Şimdi Ara

Tercihimi nasıl yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben baya bi süre knight online ve world of warcraft oynadım yani yaklasik 5-6 yıl. geçen sene wowu bırakmıştım şimdi tekrar başlamayı düşnüüyordum 150 tl fln ayırdım kenara. ama baktım cok sıkıcı olcak herzamanki wow yani baydı beni artik. yeni bişeylere başlayayım diyorum mesela guildwars 2 , ayrıca aylık ödemesi falan da yok keyifli gözüküyor. grafik desen mükemmel, bilgisayarım da iyi tam grafik oynayabilirim baya güzel olabilir derkeeeeeeeeeeen bi arkadaş hatırlattı elder scrolls online çıkacak diye. çıkış tarihine baktım 2014 ilkbahar diyor. çok uzak gelio bana okadar bekleyemem heralde ama bilmiyorum yinede. ne yapsam bilemedim alirsam pişman olur muyum guild wars 2 yi. bu parayla başka ne alinabilir swtor tera gibi seçenekler var hani. bi yardımcı olursanız sevinirim

• Guild wars 2 = fazla casual dostu. Yani tek tabanca günde 5-6 saat oynayayım diyorsan gw2 sana uymaz.

Oyun konusunda kendine güveniyorsan, geçinebilen bir insandan (5 kişilik gruba yetebilirsen) turnuvaları eğlencelidir. Tabi yine günde 5-6 saat sıkar bu oyun. Ko yu zaten sayma. Fakat wow oynamış çok fazla aktif süresi isteyen bir insanı gw2 bayar. Oyunda zaten item kasma olayı çok kolay. Diğer mmo larda item kasıyorsan, burda kozmetik (görsel item) kasıyorsun. O yüzden sıkabilir. 1-2 ay uğraşırsın, eline aynı vuran silah geçer.
  • şuanda satın aldım guild wars 2 yi , bu arada benim "main oyun" derler ya hani , counter strike global offensive. bütün gün maç atıyoruz orda. sonra millet dağılınca benim az bi zamanım kalıyor o sırada takılmalık istedim bunu. yoksa tek oynayacagim oyun bu değil.
  • Yukarıda arkadaş demiş zaten, iyi bir karakter yapmak için oyuna saatlerini vermene gerek yok; zaten oyun eğlenmek amacı taşırken ne diye değerli zamanını bir oyuna harcamak isteyesin ki...

GW2 tam çalışan, işi gücü olan, ara sıra girip takılayım ama eğlencenin de dibine vurayım demek isteyenler için.

WvW çok zevkli, ben şu an hep WvW yapıyorum bazen de sPvP...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.