Şimdi Ara

Telsim hediye smsler artık yurt dışına gitmiyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanılmıyorsam daha önce yurtdışı dahil her yere gidiyordu, şimdi gitmiyor, yani kontor düşüyor, acaba yakında sadece telsimden telsimemi gönderebileceğiz hediye sms leri

• Eminmisin kardeş
  • biraz sonra acıcam müşteri hizmetlerine tel i ilgili kişiyi istiycem bağlamazsa onada bir ton laf söyliycem 1 saat önce 500knt aldım ben.Benim kız ark ım yurt dışın da yaşıyor ve normalde giden knt 3 ben bunun icin telsime gectim şimdi ne yapayım ben bu kknt münasip birlerlerine transfer etcem bu knt leri
  • Yüzde yüz eminim. Daha önce kullanabiliyordun ama son yükleme yaptığımda gelen uyarı msjında parantez içinde büyük hafrlerle (YURT DIŞI VE BİLMEM NE HARİÇ) diye ibare düşmüş. Anlıycan artık hediye sms ler yurtdışına gitmiyorki, buda hiç iyi bişey olmadı.

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Eminmisin kardeş
  • beyler benim en son bugün başıma geldi yurt dışında arkadaşlar var onlara mesaj atıyodum beleş diye. bi ton kontürüm gitmiş. bundan sonra telsimde yurt dışı bedava sms yokmuş
  • bu çok kötü oldu
  • Olmaz Olamaz yakti Bizi
  • Harbi kötü oldu bu???
    Bu gidişin sonu kötü. Vodafone dedik ama oda foss çıkacak heralde
  • Bugün gelen bilgi mesajına göre, artık diğer operatörlerede gitmeyecek. hayırlı olsun...
  • Ben sırf yurt dışı mesajları için telsim hat almıştım bir de bugun dünya kadar kontor aldım

Bu gsm operatorleri beni delirticek
  • geçmiş ola.

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Ben sırf yurt dışı mesajları için telsim hat almıştım bir de bugun dünya kadar kontor aldım

Bu gsm operatorleri beni delirticek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.