Şimdi Ara

TIP HAYALİ OLUP BU SENE YAMULANLAR (SS İÇERİR MORAL VERİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
4
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞU AN BU BASLIGI OKUYOR VE EGER BASLIKTAKI GIBI BIRIYSEN TAM 1 SENE ONCE BUGUNLERDEKI HALLERIMSIN. DERECEN COGU ICIN UNİVERSİTE KAPILARININ BULUNMAZ ANAHTARI.. BI COGU ICIN EYVALLAH DEMEYE YETERLI.. AMA SEN TIP ISTIYORSUN VE MALESEF TIP ICIN YETMIYOR.. BI YANIN 1 SENE DAHA CALISAMAM O KADAR STRESI NASIL CEKERIM DERKEN OBUR YANIN OMRUNUN KALANINI YAPACAGIN MESLEGIN BU OLACAGINI DUSUNUP 1 YILIN COK BUYUK OLMADIGINI SOYLUYO OLABILIR.. BU 2 SI ARASINDA TERCIH YAPAMIYO OLABILIRSIN.. ISTE TAM GECEN SENEKI DURUMUMDASIN..

ONCELIKLE GECEN SENEKI VE BU SENEKI SONUCLARIMIN SSNINE BAKIN AŞAĞIDAN:

SONRA BENI DINLEYIN.. INANIN 1 SENE KOLAY GECMIYO AMA SADECE ILK 2-3 AY SONRAKI AYLARIN NASIL GECTIGINI BILE ANLAMAYACAKSINIZ.. YAPMANIZ GEREKENLERI ILGILENEN VARSA OZELDEN ANLATICAM.. (LUTFEN SADECE MEZUN GRUBU YAZSIN 12YSEN YAZMA LUTFEN)
     TIP HAYALİ OLUP BU SENE YAMULANLAR (SS İÇERİR MORAL VERİR)

• Tebrik ederim kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuan B kullanıcısına yanıt
    Saolasın
  • Canı Sıkılan Adam C kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim adına

• XtremeTechLover X kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
  • hocam seni ne kadar zorladı mezuna kalmak muhtemelen bende kalacağımm ya da verebileceğin nasihatlar varsa dinlerim
  • Tebrikler kardeş http://strawpoll.me/2021053 oylarsan sevinirim

• curaat C kullanıcısına yanıt
    azıma sıctı cok afedersın.. cunku ıyı bı anadolu lısesındeydım arkadaslarım hep beyaz onluklerle faceden fotolar attı.. marma tıp capa tıp cerrahpasa tıp havada ucustu bende boş boş baktım.. KAZANAMADINIZ yazısını gordum agladım.. yapım geregı cabuk unutuyorum o yuzden hırslanamadım ama kendı kendıme calısmam gerektıgını hep hatırlattım yazın gunluk 2-3 saat kafa dengı mezuna kalan bı arkımla calıstım.. sıkılmıyım dıye 2-3 u gecmedık sonra lol attık ama hergun yaptık bunu lys calıstık cok fark ettı gercekten bakarsan lysem kurtardı benı boyle yan
    i
  • Üstat bana pmden yazar mısın yapmam gerekenleri

• pmden kımlık nonu kapayıp sonuc ssını at
  • tebrikler güzel sonuç çıkarmışsın. Ben de 2011-2012 yıllarında 2 defa girdim sınava , 27 binden 2 binlere çektim. Kapasitesinin altında yaptığını düşünen ve bir sene daha hazırlanmaya manevi açıdan gücü yetecek arkadaşlar bence deneyin, korkmayın çalışırsanız karşılığını alıyorsunuz.
  • Canı Sıkılan Adam C kullanıcısına yanıt
    valla aynı benim psikoloji ama ben kalmaya karar verdim çoktan.44k geldi temelim(özellikle kimya ve biyo) baya var tıp ya da diş olurmu acaba sağlam bir hazırlanmayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asilzade101 -- 1 Temmuz 2014; 2:29:43 >
  • çok sağol yaa cidden moral oldu özelden banada yaptıklarını anlatır mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

tebrikler güzel sonuç çıkarmışsın. Ben de 2011-2012 yıllarında 2 defa girdim sınava , 27 binden 2 binlere çektim. Kapasitesinin altında yaptığını düşünen ve bir sene daha hazırlanmaya manevi açıdan gücü yetecek arkadaşlar bence deneyin, korkmayın çalışırsanız karşılığını alıyorsunuz.

çalışma stiliniz nasıldı biraz tavsiye verebilir misniz ?
  • ne demek. sonuc ssını yolla tc nonu kapayıp
  • özelden msj yazdım cevap verrseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzanr

quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

tebrikler güzel sonuç çıkarmışsın. Ben de 2011-2012 yıllarında 2 defa girdim sınava , 27 binden 2 binlere çektim. Kapasitesinin altında yaptığını düşünen ve bir sene daha hazırlanmaya manevi açıdan gücü yetecek arkadaşlar bence deneyin, korkmayın çalışırsanız karşılığını alıyorsunuz.

çalışma stiliniz nasıldı biraz tavsiye verebilir misniz ?

2.senemde özellikle eksiklerime yönelik çalıştım. Fen derslerinde yazarak çalıştım, ufak defterlere notlar tuttum zaman zaman onları tekrar ettim. Çok fazla soru çözdüğümü söyleyemem yani günde 300-400 soru çözen uçuk tiplerden değildim, belki ortalama günlük 150 soru çözüyordum daha çok konu ağırlıklı ve bilmediklerimi öğrenmeye yönelik çalışıyordum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.