Şimdi Ara

Termaltake Big Water alıyorum.Almadan önce tavsiyeleriniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadasşlar.Termaltake Big Water alacagım.150 ytl. sizce bu paraya degermi. görüslerinizi ve önerlilerinizi bekliyorum.tesekkur ederim.KUSURA BAKMAYIN. ZİWRO Bİ TOPİC AÇMIS ZATEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker.efendy -- 4 Ocak 2006 0:05:11 >

• Big Water'lar çok sorunlu sahsen tavsiye etmiyorum,uzun süreli kullanımlarda sorun çıkarıyorlar

http://forum.donanimhaber.com/m_5264626/tm.htm

Linkte yeni çıkan seri hakkında biraz bilgi var istersen bi göz at
  • ya çok komik ama az önce arkadaşımın bu ürünü sorun oldu nerdeyse sistem elinde kalacaktı pompaların biri sızdırmış allahtan pc yi açmadan farketti yoksa pek iyi olmuyorlar galiba alıcaksan başka bir ürün al derim bu tt big water biraz sabıkalı galiba fiyata aldanma 250 gibiydi galiba birisi gaz soğutma satıyor alabilirsen onu al
  • almıom ozaman bunu. ninja almayı düsünüyorum. fansız olarak bi işe yaramayacak. tt bigthypon düsünüüyorum. anakarta sıgmaz.(MSİ K8N NEO-2 PLATİNM) abi ne alacam kafayı tırlattım
  • Bu gun topladığım sıfır big water sistemde cpu bloğu sızdırıyordu yorum sizin arkadaslar....
    Dostum pahalı gelmez diyorsan Zalman Fatality öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psy_dreams -- 4 Ocak 2006 0:42:42 >
  • quote:

alma
  • quote:

Orjinalden alıntı: pain

quote:

alma

almıom zaten. yaw abi gece gece ödümü kopardın. o awatar ne öle. nasıl uyucam simdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: turker.efendy

quote:

Orjinalden alıntı: pain

quote:

alma

almıom zaten. yaw abi gece gece ödümü kopardın. o awatar ne öle. nasıl uyucam simdi

ya gece gece güldürdün beni hemde bigwaterımın cpu bloğu bozulmuş sızdırıyorken bende şimdi blok arıyorum yana yana

• El yapımları sağlam oluyor
  • zalman nın blocku bigwater ın radyatörü 10 milyona 300lük 500lük bi akvaryum pompası ve karaköyden bi miktar hortum :P ikiyüz ytl yi bulur ama 10 kat daha iyi olur :)
    radyatörüde sağdan soldan bulabilirsen 150ytl olurlar yine :)

yada bigwater alıp arızalarını giderip -olursa arızası- kullanabilirsin ben bloku düzelttim arkadaşımın makinasında kullanıyorum sessiz sessiz :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: UcAN the teKMe

zalman nın blocku bigwater ın radyatörü 10 milyona 300lük 500lük bi akvaryum pompası ve karaköyden bi miktar hortum :P ikiyüz ytl yi bulur ama 10 kat daha iyi olur :)
    radyatörüde sağdan soldan bulabilirsen 150ytl olurlar yine :)

yada bigwater alıp arızalarını giderip -olursa arızası- kullanabilirsin ben bloku düzelttim arkadaşımın makinasında kullanıyorum sessiz sessiz :)

mantıklı fikir. bence şu an piyasada tt nin radyatöründen, zalmanın cpu bloğundan daha iyisini bulamazsın. biraz uğraşırsın ama değer buna ileride istersen zalmanın vga boloklarından da takarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puser -- 5 Ocak 2006 20:42:40 >
  • Yük altında fena değil ancak sorun çıkartabiliyorlar bence değmez.
  • ben geçen sene bu dönemde aldım ilk partiedn aldım ben sorunsuz kullnıom şansıma:) ama söölenenler doru benim gibi alan 2 arkadaşımın başına dert oldu
  • onların radyatörü sorun çıkara biliyormuş
  • arkadaşlar isterseniz radyator konusunda yardım edebilirim bi tanıdık var bayağı iyi yapıyo ve fiyatıde bence çok pahalı değil bana pm atabilirsiniz isterseniz...2x120 fan var ustunde bayağı iyi soğutuyo valla 15-20 derece falan gorum ben...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

arkadaşlar isterseniz radyator konusunda yardım edebilirim bi tanıdık var bayağı iyi yapıyo ve fiyatıde bence çok pahalı değil bana pm atabilirsiniz isterseniz...2x120 fan var ustunde bayağı iyi soğutuyo valla 15-20 derece falan gorum ben...

15 nerde 20 nerde

hava kaç dereceydide 15 derece gördü o işlemci
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.