Şimdi Ara

tercih listemde kafama takılan tek okul.lütfen yardım edim saatler kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekonomi yazılım mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu okul hakkında olumlu olumsuz bilgi verin lütfen duyduklarım hep olumlu şeyler ama okulun ismi duyulmamış sonuçta kafam çok karışık altına da THK Uzay mühendisli ve Odtü İTÜ Kimya mühendislikleri var.Lütfen acil yardım

• yukarııııııı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bs35

Ekonomi küçük bi okul kampus beklentin olmasin, genelde ger tip insan var Izmirde oturup burssuz okuyanların görürsün genelde çünkü aynı masrafa gelecek sehirdisinda okumakla diye oraya giderler, ticaret odasının üniversitesi diye bazı avantajları varmış ama bu mühendislikte geçerli mi bilmiyorum.
    Ben gittiğimde normal gelmişti ama ızmirli olduğum için istemedim. Iş olanakları iyi diye duydum yani staj falan sağlıyorlar. Tabi ilk seçenek ekonomi olmasin bence.
    Izmirin merkez bi yerinde ulaşımın kolay olur çevrede de güzel yerler var ikinci seçenek olarak düşünebilirsin

zaten ilk seçeneğim değil
    tercih listem:
    1- Koç Kimya T.b 18.000
    2- İtü uzay mühendisliği 22000
    3- Ekonomi Yazılım 25000
    4- Odtü Kimya müh 25000
    5- İtü kimya müh İng 20000 Türk 27 bin İng kapatıldı ortada biyerde olur büyük ihtimal
    6-THK Uzay müh 29 000

MF 2- 18 bin 600 Mf 4 :20400 bunların hepsi tutabilir 3 e yazdığım kesin tutcak,ekonomi yi çok övdüler bana okullada konuştum,cidden çok iyi yerlere gelen var,2. Ydil ,ortalama yüksek olursa yurtdışı stajı falan ama THK da aynı şeyleri sağlıyor.Birde THK da açık konuşayım yönetimin alayı cemaatçi.Öğrenci profilini bilmiyorum ama o çok korkutyor beni özellikle üniversite de olmazsa olmaz olan sosyal aktiviteler ve kulüplerin yetersiz olacağını düşünüyorum.Ama Ekonomi'nin eğitimine güvenemiyorum ondan bitime saatler kala bu başlığı açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eem35 -- 18 Temmuz 2013; 17:46:12 >

• Ekonomi Üniversitesi hakkında bilgi verebilecek 1 kişi mi var sadece? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eem35 -- 18 Temmuz 2013; 17:25:48 >
  • Ablam orada okuyor hiç bulaşma derim onun yerine hacettepe bilg. flan yazsan çok daha iyi yaparsın
  • -Ed- - kullanıcısına yanıt
    abi böyle basit cevaplar vermeyin lütfen.Neye göre,niçin kötü? Hacettepe'ye gidersem birsürü masrafım olacak değer mi?
  • Paso yolmaya bakıyorlar, ortalamaya bağlı bursun kaybettirmek için uğraşıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.