Şimdi Ara

Tikandim kaldım Lütfen yardım edelim !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Moonster Abra A5 v9.3.3 mü alayım yoksa
    Dell 7567 mı alayım,
    ikiside fiyat olarak birbirine yakın ama karar veremedim moonster bana daha cazip geliyor. SSD si bana yeter zaten halihazırda 1 TB lik taşınabilir harddisk var .
    Sorun olmaz sanıyorum .
    Dell için de soğutması ve performans olarak iyi diyorlar servis konusunda tereddüt te kaldım açıkçası karar veremiyorum lütfen yardımcı olun çok sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dell'e bas geç... İ7 1050ti olan ips panelli modelse, gerisini bilmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • traumaniac kullanıcısına yanıt
    Evet i7 olan model 1050 Tİ var ama onda da ısınma sorunu olur mu bilmiyorum , moonster da Abra A5 v9.3.3 de de var aynı özellik ler sadece onda i5 var oda yeterli bir düzey oyun için ..

• dostum ısınma sorunu olması çok mümkün görünmüyor eğer bir imalat hatası veya kullanım hatası olmazsa, çift fanlı ve iyi yerleşmiş bir soğutma sistemi var, 5 gündür kullanıyorum fanın sesini duymadım henüz, oyun vs içinde sağda solda araştırmalarıma göre ciddi bir soruna denk gelmedim, iyi bir laptop soğutucu standıyla zaten hiç derdin olmaz benceö ips ekran i7 ve 1050ti 16ram ssd+hdd için fiyat çok başarılı, n11den kuponla birlikte 4000'e denk geldi ebrardan aldım, sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer nitro 5 alın.

• traumaniac kullanıcısına yanıt
    Bende açıkçası bilgisayarı yakından inceleme fırsatı buldum çok güzel tasarım olarak ve donanım olarak fan çıkışları arka tarafta gayette güzel performans gösteriyor oyunlarda , bende alırım n11 den 200 TL lik kupon aldım indirim olucak önümüzde ki ay hem o Laptop da özel indirime girerse dört bin lira veya daha aşağı fiyata denk getirmeyi planlıyor um açıkçası, verdiğin bilgiler için teşekkürler çok yardımcı oldun 😊

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Acer Nitro 5 i de inceledim hocam ama onda kasa kalitesiz geldi bana kapağa biraz bastırınca içeri cokuyor klavye de aynı şekilde ve fan çıkışları küçük geldi bana ama performans olarak nasıl bilemiyorum .

• Rebelsavior kullanıcısına yanıt
    Evet vx 15 ve dell e kıyasla biraz öyle ama alayından daha iyi .

Neye dayanarak böyle dediniz biraz açıklama yapar mısınız hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rebelsavior

Neye dayanarak böyle dediniz biraz açıklama yapar mısınız hocam ?

Öncelikle evet kasa konusunda ben de çok tatmin olamdım çünkü pavilion gaming serisi aletlerde bile daha güzel bir kasa var.Bc serisi veya omen olsun.Klavyesi güzel bence hatta on numara. Ama soğutma fiyat performans olsun rakiplerinden fersah fersah üstün.Bu aletteki soğutma sistemi 1060 ı bille rahatlıkla soğutuyor helios 300 ün ikizi bu alet.Sadece donanımı kırpılmış hali.Siz düşünün 1060 ı müthiş soğtan alette 1050 varsa ne kadar mükemmel serin olabileceğini. Üstüne alet tanımam.Hp bc203 almamış olsam kesinlikle bu cihazı alırdım.

Teşekkürler çok sağolun değerli yorumlarınızi dikkate alıp her konuda hepsini göz önünde bulundurucam gerekirse gene inceleme yapmaya giderim 😉

• Rebelsavior kullanıcısına yanıt
    Media markt ve teknosa da mevcut. Ssd ve 16gb ram versiyon 5100 tl teknosa,ssd yok 12gb ram 4200 tl media markt. Tıkanmayın,beni dinleyin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 19 Ekim 2017; 0:2:50 >
    Tamam bakicam hocam teşekkürler 😉

• monster hava cikisi sag taraftan mous kullandigin bolume vuruyo ondan eledim dell almayi dusunuyorum bende ama 7577 modeli gelicek 1060 maxqlu onu beklemeyi dusunuyorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • h3T H kullanıcısına yanıt
    O geldiğinde beş bin liradan aşağı satılmaz , hem ne zaman geleceği belli olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.