Şimdi Ara

Tm ciler Bir Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygs-5 65k mat 26-6 geo 9-17(Full salladım) tm3 te 13bin gelme ihtimali var mı sizce? Benim pek umudum kalmadı gibi ama bir yazmak istedim buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Reis mat kötü ya ama umut kesme edebiyatı zor bekliyorum ayarı verecekler orada edebiyat yardır (1 hafta önce yazmıştım mat kolay edb hardcore olacak diye ilki tuttu ikinci de tutacak inş) umudu kesmeden edebiyat yardırrr 6 gün var günde 15 saat çalış valla dalga geçmiyorum hepiniz yapın bunu; yarışların sonucunu son virajlar belirler neyse bakacağız artık hsgsksgsjsh edebiyat kolay gelirse sttr edin yazın bir yer gidin gençler ösym bunu da kolay yaparsa niyeti temelli bozmuş demektir seneye de aynısı olur edb ve fenı kasmazlarsa haftaya

• Up. Yaklaşık kaç edebiyat coğrafya gerekir olabiliyosa onu da belirtebilirse biri çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dombiya95

Reis mat kötü ya ama umut kesme edebiyatı zor bekliyorum ayarı verecekler orada edebiyat yardır (1 hafta önce yazmıştım mat kolay edb hardcore olacak diye ilki tuttu ikinci de tutacak inş) umudu kesmeden edebiyat yardırrr 6 gün var günde 15 saat çalış valla dalga geçmiyorum hepiniz yapın bunu; yarışların sonucunu son virajlar belirler neyse bakacağız artık hsgsksgsjsh edebiyat kolay gelirse sttr edin yazın bir yer gidin gençler ösym bunu da kolay yaparsa niyeti temelli bozmuş demektir seneye de aynısı olur edb ve fenı kasmazlarsa haftaya

Sen kız mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dombiya95

Reis mat kötü ya ama umut kesme edebiyatı zor bekliyorum ayarı verecekler orada edebiyat yardır (1 hafta önce yazmıştım mat kolay edb hardcore olacak diye ilki tuttu ikinci de tutacak inş) umudu kesmeden edebiyat yardırrr 6 gün var günde 15 saat çalış valla dalga geçmiyorum hepiniz yapın bunu; yarışların sonucunu son virajlar belirler neyse bakacağız artık hsgsksgsjsh edebiyat kolay gelirse sttr edin yazın bir yer gidin gençler ösym bunu da kolay yaparsa niyeti temelli bozmuş demektir seneye de aynısı olur edb ve fenı kasmazlarsa haftaya

Eyvallah hocam artık Edebiyat kasmaktan başka çare yok gibi. Bu hafta iyi yardirmak lazım dediğin gibi.

• bayadm1n B kullanıcısına yanıt
    Aynen bebişim hsksgsk değilim neden öyle düşündün random gülüşümden dolayı diyorsan ösym sinirlerimi bozdu bu sene ondan yoksa hiç haz etmem

• Hangi bölümü hedefliyorsunuz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niccolo Machiavelli

Up. Yaklaşık kaç edebiyat coğrafya gerekir olabiliyosa onu da belirtebilirse biri çok iyi olur.

min 47 edebiyat , 17 coğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilfred Fizzlebang

Hangi bölümü hedefliyorsunuz hocam ?

Hocam aslında benim ilk hedefim İTÜ ekonomi idi. Ama mat böyle gelince orası imkansız artık. Bende ege psikolojiyi hedefliyorum artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.