Şimdi Ara

TheEnd Guild (Cabal Online)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kurallar

Küfür kesinlikle yasaktır.
    Guild içi alım-satım yasaktır.
    Yardım olması gerekiyor.
    Kalici üye olsa daha iyi olur.Çıkıcaksa habersiz çıkmasın hiç hoş görmem haber versin ve nedeninide öğrenmek isterim.
    Şimdilik bi lwl sınırı yoktur katılmak isteyen kişilerin insan gibi insan olması yeterlidir.

Guild Hakkinda Bilgiler

95 lwl de guildin seçiceği seçiceği ırk belli değildir duruma göre değişecek.
    Serverımız Marstır.
    Clanin ortak channeli 10. Channeldır.

Katılmak isteyenler eğer bu kurallara uyucaklarsa beni buddy e eklesinler nickim Ph0ENiX755 (o değil sıfır)

Yakın zamanda görüşmek dileğiyle...Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoeniX_755 -- 27 Haziran 2007; 11:15:04 >

• Guild tanıtma konusu var değil mi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus

Guild tanıtma konusu var değil mi ???
    quote:

Orjinalden alıntı: Perseus

tanıtma derken intro yumu diyosun onu kastediyosan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhoeniX_755

quote:

Alıntıları Göster
    Ben bugün başladım benide alırmısn lwl 4
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.Ama unutma Procyon olarak geliyorum vs yapacaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Alchemist

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: NightKiss

Clanda oakdar cok kisi varki anlatamam.Bi ben bi phoenix Clan simdi acildi yakında Cabalı sallıcaz =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Alchemist

Alıntıları Göster
    quote:

bence sen hiç konuışma bu konuda olaylar üzerine bu clan konusunda konuşmaya pek hakkın olduğunu düşünmüyorum aksini düşünüyosan pmden yaz konu kirlenmesin

D.N:ilke cabali sallamadan önce boss bizi salladi ha

@CrazyLord aliriz kardeş

beyler yalniz ben taşiniyorum bu yüzden tamamiylen yerleşicem preşembe günü ulaşamassanız kızmayınama yrn 40 olursa arkadaşlarımdan biri onuda master atiycam bana ulaşamazsaniz ona ulaşırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoeniX_755 -- 27 Haziran 2007; 0:33:13 >

• quote:

quote:

bence sen hiç konuışma bu konuda olaylar üzerine bu clan konusunda konuşmaya pek hakkın olduğunu düşünmüyorum aksini düşünüyosan pmden yaz konu kirlenmesin

D.N:ilke cabali sallamadan önce boss bizi salladi ha

@CrazyLord aliriz kardeş

beyler yalniz ben taşiniyorum bu yüzden tamamiylen yerleşicem preşembe günü ulaşamassanız kızmayınama yrn 40 olursa arkadaşlarımdan biri onuda master atiycam bana ulaşamazsaniz ona ulaşırsınız

Alıntıları Göster
    Ben acikcasi kurabiLeceğinize inanmıyorum Phoenix char değistirdi tekrar kasiyor vede zor kasiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecstacy of Gold

Ben acikcasi kurabiLeceğinize inanmıyorum Phoenix char değistirdi tekrar kasiyor vede zor kasiyor

Alıntıları Göster
    zor kasiyor derken neyi kastetdin ewt fb açtım lwl 25 te bıraktım fa actım 40 lwl im vede açtım clanı taşınma olayı oldugu için oyle 12 saat giremiyorum yoksa kasarım fayla çok hızlı kasılıyor

ayrica fb birakmam iyi oldu ileriye dönük olucak hataları kapattı char değiştirdim beni satanlar belli onların bo konuda tek 1 msj dahi yazmaya hakları yok hatırlarsın belki msndeki küçük toplu konuşmamızı demiştimki "benim tayfa belli" diye işte kalıcak diye tahmin ettiklerim kaldı diğerleriyse aldığı lwllerle pek bi havalı hissetti kendilerini tabi bazıları hepiniz değil ama bence bu konuda "benim tayfam" dediğim gruba dahil olmayanlar tek bir msj dahi yazıp kirletmesinler bu konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoeniX_755 -- 27 Haziran 2007; 0:46:25 >

• quote:

zor kasiyor derken neyi kastetdin ewt fb açtım lwl 25 te bıraktım fa actım 40 lwl im vede açtım clanı taşınma olayı oldugu için oyle 12 saat giremiyorum yoksa kasarım fayla çok hızlı kasılıyor

ayrica fb birakmam iyi oldu ileriye dönük olucak hataları kapattı char değiştirdim beni satanlar belli onların bo konuda tek 1 msj dahi yazmaya hakları yok hatırlarsın belki msndeki küçük toplu konuşmamızı demiştimki "benim tayfa belli" diye işte kalıcak diye tahmin ettiklerim kaldı diğerleriyse aldığı lwllerle pek bi havalı hissetti kendilerini tabi bazıları hepiniz değil ama bence bu konuda "benim tayfam" dediğim gruba dahil olmayanlar tek bir msj dahi yazıp kirletmesinler bu konuyu

Alıntıları Göster
    siz mars server ındamısnız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecstacy of Gold

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: One Step CLoser

Bu lafim sana ve bize TheEnde gelıcem deyıp sonradan 2 gun geciktıgı Icın bızı satanlara...

Nooldu 2 gun bekleyemzdinizmi ? Zaten Mete tasiniyor bıde 24 saat sızın ıcın char mı kasıcak ?

Evet clanımız acıldı Varmı Itırazı olan? Bızı kucumseyerek dalga gecen ınsanlar ılerıde gorucekler !

Eskiden dostum olarak konustugum kısıler dusmanım oldu.Bızı bır clan ıcın sattılar ve ustune ustluk

O kendını bılıyor - Haha daha 40 olamadiniz mi ? Clan ne zaman kurulcak diyen kısılere gosterecegız

Bizim bastan tayfamız belliydi.Ve bizi kim satacak onceden bılıyorduk !

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazYLorD

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CrazYLorD

evvet sanırım okumadın konunun ilk msj ını???

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CrazYLorD

evvet sanırım okumadın konunun ilk msj ını???

Alıntıları Göster
    o zmn hazır ezikken marsda adm açıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Bu lafim sana ve bize TheEnde gelıcem deyıp sonradan 2 gun geciktıgı Icın bızı satanlara...

Nooldu 2 gun bekleyemzdinizmi ? Zaten Mete tasiniyor bıde 24 saat sızın ıcın char mı kasıcak ?

Evet clanımız acıldı Varmı Itırazı olan? Bızı kucumseyerek dalga gecen ınsanlar ılerıde gorucekler !

Eskiden dostum olarak konustugum kısıler dusmanım oldu.Bızı bır clan ıcın sattılar ve ustune ustluk

O kendını bılıyor - Haha daha 40 olamadiniz mi ? Clan ne zaman kurulcak diyen kısılere gosterecegız

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HaFiFTeN_ArıZaLı

quote:

doğru söze ne denir ben ztn başından kesinkes geliceklerinden emin olduğum kişilerede söylemiştim şunlardan şüpheliyim diye beni yanıltsanız şaşardım ztn

eşya taşımaktan indirip kaldırmaktan sarmaktan ağrıdan ölürken şayet ki bazılarıda biliyor kalktım oturdum yine pc başında o kdr lwl kastım hiç bi söz demene gerek yok bilen biliyor bizi satıpta bunları bilmeyenlere anlatıcak bişeyimiz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoeniX_755 -- 27 Haziran 2007; 1:00:00 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HaFiFTeN_ArıZaLı

quote:

doğru söze ne denir ben ztn başından kesinkes geliceklerinden emin olduğum kişilerede söylemiştim şunlardan şüpheliyim diye beni yanıltsanız şaşardım ztn

eşya taşımaktan indirip kaldırmaktan sarmaktan ağrıdan ölürken şayet ki bazılarıda biliyor kalktım oturdum yine pc başında o kdr lwl kastım hiç bi söz demene gerek yok bilen biliyor bizi satıpta bunları bilmeyenlere anlatıcak bişeyimiz yok

Alıntıları Göster
    @PhoeniX_755
    Ben şuan channel 10 dayım Mars da guilde alırmısn?
    Nick:ThuGLorD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazYLorD -- 27 Haziran 2007; 1:06:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazYLorD

@PhoeniX_755
    Ben şuan channel 10 dayım Mars da guilde alırmısn?
    Nick:ThuGLorD

Alıntıları Göster
    Maalesef gec kaldin dostum Phoenix yattı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

Maalesef gec kaldin dostum Phoenix yattı...

Alıntıları Göster
    ewt clana gelmek isteyenler server 10 da beni şuan bulabilirler server 10 a giriyorum nickimi eklesinler Ph0ENiX755 (o değil 0)...
  • quote:

ewt clana gelmek isteyenler server 10 da beni şuan bulabilirler server 10 a giriyorum nickimi eklesinler Ph0ENiX755 (o değil 0)...

Alıntıları Göster
    PhoeniX_755
    Şimdi server 10 a giriyorum ama yarım saat sonra dışarıı çıkcaz hemen alabilirmisn?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Guildin adını beğenmedim açıkçası saçma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LITHIUM

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LITHIUM

Bencede yani ne bittiki The End yazılmış.Bu Konuya bir şey yazmamı söylemişsin fakat burası tüm dh kullanıcılarına açık bir bölüm bende bir tebrik etmek istedim ne var bunda
    Bu arada Cabal'da kuracağım guildin adı Holy Justice Irk Procyon server Mars katılmak isteyeni beklerim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.