Galaxy A34). Ya yeni telefon almam gerekiyor ya da kısa süreliğine telefon kiralamam lazım (özellikle kiralama konusunda sıkıntım gümrüklerde sıkıntı yaşama durumu olur mu?)
    2. Esim.me diye bir ürün buldum sim slotuna takıyoruz normal sim gibi fakat mobil uygulamasımdan istediğiniz paketi anında aktarabiliyorsunuz aslında iyi bir çözüm olabilirdi paketleri de ucuzdu aslında ama tek seferlik sim kartı almanız lazım Türkiyeye kargosu ile birlikte ortalama 60 € tutuyor.
    3. Kullandığım operatörü yurtdışına açma: Ortalama günlük 250 - 280₺ tutuyor bu da uzun seyahatler için biraz pahalı.

Sizin önerebileceğiniz farklı çözüm önerileri varsa belirtirseniz memnun olurum. İyi forumlar.

• Operatörlerin aylık/haftalık yurtdışı ek paketleri oluyor 1GB 3GB internet biraz dakika ve sms gibi içerikli. E sim yoksa tercih edilebilir çok uçuk fiyatları yoktu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.