Şimdi Ara

TM3 (moralim bozuk!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkçe 30d 8y
    Sosyal 6d 0y
    Matematik 30d 3y

Şimdi gelelim LYS kısmına..
    Mat 40-50 arası (çok geniş bir bant oldu ama net hatırlamıyorum)
    Coğ 13d 10y (kolay görünüyordu ama beni bitirdi)
    Edb 42d 13y
    OBP 70

Benim için 20-25k hayal mi?
    Ya da ne gelebilir bir tahmini olan var mı?

• tm3 de 20-25k hayal edebiyat cok kotu cunku ama matematik cok iyi tm1 de bi seyler yapabilirsin

bu arada obp cok geri atar
  • Durum o kadar vahim mi yaa?

Çünkü ygs de 63 netle 146k oldum bakıldığı zaman bu sene zordu evet herkes edebiyat yaptı ama herkes mat yapamadı diye düşünüyorum 🤔

Moralim bozulmadı değil 😒

Bu arada OBP 80 olana 48 puan geliyor OBP 70 olana 42

6 puan beni çok çok geriye atar mı bilemedim 🤦🏼‍♀️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.Ö. -- 24 Haziran 2017; 10:34:23 >
  • Herkes Edebiyat yapamadı. Herkes Mat da yapamadı. İçin rahat olsun, ama 25 k gelmezse sürpriz olmaz. Üzülme. Bende hedefime ulaşamadım.
  • Matematiği tam hatırlayamıyorum inşallah beklediğimden yüksek yapmışımdır çünkü atarsa o atar beni diye ümit ediyorum 👁👁
  • Az sosyal çalışsaydın 20-25 tane yapsan.. 30 matematik yapmışsın tmciye göre muhteşem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.Ö.

Matematiği tam hatırlayamıyorum inşallah beklediğimden yüksek yapmışımdır çünkü atarsa o atar beni diye ümit ediyorum 👁👁

Sosyaline şaşırdım hocam, o zor Ygs Matematiğine o Sosyal, yazık etmişsin kendine, 1 ayını ayırsan şimdi daha farklı olurdu ama bu laflarım seni pişman etmesin sakın. Atarsa Matrmatik atar, çünkü bu senenin Matı zordu, ne kadar çok doğru, o kadar ön sıra.
  • Aslında şöyle moral bozukluğu ile girdim sınava Türkçe matematik yapıp çıkıcam dedim erkek kardeşim sınav öncesi dedi ki abla ne olur ne olmaz birkaç sosyal bak işaretle filan dedi aslında biraz onun sayesinde sosyal baktım ki tarih değil coğrafya baktım o yüzden 6 oldu 😞
  • O gün motivasyonum yüksek değildi kendimi pek iyi hissetmiyordum açıkçası Türkçe mat yapıp çıkıcam diye girdim kendimi şartladım sanırım😔
  • Büyük ihtimal 28k falan olur.

Belki daha iyisi de olabilir bu sene öyle uçuk netler az, geçen sene edebiyat herkes 50+ yapmıştı Mat netleri uçuyordu falan bu sene pek öyle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.Ö.

O gün motivasyonum yüksek değildi kendimi pek iyi hissetmiyordum açıkçası Türkçe mat yapıp çıkıcam diye girdim kendimi şartladım sanırım😔

Usta yazık etmişsin, neye bozuksa moralin, değmezdi. Senden önemli değil dostum... Pişmanlık yok, unutma.
  • SLaYerr444 kullanıcısına yanıt
    Forumda kimi görsem çok kolaydı 50+ yaptım edb diye dolandığı için moral 0lanıyor ister istemez.

Bakalım sonuçlar ne olacak ama puan hesaplama sitelerindeki gibi olmayacağını düşünüyorum

Çünkü bu sene mat-geo ve ygs zordu!
  • N.Ö. N kullanıcısına yanıt
    Yinede geçen seneden zordu edebiyat.
    Dostum ygsde de öyleydi durum ortada bozma moralini benimde senin gibi sınırda

Edit:imla
    Aslında bende de işler karışık

Ygs 5 200k

Edebiyat 52

Mat28-35 arası

Coğrafya 16

Obp 80
  • SLaYerr444 kullanıcısına yanıt
    Senin benden net bir şekilde yüksek gelir önemli değil inşallah beklenilenden de yüksek gelir ki aklındaki bölüme yerleşirsin 🙏🏻 OBP ve edb ciddi iyiymiş
  • chaveez01 C kullanıcısına yanıt
    Peki bu durumda ne yapacağız yani baktığımız zaman tm cilerin çoğu hukuk istiyor 28k ile devlet Üni hukuk tutuyor ama tam sınırda hukuk olmazsa ne yazmalıyız psikoloji mutlu eder mi pişman eder mi

Kafamda deli sorular 😖
  • Ygs-5 65k

Lys mat 20

Edeb. 47-9

Coğ 17-7

Obp 80

Tm3 kaç olur sizce?
  • google10 kullanıcısına yanıt
    Matematik biraz sıkıntıya sokmuş sanki yaaa

Net bir şey söylemiyim ama en kötü 30k olur diye düşünüyorum
    Bence o ygs ile o mat ile sen beni geçersin.

Umarım istediğin bölüme yerleşirsin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.