Şimdi Ara

the battle for middle - earth 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu oyunu ben cafede oynadım arkadaşla kapışmıştık şimdi araştırdım gameranger diye bi program var ordan arkadaşla oynayabilcem cafede ki gibi burda host falan açılıyor ama sorun şu ben 2yi indirdim torrentten falan ne kadar crack falan varsa indirdim yok şu hatayı alıyorum
     the battle for middle - earth 2

• dostum game rangerla oynamak için baya bişey yapmak lazım.öncelikle oyunu sil baştan yükle crack yapma
    sonra oyunun 1.06 patch indir
    sonra daemon tools lite indir
    sonra bfme 2 nin iso dosyasını indir
    bu kadar iso dosyayı açıp oynayabilirsin
  • Oyunu kimple sil hic bir dosyasi kalmasin denetim masasından falan kaldir sonra oyunu kur bütün patchlerini indir sajimr 4tane patchi vardi en son 1.06 crack yapma deamon tools lite ve deamon tools iso dosyasını indir ondan sonra isoyu deamons toolsa tak oyunu calistir oyuna girmicektir internetten bfme 2 options ini diye arattir bi metin belgesi olacaktir onu c program files user appdata roming icinde thw battle for middle earth 2 klasörü olacak oraya Maps adında boş bir klasör ac options ini metin belgesinde klasörün icine dgl yanina koy öyle gir

Önemli Not deamon toolsun eski sürümlerini indir yeni sürümlerde calismiyor iso dosyalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 12 Ocak 2016; 10:07:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.