Şimdi Ara

TIP tercihinde YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kırıkkale Tıp
    Düzce Tıp
    Afyon Kocatepe Tıp
    Kütahya Tıp
    Tekirdağ Tıp
    Karabük Tıp
    Zonguldak Karaelmas Tıp

Bu üniversitelerden hangisini önerirsiniz tıp fakültesi olarak?Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.Zonguldak ve Afyon Kocatepe için iyi şeyler duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de bunlara gidebiliyorum hiçbirisi farketmez.tıp istediğini anladıysan herhangi birine git
  • bana da aynen bunlar geliyor afyona gitmiştim gecen yaz cok kücük köy gibi bi tepesi var okadar. tekirdağ yazcam heralde ben de
  • Benim de küçük bi tıp şansım var (sıralamam 10471) yazıp yazmamakta kararsızım acaba düzce karabük gibi üniversitelerin tıp eğitimi nasıl?soruna soruyla karşılık veriyorum ama kusura bakma...
  • bunlardan en iyisi afyon

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz41

Benim sıralamada tutan tıplar
    Kırıkkale Tıp
    Düzce Tıp
    Afyon Kocatepe Tıp
    Kütahya Tıp
    Tekirdağ Tıp
    Karabük Tıp
    Zonguldak Karaelmas Tıp

Bu üniversitelerden hangisini önerirsiniz tıp fakültesi olarak?Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.Zonguldak ve Afyon Kocatepe için iyi şeyler duydum.

Ben olsam sehir acisindan tekirdagi secerdim, sosyal acidan aralarindaki en iyi sehir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

bunlardan en iyisi afyon

bence en iyisi Tekirdağ içlerinden hem istanbula yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeon Woo

Benim de küçük bi tıp şansım var (sıralamam 10471) yazıp yazmamakta kararsızım acaba düzce karabük gibi üniversitelerin tıp eğitimi nasıl?soruna soruyla karşılık veriyorum ama kusura bakma...

Düzce Karabükten iyidir bence benim arkadaşım geçen sene Düzceyi kazandı memnunum diyor ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz41 -- 21 Temmuz 2012; 14:32:16 >
  • ben her ikisini de tercih listeme aldım ama sanırım ben karabük e daha yakınım bilemiyorum...tıp oldukan sonra fark eder mi acaba?hiç beğenmezsem yatay geçiş yaparım diye de düşünüyorum hayırlısı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.