Şimdi Ara

TEPKİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: reLo

Yukarda kocaman bir " Türkiye BotsMall dan Yepyeni Bir Kampanya Daha!!!!" anonsu dururken ne bekliyorsunki?

Evet resmen oyunun kanunu kuralını çiğneyen bir forum burası o bakımdan seviye beklemeninde anlamı yok. 1 hafta durur dedik ama ay oldu hala duruyor. Çokta ayıp ediliyor ama yapacak birşeyde yok.
  • Başlık : ÇOK ÖNEMLİ ACİLLLL YARDIMMMM!!!

Soru= Wow'a başlıyorum ne yapmalıyım?

örnektir...
  • Sık Sorulan Sorular diye bir bölüm oluşturulsa belki gereksiz konu açılışları engellenebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafoz

Sık Sorulan Sorular diye bir bölüm oluşturulsa belki gereksiz konu açılışları engellenebilir.

bu topic altına yazılan en mantıklı cevap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auril

ben birde üst konu olan boss taktikleri başlığının adına uygun düzenlenmesini istiyorum ,
    saçma sapan resimlerden başka bişi yok o konuda
    drop görmek istesem zaten açar wowhead yada atlasloot u bakarım hangisinden ne düşüyor
    madem resim koyucaksın melee - caster mt healer lar nerde olmalı pozisyon olarak onun resmini koyar anlatırsın bossu
    bidünya gereksiz resmin üstünde 2 satır yazı nasıl üst konu olur onu da anlamış değilim

Ve ing koymanın bır manası yok zaten ıng her yerde bosskillers,wowwiki vs
  • konunun önemi veya gereksizliğine burda bununan kullancıların ortak kararları sonuçu
    oluşuyor. Sıralama bildiğiniz üzere 2 türü var.
    1) Konu üst konu yapılır. Tartışma götürmez önemli bir konudur.
    2) Kullanıcılar konuştukça tartıştıkca konu üst sıraya çıkar.

Böyle bir sistemin olduğu yerde kimse ye kalkıp kendince bu konu değerli, bu konu boş değerlendirip
    başka insanların bu konuları konuşması okumasına engel olmak isteyemez.
    Gider biri "Başlık : ÇOK ÖNEMLİ ACİLLLL YARDIMMMM!!! Soru= Wow'a başlıyorum ne yapmalıyım?" derse
    cevap verme, ama bu senin şahsi görüşün. Forumdan kimse cevap vermezse zaten kendi kendine kaybolur.
    Ama millet orda konuşur tartışırsa, kimse bu konu gereksizdir kapatın deme hakkı yok. Burda 2. tür sıralama de
    önem sırası yoktur. Populer konular tartışılır konuşulur gerekirse geyik yapılır.

Forumdaki yöneticileri uşağınızmış gibi görmeyin. Çoğu bu işi bedelsiz, bize yarımcı olmak için yapıyor.
    Çok rahatsız olursan buraya topic açıp söylemez, şikayet et buttonu ile uyarırsın. Söylediğin kurallar bunu
    gerektirir.

Bu arada foruma yeni yöntemlerle bu konuyu çözme girişimlerinizi de destekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amboleos -- 15 Mayıs 2008; 18:14:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

konunun önemi veya gereksizliğine burda bununan kullancıların ortak kararları sonuçu
    oluşuyor. Sıralama bildiğiniz üzere 2 türü var.
    1) Konu üst konu yapılır. Tartışma götürmez önemli bir konudur.
    2) Kullanıcılar konuştukça tartıştıkca konu üst sıraya çıkar.

Böyle bir sistemin olduğu yerde kimse ye kalkıp kendince bu konu değerli, bu konu boş değerlendirip
    başka insanların bu konuları konuşması okumasına engel olmak isteyemez.
    Gider biri "Başlık : ÇOK ÖNEMLİ ACİLLLL YARDIMMMM!!! Soru= Wow'a başlıyorum ne yapmalıyım?" derse
    cevap verme, ama bu senin şahsi görüşün. Forumdan kimse cevap vermezse zaten kendi kendine kaybolur.
    Ama millet orda konuşur tartışırsa, kimse bu konu gereksizdir kapatın deme hakkı yok. Burda 2. tür sıralama de
    önem sırası yoktur. Populer konular tartışılır konuşulur gerekirse geyik yapılır.

Forumdaki yöneticileri uşağınızmış gibi görmeyin. Çoğu bu işi bedelsiz, bize yarımcı olmak için yapıyor.
    Çok rahatsız olursan buraya topic açıp söylemez, şikayet et buttonu ile uyarırsın. Söylediğin kurallar bunu
    gerektirir.

Bu arada foruma yeni yöntemlerle bu konuyu çözme girişimlerinizi de destekliyorum

Forum yöneticilerini uşağı gibi gören yok ve burada kimse emrivaki yapmıyor, okuduğun cümleleri tarafsız yorumlarsan ne söylenmek istendiğini daha iyi kavrayabilirsin.

Okuduğun satırlar eleştridir hakaret değil.. Bu konu altında yazılanlara ve yazan kişilere bir daha bakmanı öneririm. Yazan kişilerin hepsi ki beni buna dahil etme, bu forumun en çok bilgi paylaşan üyeleri ve bilgi bankaları.

Hal böyleyken şimdi sen, bi hesap açıp bi soru sorup sonrada kaybolan şahısların konuları için önemli olmasa up olmaz diyosun.
    Biz diyoruzki forumda sabit olan başlıklar düzenlenirse bunlar açılmaz bile.

"Gider biri "Başlık : ÇOK ÖNEMLİ ACİLLLL YARDIMMMM!!! Soru= Wow'a başlıyorum ne yapmalıyım?" derse
    cevap verme, ama bu senin şahsi görüşün. Forumdan kimse cevap vermezse zaten kendi kendine kaybolur."

bu konudaysa seninle hemfikirim, cevap yazılmamalı ki zaten ben yazmamaya özen gösteriyorum. Bunun dışında son zamanlarda böyle konulara yazılan cevaplara bakarsanız bi çok kişinin bu tür şeylerden bıkkınlığından dolayı bu tür başlıklarla dalga geçmek amacıyla msj yazdığını rahat görebilirsiniz.

Şikayet et butonunun işe yarıyacağına inansaydım emin ol kullanırdım.

• quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Şimdi burada kime taş atıldı.

• quote:

Hal böyleyken şimdi sen, bi hesap açıp bi soru sorup sonrada kaybolan şahısların konuları için önemli olmasa up olmaz diyosun.

donanımhaberde 4. seneme girdim, birşey biliyosam
    o da üst konularla falan düzelmez bu olay
    daha yaratıcı bişeyler bulmak lazım, ancak bulduğunuz şeyin %90 da site yönetimince kabul görmez
    uygulanmaz, kabul görse bile uygulamaz. Sadece fikir üretmiş oluruz. Olsun düşünmek tartışmak iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

quote:

donanımhaberde 4. seneme girdim, birşey biliyosam
    o da üst konularla falan düzelmez bu olay
    daha yaratıcı bişeyler bulmak lazım, ancak bulduğunuz şeyin %90 da site yönetimince kabul görmez
    uygulanmaz, kabul görse bile uygulamaz. Sadece fikir üretmiş oluruz. Olsun düşünmek tartışmak iyidir.

Bak ortak noktalar bulmaya başladık bile, dediğin gibi düşünmek tartışmak iyidir. hem wow oynayan biei için %10 azımsanmayacak bi rakamdır, talentlerde %2 %3 lerle uğraşıyoruz

Neyse şaka bi yana eğerki DH bu forumu önemsiyorsa çözüm için bizden çok düşünmeliler. Ama bu bir zorunluluk değil elbet.

Bir fikir daha, konu açılabilmesi için 10 msj atmış olmak şartı getirilebilir. yada daha fazlada olabilir bu sayı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.