Şimdi Ara

''The file system on the system storage is corrupted and will be restored'' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugun ps3 'ü açtıgımında The file system on the system storage is corrupted and will be restored uyarısını aldım.Genelde cihaz açıkken elektrikler gidip gelince aldığımız bir hata olarak karşımıza çıkıyordu bu hata.Halbuki en son ps3 açtıgımda bir elektrik kesintisi olmamıştı ve cihazı her zamanki gibi normal yollardan kapatmıştım.
    Hatayı aldıktan sonra restore yaptım zaten cihaz bana başka bir seçenek sunmadı.Üzerinden yaklaşık 4 saat geçi ve ancak %30lara gelmişti.Cihazın üzerinden kapatamadığım için fişi çektim ve tekrar denedim.Tekrar restore uyarısı verdi ve yine inanılmaz yavas bir şekilde yükleme yapıyor yine üzerinden yaklaşık 4 saat geçti ve suan ancak ^%35lerde :/

Bu sorunladaha önceden karşılarmış arkadaşların önerilerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Dostum sen ister istemez bekleyeceksin sistem dosyaları büyük ihtimal zarar görmüş ve yeniden biçimlendirip yükleme yapıyordur işlem bittiğinde sonucu yazmanı bekliyoruz geçmiş olsun bu arada...
  • Sanırım full format atıyor,8 saat bile sürebilir hatta geçedebilir.
  • Takipteyim yukarı alalım.
  • dostum geçmiş olsun,daha önce açmış olduğum konuya bir göz at şayet aynı sıkıntıları yaşıyorsan,hdd değişmesi gerek.
    http://forum.donanimhaber.com/m_65975661/f_/key_matai//tm.htm#66072693
  • @matai teşekkürler daha önce açtığın konuyu okuyacağım.

Cihaz dün geceden beri açık umarım iş çıkışı eve gittiğimde tüm sorun ortadan kalkmış olur :(
  • Eve geldiğimde karşılaştığım manzara restore yükleme ekranı dolmuş ve tekrar başlamış cihaz ve yine aynı hatayı vermekte...Sanırım hdd'den ümidi kesmenin vakt geldi.Garantinin bitmesine 3 hafta kalmış,yarın mecburen teknik servisi bir ziyaret edeceğim.
  • en azından garanti süresinin olması tesellisi olmuş,kısa zamanda sorun çözülür inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.