Şimdi Ara

TERK-İ DİYAR YAPMAK İÇİN SABIRSIZLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU lanet şehirden bu iğrenç aileden biran önce gitme düşüncesindeyim benim gibi düşünen var mı? bu denli gitmek isteyen..?

• Ailemiz bizim başımızın tacıdır.
    Kesinlikle bu şekilde düşünmüyorum ve bu düşünceleri yanlış buluyorum. Bu iğrenç aileden bi an önce gitmek ne demek? Kim bilir bu şekilde düşündüğünüzü aileniz duysa ne kadar üzülür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorzey

Ailemiz bizim başımızın tacıdır.
    Kesinlikle bu şekilde düşünmüyorum ve bu düşünceleri yanlış buluyorum. Bu iğrenç aileden bi an önce gitmek ne demek? Kim bilir bu şekilde düşündüğünüzü aileniz duysa ne kadar üzülür.

peki sen aile kavramının olmadığını neler yaşandığından haberin var mı ?
    senin sahip olduğun aile yapısını bilmiyorum fakat herkes senin ailenden gördüğünü görmemiş olmabilir
    neyse gidebilirsin
    bu denli gitmek isteyenleri çağırmıştım sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Büyük Deha -- 17 Ağustos 2016; 20:14:53 >
  • Cepte 15 lira metroya bile binerken düşünüyorum , yurt dışına mı çıkıcam ? :D
  • Sen şimdi kurtulup gidiyorsun ya benim 1 senem daha var maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

Sen şimdi kurtulup gidiyorsun ya benim 1 senem daha var maalesef...

üzülme dostum bende gecen sene gitmek istemiştim ankarada istanbulda yurt falan ayarlmaya çalıştım olmadı başaramadım şimdi kurtuldum bak 2hafta sonra ankaraya yolculuk inş
  • Bazı başarılı, geleceği parlak çocuklar öyle iğrenç,cahil ailelere denk geliyor ki üzülmemek elde değil.Ben değil ama bir arkadaşım baya potansiyeli olan bir çocuk ama babası olacak adam evde kölelik sistemi getirmiş resmen.dilenci gibi akşam para getirmeyeni eve almıyor.Keşke her çocuk kendi ailesini seçebilme şansına sahip olsa.

• Haklısınız, bazı aileler gerçekten çok kötü davranabiliyor. Uzaklaşılmak isteniyorsa da saygısızlık edilmeden uzaklaşılmalı diye düşünüyorum. Anne baba hakkı diye bir şey var çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: doctorzey

Ailemiz bizim başımızın tacıdır.

Her aile senin gibi mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.