Şimdi Ara

TIP DÜŞÜNENLERİN SORULARINI YANITLIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çapada okuyorum arkadaşlar geçen sene kazandım sorularınızı alabilirim sınav da yeni geçti

• İlk sene mı kazandin hocam ?
  • sef2013 kullanıcısına yanıt
    evet
  • hocam tytde süre avantajını nasıl sağlarız
  • tamamen stres kontrolü ya sosyal fen çok hızlı akıyor telaş yapmayın türkçe mat biraz zaman kaybettiriyor ama dil bilgisindeki hızla zaman kontrolünü sağlıyorsunuz matda da pratik ya tamamen tek seferde anlamaya bakıyor şans zaten benim tytm çok kötüydü 96 net falandı
  • sizce 15-20k aralığındaki tıplar yazılabilir mi ?
  • fakerzone F kullanıcısına yanıt
    bayağı kötüymüş 😀
  • Tıp fakültesi denildiği kadar zor mu?
  • Hocam ayt netiniz kaçtı geçen sene?
  • safagimo kullanıcısına yanıt
    Ben üni hayatımı aktif yaşamak istediğim için diş yazardım ama tıp da yazılabilir tabiki
  • Kötü dememin sebebi 13 k geldi tyt ayt ise 2.5k
  • kd7 kullanıcısına yanıt
    76.25 3 fizik yanlışım vardı en iyi dersim de fizikti halbuki
  • Bizim okul değil cerrah hiç değil ama Anadolu’daki okullar biraz zor 2 şer gün çalışıp geçtim dönemi son komitede 15 alsam geçiyordum anatomi labından 10 aldım büte kaldık anatomi zillisi hariç çok rahat bi okul bizimki için konuşuyorum ilerki sınıflar bi tık daha zor mesela 2 zor yalan yok ama 3 te dahiliye sözlüsü hariç çok rahat bir yıl
  • fakerzone F kullanıcısına yanıt
    Anatomi zillisi eheheheh
    Anlatsana biraz onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantilatör -- 18 Haziran 2019; 17:14:51 >
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Anlatılcak gibi bir şey değil öldürdü bizi
  • Anatomi pratik sınavı kadavra üzerinde mı oldunuz yoksa maket üzerinde mi?(özellikle kas komitesi için soruyorum)
  • 10eydiGız kullanıcısına yanıt
    Ege tamamen pratik kadavra üzerinden her masa 2.5dk veya 5dk veriyorlar her masada 5 veya 10 tane saplı igne oluyor numaralı , kağıda yazıyorsun ne olduğunu
    25 veya 50 soru toplam dediğim rakamlarla orantılı olarak her sınav değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarr77 -- 19 Haziran 2019; 13:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candarr77

Ege tamamen pratik kadavra üzerinden her masa 2.5dk veya 5dk veriyorlar her masada 5 veya 10 tane saplı igne oluyor numaralı , kağıda yazıyorsun ne olduğunu
    25 veya 50 soru toplam dediğim rakamlarla orantılı olarak her sınav değişiyor
    Bende Atatürk tıptayım 2 ye geçtim ilaçlama da sorun oldu diye bir tane bile göstermediler hep maket üzerinden ders işledik ve sınav olduk düşündükte canım sıkılıyor 😞😤😭
  • 10eydiGız kullanıcısına yanıt
    Maketle kadavra cok farklı makette yapmak kolay hocam kadavrada sinir atardamar toplardamar ayırt etmek bile sıkıntı bir de insana gecince zorlanırsın stajlarda bence bizim diş böbrek gibi bazı organların ayrıntı kısımları maketten oluyor sadece baya az bi kısmı sınavın o da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.