Şimdi Ara

Tonla Kazanda Yenilikler... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sizdede böyle mi????
  • eskisi gibi günde en fazla 5 kontör mü kazanabiliyoruz yine, yoksa oda degişti mi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

bakiyede hiçbişi görünmüyorrr

sizdede böyle mi????

Aranan sayısı : 7
    Kazandığım : 1 dakika
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo5558

eskisi gibi günde en fazla 5 kontör mü kazanabiliyoruz yine, yoksa oda degişti mi.

evet günde en fazla 5 kontör kazanabiliyorsun...çalarken dinlet abonesiysen ayda 150 değilsen 90 kontör ile sınırlı...
  • TONLAKAZAN sisteminin “Ödüllendirme Kıstas ve Limitleri” bulunmaktadır. TONLAKAZAN-ÜYESİ bu çerçevede ödüllendirilir.
    TONLAKAZAN-ÜYELERİ, tüm operatörlerden gelen cevaplı aranmalar karşılığında ödül kontör/dakika kazanacaklardır.
    Bir TONLAKAZAN-ÜYESİ kendisini arayan aynı kişiden günde en fazla 3 Kontör Kazanabilir, bir günde en fazla 5 kontör kazanabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

bakiyede hiçbişi görünmüyorrr

sizdede böyle mi????

explorerdan tonla kazana girdiğimde Bakiyenin altında bişey yazmıyor...kazancıma girdiğimde ne kadar kazandıysam orda...firefoxta böyle bir sorun yok...
  • çok kötü olmuş günkük 5 sınır olmasi, 150 nin dolmasi çok zor o zaman. şu an tonlakazana girince ton seçemiyorum 50 tane ton gözüküyor ama ben sadece iki tanesini seçebiliyorum, sizlerde de öyle mi acaba.
  • tonlakazana üye oldum. çalarken dinlet de otomatik başlamış. saçmalık ya. madem şart değil. niye başlatılıyor. şimdi iptal etsem bile bir aylık ücret kesildi.
  • çalarken dinleti şimdi iptal ettim... hata verdi daha sonra netten sildim kayıtlı tonu... tekrar seçtim sorun düzeldi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinbestil

tonlakazana üye oldum. çalarken dinlet de otomatik başlamış. saçmalık ya. madem şart değil. niye başlatılıyor. şimdi iptal etsem bile bir aylık ücret kesildi.

Aylık ücretin alınmaması lazım, benden almadılar.
  • Aynen benden de aylık ücret almadılar
  • bendede istemediler
  • belki benden de almamışlardır o zaman. güncel tutardaki rakam artmadı daha.
    quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orjinalden alıntı: metinbestil

tonlakazana üye oldum. çalarken dinlet de otomatik başlamış. saçmalık ya. madem şart değil. niye başlatılıyor. şimdi iptal etsem bile bir aylık ücret kesildi.

Aylık ücretin alınmaması lazım, benden almadılar.
  • bende hemen iptal ettim .alarken dinleti 90 hediye yeterli bana fazlası zarar
  • Çalarken dinlet aboneliğimizi ve tonla kazan aboneliğimizi iptal ettiğimizde sonra sadece tonla kazana üye olduğumuzda şimdiye kadar kazandığımız kontörler siliniyormu.
    Daha önce deneyen arkadaşlar varmı?
  • ben çoktandır aboneyim. çalarken dinleti dün iptal ettim. yeniden ton seçtim herşey aynı devam ediyor. kontörler duruyor herhangi bir değişme yok.
  • ton seçince çalarken dinlet aktif oluyo 20 dakika konustum müşteri hizmetleriyle adamaı bilgilendirdim tonlakazan konusunda, hiçbişey değişmeden kapattık
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimiye

Çalarken dinlet aboneliğimizi ve tonla kazan aboneliğimizi iptal ettiğimizde sonra sadece tonla kazana üye olduğumuzda şimdiye kadar kazandığımız kontörler siliniyormu.
    Daha önce deneyen arkadaşlar varmı?

Hayır. Daha önceki bakiyeniz silinmiyor.

quote:

ton seçince çalarken dinlet aktif oluyo 20 dakika konustum müşteri hizmetleriyle adamaı bilgilendirdim tonlakazan konusunda, hiçbişey değişmeden kapattık

Aynen kardeşim. Ben de telefon açtım müşteri hizmetlerine. Baktım daha haberi yok:" Ben sizi bilgilendireyim madem öyle dedim. " Tüm ayrıntıları anlattım. Ben sorunu kendim de halledebilirim, DonanımHaber üyesi aynı zamanda da M*A*x*i Cep Gsm Operatörleri yöneticisiyim dedim, soronu nasıl çözeceğimi biliyorum fakat ben sizin yapmanızı istediğim için aradım dedim. Sorunun nasıl çözümleneceğini anlattım. "Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için, haberimiz yoktu." dedi kapattık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tksharmely -- 3 Aralık 2008; 19:38:56 >

• arkadaşlar mesaj gondermeden ücretsiz olarak çalarken dinleti iptal ederek yeni ton nasıl atayabiliriz.birde diger hattımı üye yapacam kesin olarak bu aylık 12 kontör üye olunca alınmayacak demi.birde gitmesin kontörlerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Şimdi Turkcell Müşteri Hizmetlerine telefon açtım ve Müşteri Hizmetleri temsilcisini bilgilendirdim, çünkü TonlaKazan'daki yenilikten haberdar değildi
    ÇalerkenDinlet iptalinden sonra gerçekleşen TonlaKazanla ilgili sorunu belirttim, ÇalerkenDinlet'e üye olmadan TonlaKazan'ı kullanamazsınız dedi Ben de yenilikleri belirttim ve TonlaKazan'ın sitesini ziyaret etmesini söyledim, ardından da sorunla ilgili olarak IPTAL yazıp 1001'e mesaj attıkdan sonra ardından AKTIF yazıp 1001'e tekrar mesaj attığımda sorunun gideceğini, sorunumu sizin çözmeniz açısından telefon açtığımı söyledim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim dedi :)

Arkadaşlar TonlaKazan'ın iptali durumunda sitede şöyle bir ibare yer almakta:

Aşağıdaki butona tıklayarak, TonlaKazan üyeliğini iptal edebilirsin.

Üyeliğini iptal edersen, şu anki bakiyen hattına yüklenmeyecektir.

Üyeliğini daha sonra tekrar aktif etmek istersen, AKTIF yazıp 1001 e gönderebilirsin.

Bakiyemde 41 Kontör bulunmakta, iptal edersem eğer 41 kontör silinecek mi? İşlemi gerçekleştiren arkadaşların yorumunu alabilir miyim?

aynen senin yazdığın yöntemi uyguladım fakat hala çalarken dinlet aboneliğinden kurtulamadım yani bu işlemleri yapmama rağmen hala çalarken dinlet abonesiyim bana yardımcı olabılır mısın?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.