Şimdi Ara

THIEF SUIT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERAK EDENLER İÇİN;(az önce lvl 20 olan char ım;)

THIEF SUIT

THIEF SUIT

THIEF SUIT

• hayırlısı olsun ben görmemiştim siz nerden gördünüzki hemen banları sıralıyorsunuz daha topu topu 3 -4 gün oldu avrupa update geleli hemen celallenmeyin arkadaş 3-4 günde 20 lvl olmuş büyük bir heveslede mesleğini seçmiş hemen banlarla negatif yaklaşımla hevesini kırmayın biz burda hepimiz, bu forumda bana göre bir aileyiz pozitif olun tebrik edin kırıcı olmayın

@Bizkit
    bu arada charınla ilgili biraz bilgi versen nasıl bir char ne gibi özellikler olduğunu charın türünü bir yazsana
    bende avrupa charlardan yan bir char açmak istiyorum sizlerden gelen öneriler ve paylaşımlar karşısında bu en iyi char yapılandırmasını oluşturmak istiyorum
  • yha walla nedir sizin bu saldırganlıınız anlamadım gitti arkadaş paylşım yapmış nolacak tşşkrer arkadşım ben görmemiştm msla
  • Şahsen ben görmemişdim.. REsmi Paylaştığın için teşekkürler... Böyle gereksiz insanların yorumlarına aldırmyaınm.. REsim Koymak serbest diye biliyorum

Yaş ortalamsı kaça düştü bu forumda, nerede o eski dünler?

edit: ( bu yazı ) Her ne kadar Thief olsamda bun u yazma gereği duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeeDSmoKa -- 28 Temmuz 2007; 11:50:59 >
  • ben hunter olurum weya trader
  • Trade yapmak artık çok zorlaşdı.. yanına bi tane hunter kiralamk zorunda klıcaksın bence.. Oyüzden bence Thief yada Hunter olmak lazım
  • Çok Cool Bu Thieflik
  • rogue = haydut gitmişin bide thief olmuşun tam olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.