Şimdi Ara

tm3 puanim 456 gosterio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu puanla kac bin gelir tahminen

• Obpsiz mi obpli mi ??
  • Up.Nerden hesapladın?Ben puanzadan hesapladım benim de bu civarlarda.
  • Obpli
  • Obp siz kaç hocam
  • Birebir ygs lys diye bi uygulamadan hesapladim ygs virgulune kadar dogru cikti
  • 405 hocam
  • Hocam 8-10 k civarı olacağını düşünüyorum ayrıca hemen hemen yakinmisiz puanda
  • Insallah hocam hedef neresi
  • Hedef Ank. Huk. bu hocam yani bir bakarsınız ikimizin sıralaması da 5-6 k civarında da gelebilir onu da söyleyeyim. Ankara olmazsa İstanbul, Gazı, Marmara olur yani iyi üniversiteler bunlar
  • Benim hedef istanbul uni olmadi marmara veya ist 2 yazmayi dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukcugenc

Birebir ygs lys diye bi uygulamadan hesapladim ygs virgulune kadar dogru cikti

Hocam ordan da hesapladım aynı çıktı puanımız 2010 a göre 10k yız en kötü inşallah buralarda oluruz ama ben nedense 14k 15k felan olacağımızı düşünüyorum.
  • 405 puan 2010 yiginsalinda 10 binlerde. Okul puaniyla 12-13 lere atabilir diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tictocc

405 puan 2010 yiginsalinda 10 binlerde. Okul puaniyla 12-13 lere atabilir diye dusunuyorum.

Benim ham 401-2 civarı okukdan 54-55 felan geliyor.Böyle de 10 bin olur sanırım ama girer miyiz ki yav?
  • quote:

405 puan 2010 yiginsalinda 10 binlerde. Okul puaniyla 12-13 lere atabilir diye dusunuyorum.
    benim 434 gösteriyor obpli ne olur
  • 2010 gibi gelirse ve bu puan dogruysa boyle bi sonuc gelir.Hangi yila benzeyecegi belirsiz , ve bu hesapladiginiz puan dogru mu onu net bilmiyoruz.
  • Benimde ham 400-405 ama benim obğ 75 olduğu için yerleştirme 445-450 hedefim 13-14k senin 9-10k gelir
  • Link atabilir misiniz bir de ordan hesaplayayım denemediğim bi o kaldı herhalde
  • quote:

2010 gibi gelirse ve bu puan dogruysa boyle bi sonuc gelir.Hangi yila benzeyecegi belirsiz , ve bu hesapladiginiz puan dogru mu onu net bilmiyoruz.
    aslında şu an konustuğumuz coğu sey biraz vicdanımızı rahatlatmaya yarıyor..18 temmuzu bekliycez en iyisi
  • whickens W kullanıcısına yanıt
    Benim kardesimin de obp ile 435 oluyor puanza dogru hesapliyorsa puani.Kac bin gelir ki hic bilmiyorum. 2010 gibi mi gelir bilmiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.