Şimdi Ara

Tercih Listem ve Ösym Sonucum. Yargılamazsanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Tercih Listem ve Ösym Sonucum. Yargılamazsanız sevinirim Tercih Listem ve Ösym Sonucum. Yargılamazsanız sevinirim

• up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekimtl -- 16 Temmuz 2014; 0:55:09 >
  • sıralam çok güzel emeğine sağlık ama tıp ile mühendisliği aynı listede görünce olmuyor abi.bir insanın hedefi olur ben tıp istiyorum der kazanır kazanamaz orası ayrı ama hangisi olursa okurum dersen kazanırsın belki ama asıl dert sonra başlar
  • ilk 3 tercihin gelmez kardeşim hayırrlı olsun bende 3kdan 8kye düştüm koyar adama bilirim,emeğinin yarısını bile kağıda aktaramamak
  • zekimtl kullanıcısına yanıt
    Namık kemal tıp gibi duruyor hocam ama en çok istediğin yer olur umarım.
  • Tıpları öne al. Makine mühendisliği zorlar
  • Onceligin muhendislikse tamam ama medipolu one yazsaydin daha uygun olurdu sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart'tan beri tek hedefim itü makinaydı. ama sıralamamın bu kadar düşeceğini düşünmemiştim. 2 haftada da zihnimin geri kalanını kontrol etmek için yeterli bir süre olmadığından mütevellit böylesine abuk, karışık bir tercih listesi hazırlamak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekimtl -- 16 Temmuz 2014; 1:03:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.