Şimdi Ara

TEMMUZDAN BERİDİR ÇÖZÜLEMEYEN KOPMA SORUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, hizmetiniz uzun süredir online olduğundan dolayı otomatik mesaj göndermiştir. Şu an 11 saat 57 dakika online durumdadır. Daha öncesinde 1 saat içerisinde kopmalar olduğu görülüyordu. Şu an kopma bulunmuyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

attığınız mesajın üzerinden 1 saat geçmedi, kopma oldu.

TEMMUZDAN BERİDİR ÇÖZÜLEMEYEN KOPMA SORUNU
  • Aynı şekilde kopma sorunu yaşıyodum. Çözümü basit altyapım hızı kaldırmıyo biraz düşürün dedim. Kaç kere destek kaydı açtım. Bide wifi ,modem, splitter vs diyecekleri herşeyi kontrol edip bunları bahane olarak sunmayın dedim.Sanki ben bunları dememişim gibi sorun wifide modem şirketini arayın diyolar.Modemde kendilerinden aldığım zxyel marka modem. Ben turknet ekibinin insan olmadığına karar verdim. Yapay zeka filan yönetiyo bence. En sonunda düzelttiler tabide. Kapatcam turkneti. Ttnetten geçtime pişman ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmt9417 -- 19 Kasım 2020; 17:35:47 >
  • ahmt9417 A kullanıcısına yanıt

hocam bundan önce 24 mbit kullanıyordum. o zaman da kopmam vardı amenna ama bu kadar değildi. ki çevrede herkes şikayetçi bir ben değilim. tamam altyapı sana ait olmayabilir ama ttnetten bunun hesabını soracaksın. yoksa da iş yapmayacaksın. superonline a 20-30 daha fazla vermeyeyim diye buna geçtim, değil 20 30, 50 yine veririm. bu ne rezillik ya.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Benim altyapı adsl şuan 11-12 mbit alıyorum. Saha dolabına çok uzak hız 13-14 olursa aralıklı kopma oluyor. Sizinde öyle bişey olabilir belki. Bide turknetin online işlemlerinde profil değiştirme var standart-oyun-hız diye onlarıda deneyin. Turknetten pek çözüm beklemeyin. Ben şuan 1 ay bedavayı kullancam ondan çıkmıyom yoksa yıl sonunda netspeede geçcem onuda denicez bakam.

• ahmt9417 A kullanıcısına yanıt

hocam camdan bişi atsam saha dolabına ulaşır. öyle yakın. kucağımıza almamız gerek dolabı herhalde.

• Birebir aynı durumdayım. Saha dolabı evin dibinde. 35 mbpsyi 24'e düşürdüler azaldı kopmaların sayısı ve süresi. Max alabildiğim hız 120mbps bile oluyor bazen ama sabit değil hiç. 2 senedir sizin değerlerdeydim yaklaşık 35 hızımdı maxda 45-50 arası. Netspeede geçtikten 2 ay sonra kopmalar başladı. Nedenini bilmiyorum.

Edit:Turktelekomdaykende bi ara olmuştu sonra bitmişti uzun süre olmamıştı. O zaman türktelekom modemden demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 19 Kasım 2020; 19:52:26 >
  • TEMMUZDAN BERİDİR ÇÖZÜLEMEYEN KOPMA SORUNU
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kopmaların devam ettiğini ve hattınızın tekrar kontrol edilmesini teknik ekibimize ilettim. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Şu ssleri atabilmek için telefonun internetiyle bağlanıyorum. RE ZİL Sİ NİZ!

Bir daha turknet mi? tövbeler olsun.

hahahahahahhahahahahhaahahaahahaahhaahhaah

• 100 Mbps paket

TEMMUZDAN BERİDİR ÇÖZÜLEMEYEN KOPMA SORUNU TEMMUZDAN BERİDİR ÇÖZÜLEMEYEN KOPMA SORUNU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto.zzLocker -- 28 Kasım 2020; 19:53:47 >
  • Kopma problemi bizde de mevcut, kopmadan 5+ saat bağlı kalabilirseniz destek kaydını kapatıyorlar, X saattir bağlı olduğunuzu görüyoruz yazıyorlar. Arıza çözüldüye geçiyor. Sonra seri kopmalar yaşıyorsunuz, kopma adedi günde 1 2 ise normalde başka şirkette müşteriye şöyle bir bilgi verilse işten atılması gereken çalışan şunu yazıyor: "Bakır kablo günde bir kaç anlık kopma olması normal". Kopmalar daha fazla ise kopmadan 5+ bağlı olmanız bekleniyor sonra en başa dönüyorsunuz. Bu yazıları okuyan ve Turknet almayı düşünen varsa arkadaşlar UZAK DURUN. Büyük şans işi, kaç senelik müşteriyiz son 1 senedir temiz 1.5 ay toplamda net alamamışızdır, şimdi de sürekli kopuyor. UZAK DURUN. Şansınıza güvenmiyorsanız UZAK DURUN.

• crypto.zzLocker kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hat değerlerinizi kontrol edip gerekli müdahaleyi sağlamamız için online işlem merkezinden destek kaydı oluşturur musunuz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
  • crypto.zzLocker kullanıcısına yanıt
    Kendi teknik ekibimizden bağımsız olarak network ekiplerine ilettiğim bir durum. Ekipler özellikle akşam saatlerinde performansa dayalı iyileştirme çalışmalarına devam ediyor. En hızlı şekilde çalışmayı tamamlamak için çalışıyoruz. Gelişmeleri her zaman kaydınız üzerinden size ileteceğiz.
  • Tebrik ediyorum hocam sizleri, evliya sabrı var aylardır sabretmişsiniz.

Ben dayanamadım, ayda 20 lira fazladan vererek iç huzuru satın aldım, sizlere de tavsiye ediyorum. Bir dolu taahhütsüz operatör doldu ortalık, Turk.Net ten çok daha küçük kalibrede olanlar çok daha güzel hizmet veriyor.

Taşınma planı falan yoksa, artık kurlar zıp zıp zıplıyor her yılbaşı fiyatlar artıyor taahhüt artık eskısı kadar kötü bir şey de değil

• fbbergen F kullanıcısına yanıt

işte taşınma olayı var hocam yoksa çekilecek çile değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.