Şimdi Ara

TGRT'de Kusursuz cinayet.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce başladı. Bence tekrar izlenebilecek kadar güzel bir film. Seyredelim görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobius -- 30 Nisan 2006; 0:03:13 >

• çok güzel bi filmdi geç gördüm topici kaçırdık filmi tuhhhhhhhh
  • ben seyretmişitm.tekrar seyrettim.yine hiç sıkılmadan tekrar izleyebilirim...
  • filmin orjinal ismi nedir ben hatırlayamadım. sandra bullock un oynadığı film mi bu?
  • değil...orjinal adı A Perfect Murder.filmde başrolü M. Douglas oynuyo.diğer başroldeki kadının adını tam bilmiyorum ama sarışın bi kadın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H0micide -- 30 Nisan 2006; 23:39:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

değil...orjinal adı A Perfect Murder.filmde başrolü M. Douglas oynuyo.diğer başroldeki kadının adını tam bilmiyorum ama sarışın bi kadın...

sağol karıştırmışım. gerçi hala hatırlayamadım filmi .keşke izleseymişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abbas The Traveler -- 30 Nisan 2006; 23:41:16 >
  • izle izle.seversin eğer senin tarzındaysa...
    quote:

Orjinalden alıntı: Abbas The Traveler

quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

değil...orjinal adı A Perfect Murder.filmde başrolü M. Douglas oynuyo.diğer başroldeki kadının adını tam bilmiyorum ama sarışın bi kadın...

sağol karıştırmışım. gerçi hala hatırlayamadım filmi .keşke izleseymişim.
  • michael douglası severim. özellikle Oyun filmi çok güzeldi. tabii temel içgüdü performansı da unutulmaz.
  • oyun bencede çok güzeldi...hele o filmin sonunda şakanın belli olduğu sahneler çok güzeldi.temel içgüdü yü tam izlemedim ama ordada çok iyiydi...
    quote:

michael douglası severim. özellikle Oyun filmi çok güzeldi. tabii temel içgüdü performansı da unutulmaz.
  • TGRT herhalde bu filmi yine yayınlar yakın zamanda. malum önümüz yaz.
  • kadın başrolde Gwyneth Paltrow vardı benim hatırladığım kadarıyla...
  • quote:

filmin orjinal ismi nedir ben hatırlayamadım. sandra bullock un oynadığı film mi bu?

adım adım cinayetle karıştırdınız galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.