Şimdi Ara

TIP KAÇLA KAPATIR BU YILIN SON TAHMİNLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocalar sizce tıp kaçla kapar 25 diyende var 22 diyende var sizce tıp kaçla kapatır forumun bilge insanları

• 25k!
  • 22765

• Hocam o zor be 25 k ya kadar düşmez 22700 de istisna oldu 21.400 e göre tahmin edilmesi lazım
  • 24k

• Dünyada 25k faktöriyel kadar insan yok hocam maalesef o kadar gerilemez gibi
  • Önceden 23500 görür diyodum artık demiyorum müthiş bi ilgi var bu sene en basitinden YouTube da geçen sene aynı kanalın tıp tahmini mesela 6 bin ğzlenmiş bu sene 16 bin ve özellikle kritik sıralamalarda müthiş bi yoğunluk var benim tahmünim 22850 filan belki daha altı ama tercih belli olmaz bi de beni bu fikre iten forumdaki iki kişi cengi övüp tıpla ilgili yalan yanlış şeyler diyip sonra tıp tercih edenler

• kro60 K kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın hocam bende senin gibi düşünüyorum
  • kro60 K kullanıcısına yanıt

Hocam bence de 20kda tıp yazan çok ama ilk 5k 10k da tıpa ilgi az gibi geliyor bana.

• RiversintheSeas kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam o forumdaki bordo cengcilerden dolayı yani tıpın sarsılmaz bir tahtı var gördüğüm kadarıyla
  • Hocam tıp sıralamaları çok değişmez. Forumdakiler resmen rakip elemek için bazi bölümleri kötülüyorlar. Bence 21500 ile ya da 22000 ile kapatır.

Hocam Ankaratıplı bi anket açmıştı orda en fazla tıp tercih eden aralık 5 15 k aralığıydı 20 25k aralığından çok fazlaydı hem de hocam ben foruma asla güvenmiyorum millet tıpı garanti ve iyi bölüm olarak görüyo ki zaten bıgünkü Türkiye şartlarında öyle yani öyle bi algı yaratılıyo ki gerçek dünyadan çok farklı tıp öyle bi düşüşü göremez çünkü kendinden hiçbir şey kaybetmiş değil söyle bana iyi mühendislikler harici tabi millet ne okusun??

• 25k 

Öyle hocam türkiyedeyiz ve banko iş garantisi olan belkide en iyi bölüm tıp
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Reis geldi
    25 k çok ütopik geliyor bir teziniz varsa dinleyip ikna olalım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadfg1

Öyle hocam türkiyedeyiz ve banko iş garantisi olan belkide en iyi bölüm tıp

Aynen ülke şartları yüzüne tıpa ilgi var. Benim dikkatimi çeken bu sene iyi diş yazan kişi çokluğu. İyi Diş sıralamalarını çok merak ediyorum.

O konuda haklısın hocam fakat şöylede bir durum var misal verirsek toplamda 10k cengci mezun olsa yılda bunlardan kaç tanesi gidebilir farklı ülkelerle yüksek riskli bir hareket risk almayan çoğunluk yine tıpa kayacağından pek fazla değişiklik olacağını sanmam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.