Şimdi Ara

Temel liseye gidiyorum açığa geçebilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün arkadaşlar konuşurken duydum böyle bi şansımız varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayıt tarihi geçti

• bende geçeceğim. birinci dönem bitince kayıtlar açılacak herhalde
  • sonalaylı kullanıcısına yanıt
    Sende mi Temel lisedesin hocam

• Birinci dönem için geçti artık 2. Dönemde geçersin

• memnun değil misiniz?
  • 2. dönem için kayıtlar 18 ocak yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum. İnşallah ben de temel liseden açığa geçeceğim ikinci dönem.
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    EVET PARA KAYBI

hocalara soru getiriyoruz bizden kaçıyorlar verdikleri kaynaklar çok kötü her hafta bi hoca gidip yerine başkası geliyor vs.

Tamamen para kaybı , Behzat rasuliden çalışsam %90 daha çok verim alırdım o kadar pişmanım ki

• nevergiveup99 N kullanıcısına yanıt
    maalesef hocam. yazın açık liseyi araştırmadığım için çok pişmanım. okula gidiyorum dersleri bile dinlemiyorum. hocalar da iyi değil. yazın matematiği behzattan kendim halletmiştim, okula bıraksaymışım olmazmış. tamamen zaman kaybı.
  • hocam nerede yazıyor tam olarak ? link atma şansın var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonalaylı -- 18 Ekim 2016; 19:16:22 >
  • 1. dönem kayıt işlemlerinin uzatılmaması durumunda kayıt işlemini 2. dönem gerçektirebilirsiniz. Sorunuz varsa sorabilirsizin hocam

• hocam kayıtı yaparken, eski okuldan herhangi bir belgeye gerek yok değil mi ? direk halk eğitim merkezine makbuzla gidip halledebiliyoruz ?
  • sonalaylı kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum halk eğitimden halk eğitime değişiklik gösterebiliyor. Biz 8 arkadaş geçtik benim gittiğimde istemediler ama arkadaşlarım başka bir şubeye gitmişti onları tekrar okula yollayıp transkript getirmesini istediler

• quote:

Orijinalden alıntı: sonalaylı

hocam nerede yazıyor tam olarak ? link atma şansın var mı ?

http://www.aciklise.net/genel/yeni-kayit-ve-kayit-yenileme.html
  • Pişmanım abi temel liseye geçtiğim için ama artık geçti sanırım 2. dönemde idare edicem. Öğretmenler yetersiz, kaynaklar yetersiz, kalite az en azından benim lisem böyle. Bin pişmanım. Ahh ahhh giden para birde... Road to mezun
  • Kancaaa kullanıcısına yanıt
    aynen hocam Anadolu lisesi kötü diye geldim burası daha kötü çıktı

• Ben mezun olmayı kafama koydum bu sene artık istediğim yer olmiycak gibi şuan boş takılıyorum günler geçiyor. Anadoluda olsam en azından para gitmezdi
  • Kancaaa kullanıcısına yanıt
    Aynen ikinci dönem açığa geçmeye çalışcam bari kitap ve video parasını çıkarayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.