Şimdi Ara

TIP KONTENJANLARI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tek tek inceledim kılavuzu tıp kontenjanlarında en fazla 100 kişi artıs var.Başka inceleyen varsa görüş bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne artışı dostum nerden gördün onu ösymnin sitesindeki kılavuz geçen yılın sıralaması artış olmaz biz tercih yapacaz ona göre belli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrkky1

arkadaşlar tek tek inceledim kılavuzu tıp kontenjanlarında en fazla 100 kişi artıs var.Başka inceleyen varsa görüş bekliyorum.

dostum neye göre söylüyorsun bunu biz daha tercih yapmadıkki
  • kardeslerim yayınlanan kılavuzu incelerseniz kontenjan değişımini görebilirsiniz geçen seneyle karşılastırıp

• quote:

kardeslerim yayınlanan kılavuzu incelerseniz kontenjan değişımini görebilirsiniz geçen seneyle karşılastırıp

quote:

kardeslerim yayınlanan kılavuzu incelerseniz kontenjan değişımini görebilirsiniz geçen seneyle karşılastırıp

261 diyorlar ama
  • Üniversitenin kontenjanı bellidir arkadaşlar kafanız mı güzel sizin?Tercih yaparken geçen seneye göre dikkate alıp yaparsın ama kontenjan ne kadar belirtilmişse odur yani.
  • az buçuk düşmüş la
  • kontenjan belli zaten arkadaşım ben sadece geçen seneye göre 100 kişi daha fazla alıyo onu söylüyorum

• Helperzitgor kullanıcısına yanıt
    Yeni açılan tıp fakülteleri var. Tıp kontenjanı artıyor yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı fakültelerde düşüş var diyorlar hangileri onlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.