Şimdi Ara

Tonla Kazanda Yenilikler... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kazanılan kontörlerin Turkcell içine alınması çok kötü olmuş.Faturasız hatları faturalı hatlara benzeteceklerine tersini yapsaydı ya Turkcell Neyse sağlık olsun çalarken dinleti iptal ettim tam da kontör alma zamanı gelmişti
  • Turkcell'in işine böyle geldi demek. Eğer ki Faturalı hatları da faturasızlar gibi yapacak olsalardı 90 Kontör 50ye düşerdi
  • Keşke 50'ye düşse ama normal kontör yükleme şeklinde olup her yöne kullanılabilseydi...
  • Keşke öyle olsaydı. Ama ona da şikayet eden çok olurdu eminim. Sistemi yenilediler 12 Kontör şartını kaldırdılar ona da şikayet. Her ne şekilde olursa olsun mutlaka bir şikayet olacak.Ayrımın giderilmesi bence güzel oldu. Sanıyorum bu şekilde devam eder artık.
  • Çalarken Dinletin benim için avantajı Turkcell'lileri ararken artık kontör yüklemeyeceğim.Sonuçta her ay 90kontör kazanabilirsem bunu 1ayda çok rahat bir şekilde harcayabilirim.
  • Ben tonlakazandan toplam 500'e yakın kontör kazandım, ne oldu nereye gitti hiç bilmiyorum :) Kontör durmuyor, verecekleri hediye 90 Kontörü 1 günde bitiririm Pek bir işime yaramayacak artık ama olsun bir gelir o da sonuçta
  • TonlaKazan - Destek: yazıklar olsun [#796601]

Merhaba,

mustafa sezer,

TonlaKazan servisinde gerceklestirilen degisiklikler hem kullanicilarina hem de reklam veren firmalara verim saglama amaci gutmektedir. Bu nedenle, her iki tarafin da elde ettigi verimi yuksek tutmak yegane amacimizdir.

Ayrica artik TonlaKazan servisini kullanabilmeniz icin Calarken Dinlet abonesi olma ve aylik 12 kontor abonelik ucreti odeme zorunlulugunuz bulunmamaktadir.

Sistemi gelistirmek ve her iki tarafin da verimini arttirmak icin arastirmalarimiz surekli bir sekilde devam etmektedir. Bu surecte siz uyelerimizden gelen onerileri de dikkate aldigimizi bilmenizi isteriz.

Talebinizin cozum surecini asagidaki linkten takip edebilirsiniz;

ağzıma gelni soyledim diger hatlarımlada soyleyecem gerekirse tek başıma eylemime devam edecem ben hattımı onlara 90 kontor karşılığında kiraya veriyorum bedava kazanmıyoruz bu kontorleri karşılıgında bi emek harcıyoruz sanki bedavaya kazanıyormuşuz gibi bize turkcell içi hediye kontorlerden veremezler.

• tonla kazana bugün üye oldum...beni arayanlarla en az kaç dakika konuşmam lazım kontör yüklenmesi için..yoksa 5 saniyede konuşsam 1 dakikada konuşsam aynımı kazanırmıyım...
  • ayhan173,
    Alo demen yeterli :)
    süre önemli değil
  • sağol kardeş işin rastge lsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.