Şimdi Ara

TEPKİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece tepkimi göstermek adına yazıyorum. Burası bilgi paylaşım forumu ve belirli bir konu altında yani wow.

Off topic te konuşulması gereken konuları buraya taşımayın arkadaşlarınız var diye. Burası ciddi bir bilgi paylaşım forumu, Donanım Haber!
    Forum kuralları bunu gerektiriyo.

Üzgünüm ama bu forumda artık öylesine boş topicler çok açılıyorki, bu boş mevzular yüzünden tartışılan önemli başlıklar birer birer aşağıya kayıp unutulup gidiyor.

Asıl tepkim ise forum yönetimine, burası ciddi ve büyük bir forum ise, yöneticiler boş muhabbet içeren topicleri hergün temizlemeli, onunlamı uğraşıcaz derseniz evet uğraşıcaksınız çünkü forum yönetimi iseniz ve belirli bir kalite gözetiyorsanız çok yoğun bile olsanız akşam yatmadan önce yarım saatinizi ayırıp bu temizliği yapmalısınız, zaten kısa bir zaman sonrada artık açılmamaya başlıyacaktır böyle topicler.

en küçüğünüz 16-17 yaşında koca adamlarsınız ama bi forumu amacına uygun kullanamıyorsunuz (alınması gerekenler kendini bilecektir) hepiniz banlanmalısınız.

Biraz sert olmuş olabilir ama iyice cılkı çıkıyor gün geçtikçe.

Boş boş beğenmiyorsan girme yazma okuma diyecek arkadaşların cevabınıda hemen şimdi vereyim, yazma zahmetine girmesinler;

Burası medeni ve seviyeli bir forum ve benim burada bilgi paylaşımı yapma ve tartışma hakkım var, ve bunu korumak için böyle bir topic açıp demokratik tepkimi göstermek gibi bi hakkım daha var.

• quote:

Orijinalden alıntı: melart

Bende aynısını demek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: taco_paso_24

Bende aynısını demek istiyorum

Alıntıları Göster
    kesişnlikle katılıyorum. bence de stonehearth arkadaşımız çok haklı. boş boş açılan topiclere cevap vermemeiz gerekiyor aslında. Hakaret bile etmemeiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyHappyEnding91

kesişnlikle katılıyorum. bence de stonehearth arkadaşımız çok haklı. boş boş açılan topiclere cevap vermemeiz gerekiyor aslında. Hakaret bile etmemeiz gerekiyor.

Alıntıları Göster
    çoğu kişi wow a ayrı topic açılmasın böle iyi diyor ama arkadaşın dediği gibi forumun hali ortada 10 tane üst konu war işe yaran 3 tane.

halbuki sistem sorunları , hack , diğer , gibi ayrı başıklar olsa bunların hiçbiri olmicak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

çoğu kişi wow a ayrı topic açılmasın böle iyi diyor ama arkadaşın dediği gibi forumun hali ortada 10 tane üst konu war işe yaran 3 tane.

halbuki sistem sorunları , hack , diğer , gibi ayrı başıklar olsa bunların hiçbiri olmicak

Alıntıları Göster
    Evet cok dagınık yanı yukardakı konularda acıklama yapılmalı yazıya ızın verılmemelı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: melart

Evet cok dagınık yanı yukardakı konularda acıklama yapılmalı yazıya ızın verılmemelı bence

Alıntıları Göster
    Şimdi burada kime taş atıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Alıntıları Göster
    Devil ne yazmn yazcak dıye beklıyordum genel konsutu heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

açıkçası kesinlikle birey gözeterek yazmadım, senden başka yönetici vs. varsa onlarda bu kapsam içindedir kendini yanlız hissetme

sizden ricam lütfen gereksiz topicleri temizleyin.
    Wow a başladığımda bu forumu buldum 5 ay oluyor rehberlerinizden bilgilerinizden çok yararlandım başta devil_bozzo olmak üzere herkesten bişeyler öğrendim.

Ama son zamanlarda o kdr çok boş topic açıldıki. Bazen bişey soracak bile olsam son zamanlarda vazgeçmeye başladım çünkü boş topicler içinde kaybolacak diye salla diyorum ve bi konuyu sırf gündemde kalsın diye up yapmak hiç tarzım değildir.

Kimi zaman görüyorum reklam yapmak için kimi kişiler 2-3 aylık konuları bir boş mesajla up yapıyor. Tarafsız bir forumsa burası bunlara müdahele edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Öneri olarak kabul ederseniz birkaç fikrim var;
    1- Başlangıç rehberi kısmına oyunun nasıl patch edildiği ve sonrası hakkında bilgi konulmasını,
    2- Kullanıcıların yeni video eklemelerini yapabileceği bir topic oluşturlmasını istiyorum, sabit başlık altındaki vurtne videlorı kısmının wow video paylaşım topiği diye adı değiştirilebilir.
    3-Hesap oluşturulması hesaplarla ilgili ve migration vs gibi konuların paylaşıldığı bir topic daha eklenebilir. Sabit konular çok uzayacak diyebilirsiniz ama foruma girince sayfayı aşağı scroll yapmak o kdr da zor değil.
    4- Başlangıç rehberi kısmında Burning crusede ek paketi bence çok az işlenmiş durumda. Yeni eklenen 2 ırkın bilgileriyle ilgilide bişeyler eklenmeli.

şimdilik aklıma gelenler bunlar, bi kullanıcı olarak forumun daha fonksiyonel olması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum sadece, herhangi bi popularite yada karalama yaparak prim elde etmek çabasında değilim bunu belirteyim.

Burayı benimsedim hergün girip bişeyler öğrenmek ve bilmeyenlere yardımcı olmak için elimden geldiğince zaman ayırıyorum.

Ben sadece talep ediyorum, uygulamak yada uygulamamak elbette yönetimin tercihi olacaktır.

Ayrıca; bu foruma takılan ve işimize yaracak bişeyler olduğuna inandığınız hususları bu topic altına eklemesini tüm kullanıcılardan rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelbow -- 14 Mayıs 2008; 19:34:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MyHappyEnding91

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Anilsey

evet bu konudada sen çok haklısın, boş topicler cevap verilmemesi gerektiği halde çok fazla up oluyor. Defalarca konunun ne kdr gereksiz olduğunu belirtmek için msj yazıcaktım ama sırf up olmasın diye yazmadım. İşte burda moderatörlerin devreye girip açılayıcı bi mesajla bu boş topicleri kilitlemesi ve hatta imkanları varsa silmeleri gerekli bence.

• Evet..Çok haklısın...Çook ÇOOok gereksiz konular da var..Önceden açılmış konular olup onları okumadan "Yeni başlıyorum..." gibi başlıklar oluyor...

Fakat bazı konular var.. Örneğin benim dün ve İLK DEFA açtığım yeni konu....
    ---> !!! ... WoW SeRVeR ... !!!

Şimdi zaten çok özür dileyerek açtım o konuyu ve ilk defa yeni konu açtım... Eğer okursanız siz de göreceksiniz ki önceden araştırdım.Bütün rehberleri okudum...Ama yine de karar veremeyince o konuyu açtım...

Açıkçası bu söylediklerini üstüme alınmadım..Çünkü o konuyu açarken çok dikkat ederek,çok mecbur kalınca açtım...

Sadece benim hakkımda bir probleminiz var mı? onu merak ettiğimden yazdım buraya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Frosttrapper

Evet..Çok haklısın...Çook ÇOOok gereksiz konular da var..Önceden açılmış konular olup onları okumadan "Yeni başlıyorum..." gibi başlıklar oluyor...

Şimdi zaten çok özür dileyerek açtım o konuyu ve ilk defa yeni konu açtım... Eğer okursanız siz de göreceksiniz ki önceden araştırdım.Bütün rehberleri okudum...Ama yine de karar veremeyince o konuyu açtım...

Açıkçası bu söylediklerini üstüme alınmadım..Çünkü o konuyu açarken çok dikkat ederek,çok mecbur kalınca açtım...

Sadece benim hakkımda bir probleminiz var mı? onu merak ettiğimden yazdım buraya...
    quote:

Orjinalden alıntı: Frosttrapper

Evet..Çok haklısın...Çook ÇOOok gereksiz konular da var..Önceden açılmış konular olup onları okumadan "Yeni başlıyorum..." gibi başlıklar oluyor...

forumu aradıysan ve sorununa çare bulacak bi cvp bulamadıysan topic açmak en doğal hakkın, bunu olumsuz eleştirecek kişinin bende karşısındayım. Ben senin yorumlarını ve paylaşımını görüyorum ve benim açımdan rahatsız edici bi davranışın olmadığını belirtmek isterim. Elinden geldiğince sorulan sorulara cvp veriyorsun ve yardımcı olmaya çalışıyorsun.

Bu şekilde bilgi paylaşımı içeren topiclerin herzaman arkasındayım bunuda bu arkadaş vasıtasıyla burda belirtmek istiyorum.

Benim derdim kişisel yada wowla alakası olmayan konuların gereksiz yere gündeme geliyor olması.
    Burası öylesine küçük bi forum olsa aldırış etmezdim ama ben burda bilgi paylaşımı için bulunmaktayım, öğrenicem öğreticem. kimse okurken sıkılmamalı bişeyler öğrenmeli benim amacım bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelbow

quote:

forumu aradıysan ve sorununa çare bulacak bi cvp bulamadıysan topic açmak en doğal hakkın, bunu olumsuz eleştirecek kişinin bende karşısındayım. Ben senin yorumlarını ve paylaşımını görüyorum ve benim açımdan rahatsız edici bi davranışın olmadığını belirtmek isterim. Elinden geldiğince sorulan sorulara cvp veriyorsun ve yardımcı olmaya çalışıyorsun.

Bu şekilde bilgi paylaşımı içeren topiclerin herzaman arkasındayım bunuda bu arkadaş vasıtasıyla burda belirtmek istiyorum.

Benim derdim kişisel yada wowla alakası olmayan konuların gereksiz yere gündeme geliyor olması.
    Burası öylesine küçük bi forum olsa aldırış etmezdim ama ben burda bilgi paylaşımı için bulunmaktayım, öğrenicem öğreticem. kimse okurken sıkılmamalı bişeyler öğrenmeli benim amacım bu.

Alıntıları Göster
    Çok çok gereksiz konular kadar Çok çok gereksiz cevaplarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper Tunga NOYAN

Çok çok gereksiz konular kadar Çok çok gereksiz cevaplarda var

Alıntıları Göster

ben birde üst konu olan boss taktikleri başlığının adına uygun düzenlenmesini istiyorum ,
    saçma sapan resimlerden başka bişi yok o konuda
    drop görmek istesem zaten açar wowhead yada atlasloot u bakarım hangisinden ne düşüyor
    madem resim koyucaksın melee - caster mt healer lar nerde olmalı pozisyon olarak onun resmini koyar anlatırsın bossu
    bidünya gereksiz resmin üstünde 2 satır yazı nasıl üst konu olur onu da anlamış değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelbow

quote:

Alıntıları Göster

quote:

Orjinalden alıntı: Stoneheart

Söylediklerin için sağol

Bu aralar fazla giremiyorum..Ama 4-5 hafta sonra sorulan sorulara daha çok yardım etmeye çalışacağım...

Bir çok yerde yorumum var.Belki mesaj kasmak için yapıyor sanabilirsiniz(senin için geçerli değil) ... Ama rütbe yükselmek için mesaj yazmıyorum...on başı olsam nolcak binbaşı olsam nolcak ... Benim tek amacım kararsız kalanlara - bilgi isteyenlere - soru soranlara elimden geldiğince yardım etmek...Ve forumda aktif bir kullanıcı olmak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Frosttrapper

quote:

Orjinalden alıntı: Stoneheart

Söylediklerin için sağol

Bu aralar fazla giremiyorum..Ama 4-5 hafta sonra sorulan sorulara daha çok yardım etmeye çalışacağım...

Bir çok yerde yorumum var.Belki mesaj kasmak için yapıyor sanabilirsiniz(senin için geçerli değil) ... Ama rütbe yükselmek için mesaj yazmıyorum...on başı olsam nolcak binbaşı olsam nolcak ... Benim tek amacım kararsız kalanlara - bilgi isteyenlere - soru soranlara elimden geldiğince yardım etmek...Ve forumda aktif bir kullanıcı olmak...

Alıntıları Göster
    uzun süredir konu açmıyordum ve son zamanlarda 2 konu açtım özür dilerim ama kendimce sebeplerim var:
    İlk konumda gerçekten içinden çıkamadığım sub. rogueye dagger nasıl olur sorusu içindi
    ama asıl 2. konum için özür dilerim
    haklısınız kişisel şeyler buralara yazılmamalı ama şimdi her hack yiyen ark buraya yazıyor ve hepsi aynı cevabı alıyor ama açmaya devam ediyolar bnde en yakın arkadaşlarımdan birinden 130 Ytl kazık yedim ve bunu farkedince çok üzüldüm o sinirle bunu paylaşmak istedim ve bilgisayarım yanımda dh ye yazim dedim
    Yazdıktan sonra rahatladım ama şimdiki aklım olsa yazmazdım
    Ama düşünün en yakın arkınızdan biri 130 ytl kazık atıyo bnce pek normal değil nse
    bunları yazarken kendimi savunmuyorum sadece sebebini söyledim: paylaşmak istedim

Bütün WoW bölümündeki arkadaşlardan özür diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AI95

uzun süredir konu açmıyordum ve son zamanlarda 2 konu açtım özür dilerim ama kendimce sebeplerim var:
    İlk konumda gerçekten içinden çıkamadığım sub. rogueye dagger nasıl olur sorusu içindi
    ama asıl 2. konum için özür dilerim
    haklısınız kişisel şeyler buralara yazılmamalı ama şimdi her hack yiyen ark buraya yazıyor ve hepsi aynı cevabı alıyor ama açmaya devam ediyolar bnde en yakın arkadaşlarımdan birinden 130 Ytl kazık yedim ve bunu farkedince çok üzüldüm o sinirle bunu paylaşmak istedim ve bilgisayarım yanımda dh ye yazim dedim
    Yazdıktan sonra rahatladım ama şimdiki aklım olsa yazmazdım
    Ama düşünün en yakın arkınızdan biri 130 ytl kazık atıyo bnce pek normal değil nse
    bunları yazarken kendimi savunmuyorum sadece sebebini söyledim: paylaşmak istedim

Bütün WoW bölümündeki arkadaşlardan özür diliyorum

Alıntıları Göster
    Eskiden forum gerçekten çok güzeldi.

Ama birde şu var eskiden WOW da daha güzeldi. Hane nerde çokluk orda b.kluk derlerya işte o oldu. Şimdi sırada Aceofconan ve warhammer var. Açılsın forumları girin inceleyin insanlar ne güzel sohbetler edecek ne güzel tartışmalar olacak. Fakat daha sonra paçoz tayfası gelip o forumunda o oyununda içine edecek.

Bununda önüne geçemeyiz. Yeni yeni oyunlar oynayıp seviyeyi yüksek tutmak lazım. orasıda patlayınca gene yeni bir oyun. Çünkü genelde yeni oyunlara geçişleri daha olgun daha sağlam oyuncular ve insanlar yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

Ama birde şu var eskiden WOW da daha güzeldi. Hane nerde çokluk orda b.kluk derlerya işte o oldu. Şimdi sırada Aceofconan ve warhammer var. Açılsın forumları girin inceleyin insanlar ne güzel sohbetler edecek ne güzel tartışmalar olacak. Fakat daha sonra paçoz tayfası gelip o forumunda o oyununda içine edecek.

Bununda önüne geçemeyiz. Yeni yeni oyunlar oynayıp seviyeyi yüksek tutmak lazım. orasıda patlayınca gene yeni bir oyun. Çünkü genelde yeni oyunlara geçişleri daha olgun daha sağlam oyuncular ve insanlar yapar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

Çok çok haklısın.Malesef bunların önlerine geçilemiyor.Her oyun ilk açıldıgında bir başka güzeldir.

Konuya gelirsek hergün burdan wow hakkındaki bilgileri okurum yeni bir oyuncuyum gerçekden çok güzel ve yararlı konular var ama malesef sizin dediğiniz gibi boş konulardan dolayı hep altlara kaymaktadır.Üstde arkadaşlarında dedikleri gibi bence en iyi cevap onların açtıkları boş konulara cevap vermemektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

Alıntıları Göster
    Ne yazsanız boş aynen moffaka dediği gibi nerde çok orda...

Adama diyorum aynı konudan 10000 tane var yeter açmayın bide üstüne laf ediyor bana.

Yapacak birşey yok bu adamları sadece görmezden gelicez yapacak başka birşey yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Ne yazsanız boş aynen moffaka dediği gibi nerde çok orda...

Adama diyorum aynı konudan 10000 tane var yeter açmayın bide üstüne laf ediyor bana.

Yapacak birşey yok bu adamları sadece görmezden gelicez yapacak başka birşey yok yani.

Alıntıları Göster
    Yukarda kocaman bir " Türkiye BotsMall dan Yepyeni Bir Kampanya Daha!!!!" anonsu dururken ne bekliyorsunki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.