Şimdi Ara

Tercih konusunda yardım!!!!!!!!lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sene başında hedefim odtü ee idi sebebi ne bilmiyorum kazansam kesin oraya mı giderdim onuda bilmiyorum lys de mf4 8.5k mf3 7.4k tm3 8k gibi bir sıralama elde ettim.mühendislik istediğimi düşünüyordum. ancak şunu anladım. aslında ne istediğimi bilmiyorum.nasıl karar vericem onu da bilmiyorum.ailem tıp yaz diyor ama benim kararıma saygı gösterirler.bizzat tanımadım ama nette mühendis olup işsiz olan veya zamanında tıp yazmadığı için pişman olanlar beni kaygılandırdı. .ankarada oturuyorum tercihlerimi genelde buna göre yapmayı düşünüyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.sonunda pişman olacağım,severek yapmayacağım veya maaş olarak tatmin edici olmayan işleri yapmak istemiyorum.en azından fikir verebilirsiniz .SAYGILAR.

• kardeşim tıp yaz bu ülke teknoloji bulan , üretim ve arge yapan bir ülke değil kafanı taşlara vurma sonra. devlette çalışan şanslı mühendislerden biri olarak konuşuyorum dışarısı rezalet polis olan makine mühendisi arkadaşlarım var. odtü itü tabi ki farklıdır ancak yine de şanslı değilsen sürünebilirsin hiç bunlarla uğraşma ülkenin en prestijli mesleğini seç (tıp) kafan rahat etsin
  • Ankarada oturuyorsan ODTÜ tercih fuarına bi uğra bence saat 5e kadar sürüyor yarın da var
  • Arkadaşlar bende tercih yapacağım aslında mühendislik istiyordum ama puanım yetmiyor onun için ktü istatistik ve bilgisayar bilimleri yazmayı düşünüyorum bilgisayar mühendisliğine yakın diye istatistikde aklıma yattı ama ilerde iş imkanı nasıldır birde bilgisayar kullanmayı öyle çok detaylı bilmiyorum ne yapmalıyım bu bölümü seçeyimmi birde ktü mezunları orda okuyanlar okul nasıldır trabzonda hayat pahalımı bunları söylerseniz çok mutlu olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.