Şimdi Ara

Tip Fakultesi hakkinda sorulariniz (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
10
Favori
12.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selcuk tip ve meram tip hakkinda bilgisi olan varsa acaba bilgilendirebilir mi? Ayrica hazirligi varmis selcugun sanirim hazirlik atlama sinavlari zor mu olur? Birde konyada ogrencilik nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.yenicapacerrahpasa.org/ bu sitede öngörülen proje sizce eğitimi aksatır mı?Proje süresi ile ilgili bir şey bulamadım.Acaba kaç yıl sürecek?

Hürriyetin bi haberinde 5-7 yıl diyor.Açıkçası ben korktum bu işten.Ben mezun olana kadar bitmez gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ma95 -- 3 Temmuz 2014; 3:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma95

http://www.yenicapacerrahpasa.org/ bu sitede öngörülen proje sizce eğitimi aksatır mı?Proje süresi ile ilgili bir şey bulamadım.Acaba kaç yıl sürecek?

Hürriyetin bi haberinde 5-7 yıl diyor.Açıkçası ben korktum bu işten.Ben mezun olana kadar bitmez gibi gözüküyor

Adamim bu kaaaç yildir var biliyon mu sen...

• quote:

http://www.yenicapacerrahpasa.org/ bu sitede öngörülen proje sizce eğitimi aksatır mı?Proje süresi ile ilgili bir şey bulamadım.Acaba kaç yıl sürecek?

Eğitimini etkilemez çünkü bina bina yeniliyorlar fakülteyi biri bitince diğeri basliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bisileryapmakisteyen

quote:

Adamim bu kaaaç yildir var biliyon mu sen...

Abicim ne bilim çömeziz işte :)

• Hacettepede baraj sistemi var mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: malimalix

Benim ingilizce okuyan arkadaşlara bir sorum var şimdi hocalar dersi bir şekilde de olsa tamamen ingilizce anlatıyorlar mesela ordan biri çıkıp hocam şu neydi vs. gibi gerçi üniversite ortamında olmazda mesela hoca kaldirip soru sorduğunda ingilizce cevap vermenizimi bekliyor, sınavlar vs. tamamen ingilizce olmalı peki sözlü sınavlar?? Kısacası ne denli ingilizce eğitimi veriliyor?

Aynen onu ben de merak ettim bi de İngilizce tıp okuyanlar lütfen konuma bakabilir mi??http://forum.donanimhaber.com/m_94112401/tm.htm
  • viper_3 kullanıcısına yanıt
    Kocaeli tıp on dokuz mayıs tıp medeniyet tıp çomü tıp trakya tıp bunları sence nasıl sıralamalıyım istanbulda oturuyorum sıram 8 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: Emree1195

Kocaeli tıp on dokuz mayıs tıp medeniyet tıp çomü tıp trakya tıp bunları sence nasıl sıralamalıyım istanbulda oturuyorum sıram 8 bin

Kocaeli medeniyet on dokuz mayis trakya comu diye siralarsan iyi bir siralamadie bu dostum. Kocaeli en iyi secenek muhtemelende gelir

• hocam merhabalar. ben Malatyadayim bu sene inonu fen bilgisi ogretmenligi geliyor. Yaş 19 ikinci girisim. Acikcasi sinava hazirlanmadim. Size soracagim bu sene tercih yapmak-yapmamak konusunda kararsiz kaldim. Gelecek yil inonu tip icin hazirlanmak istiyorum. ,"tip lise gibi dostum,aile yaninda okunur." yazmissiniz buradan etkilendim ayrica.
    simdi iki secenek var ya fenbilgisi ogretmenligi bolumune bir sene okuyarak hazirlanacagim ygs lys lere. ya da hem bolum dersine calisayim hem sinava hazirlanayim gelecek sene icin. Tabi bolume girersem obp seneye kirilacak, daha iyi puan alir arayi kapatirim diyorum insallah. Bir de tercih yapmazsam devlet kitliyor 270 lirayi aylik.Sigortali iste calisacaksin ya da okuyacaksin baska turlu sigorta adi altinda 270 lira istiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar.Şu anki puanimla Samsun Tıp Ingilizce ve Ktü Tıp arasında kaldım. Samsunda yaşadıgımdan dolayı Samsun tıp istiyorum fakat ingilizce oldugu icin cekincelerim var. Sizce ne yapmaliyim. İngilizce tıp okumak çok aşırı mı zordur.yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

hocam merhabalar. ben Malatyadayim bu sene inonu fen bilgisi ogretmenligi geliyor. Yaş 19 ikinci girisim. Acikcasi sinava hazirlanmadim. Size soracagim bu sene tercih yapmak-yapmamak konusunda kararsiz kaldim. Gelecek yil inonu tip icin hazirlanmak istiyorum. ,"tip lise gibi dostum,aile yaninda okunur." yazmissiniz buradan etkilendim ayrica.
    simdi iki secenek var ya fenbilgisi ogretmenligi bolumune bir sene okuyarak hazirlanacagim ygs lys lere. ya da hem bolum dersine calisayim hem sinava hazirlanayim gelecek sene icin. Tabi bolume girersem obp seneye kirilacak, daha iyi puan alir arayi kapatirim diyorum insallah. Bir de tercih yapmazsam devlet kitliyor 270 lirayi aylik.Sigortali iste calisacaksin ya da okuyacaksin baska turlu sigorta adi altinda 270 lira istiyor.

Kardesim gercekten tip okumak istyorsan mezuna kalacaksin. Simdi malatya fen bilgisi ogretmenligi siralama olarak oldukca geride. Zaten ilk 10 bine giripte 25 puan eksik alirsan yerlestirmede 30binlere dusersin o farki kapatman imkansiz. O sebeple eger tip istyorsan mezuna kalmalisin. Okulla beraber yuruterek kazanmak mumkun degil.

Gss olayi icinde bir yil gss primi odemezsin okul baslayinca ogrenci belgesini verdigin takdirse borcun zannedersem siliniyormus. Oyle birsey duymustum bende daha vermedim ama silineceegi soyleniyor

Çomü 10700 trakya 11600 ya hocam trakya daha mı iyi bir okul ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emree1195

Çomü 10700 trakya 11600 ya hocam trakya daha mı iyi bir okul ?

Daha iyi oldugunu arastirmistim okuyanlarla konustgumda. Puana bakma her zaman,canakkale daha guzel bir sehir tahminim iklim olarak flnda ondan daha yuksek

• hocam sıralamam mf3 3703 ege ankara gazi zorlasak Marmara da gelir
    içlerinden bir gazinin ing hazırlığı yok ve okuması diğerlerine göre kolay diyorlar sizce ilerde pişman olmamak için ne gibi bir yol izlemem bu sıralamayla en doğrusu hangi üni seçmeliyim
    tesekkürler
    Medeniyeti araştırmış mıydınız ben internette aradım da pek kayda değer sonuç bulamadım

• M.Ü. Tıp Fakültesi Öğrenci Tanıtım Filmi:http://youtu.be/dKx1jyH3u4w

eline saglik hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgumus

mf3 5366 gazi ingilizce tıp 400 kşi oynarsa geliyor 9 eylül geliyor sizin önerileriniz nedir ?

Gazi ingilizcedense dokuz eylulu oneririm dostum. Evet pdo var zor bir fakulte ama genede izmir ve dokuz eylul iyidir.dokuz eylule gden arkadaslarim genel olarak memnun pdoyede bir sekilde alisildigi soyleniyor

• KTÜ tıp okuyanınız edeniniz yok mu? Sanırım hazırlık zorunlu ve de geçmek için sınava girmek lazım aklımı kurcalıyor bu.
    Diğer yandan şehirle ilgili bilgisi olanlar nasıldır Trabzon?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.