Şimdi Ara

teypi kapattıktan sonra bass uğultu yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar megane 2 aracıma ses istemi bağladık orjinal teypi kullandık teyp kapalıyken sürekli son ses bass vuruyor nedenini bulamadım yardımcı olabilecek varmı?

malzemeler
    sound magus htl 5 4.4 volt deck çevirici
    jbl 1004 stereo amfi (2x225rms) mono olarak taktık
    sound magus 600rms 38cm bass
    cadence 4ga kablo takımı

• aynı sorun bendede var. anahtarı kontaktan çıkardığımda kapılar açılıp kapandığında araçta çok şiddetli uğultu sesi var.kapılardan bir tanesi açıyım uğultu kesiliyor cevabı bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan gitarist

aynı sorun bendede var. anahtarı kontaktan çıkardığımda kapılar açılıp kapandığında araçta çok şiddetli uğultu sesi var.kapılardan bir tanesi açıyım uğultu kesiliyor cevabı bende merak ediyorum

sizdeki araç nedir ve kullandığınız malzemeler nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert CaN...

arkadaşlar megane 2 aracıma ses istemi bağladık orjinal teypi kullandık teyp kapalıyken sürekli son ses bass vuruyor nedenini bulamadım yardımcı olabilecek varmı?

malzemeler
    cadence 4ga kablo takımı

şase alıyordur bir yerden yaptrdığın yere göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert CaN...

arkadaşlar megane 2 aracıma ses istemi bağladık orjinal teypi kullandık teyp kapalıyken sürekli son ses bass vuruyor nedenini bulamadım yardımcı olabilecek varmı?

malzemeler
    cadence 4ga kablo takımı

Anfiden,çeviriciden kullanılan malzemelerden herşeyden olabilir teker teker kontrol edip sorunu öyle bulabilirsiniz.
  • Rem kablosu rca ile aynı yerden cekili bundan dolayı olabilirmi ?

• Rem ve rca aynı yerden geçer hatta rem kablosu uzerinde olan rca kabloları var piyasada.+12v aküden gelen kablo ile rca farklı yerden geçmeli. Amfiden gain kısıp ayarları biraz oynayın o şekilde düzelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9006 -- 5 Mayıs 2014; 9:07:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak9006

Rem ve rca aynı yerden geçer hatta rem kablosu uzerinde olan rca kabloları var piyasada.+12v aküden gelen kablo ile rca farklı yerden geçmeli. Amfiden gain kısıp ayarları biraz oynayın o şekilde düzelebilir.

tesisatı kendimiz cektik sadece aküden içeriye yer açma işini tesisatci yaptı rem kablosunuda +12 aküden gelen kabloyla aynı yerden cekicektim daha önce birçok kez aynı şekilde yaptım hiçbir sorun olmadı tesisatci yaptı+12 ile rem kablosunu aynı yerden çekerseniz motor sesi alabilcegimi söyledi bizde rca ile rem kablosunu aynı yerden cektik öyle sorun ortaya çıktı amfiden hangi ayarla oynarsak düzeliyor gibi sonra bir kaç kez aç kapa yaparak tekrar aynı şekilde olmaya başlıyor sorunun deck ceviricide olabileceğini düşünüyorum

• Gaini az.kis.duzelir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.