Şimdi Ara

Tonla Kazanda Yenilikler... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bymami78

arkadaşlar mesaj gondermeden ücretsiz olarak çalarken dinleti iptal ederek yeni ton nasıl atayabiliriz.birde diger hattımı üye yapacam kesin olarak bu aylık 12 kontör üye olunca alınmayacak demi.birde gitmesin kontörlerim

ben yeni bi hat ile üye oldum ama çalarken dinlet aboneliğinden kurtulamadım otomatikmen seni çalarken dinlete üye yapıyor yani 12 kontör gidiyor ama bu aboneliği iptal etmeyi başarırsan gitmez ki ben 2 gündür iptal edemedim...
  • quote:

arkadaşlar mesaj gondermeden ücretsiz olarak çalarken dinleti iptal ederek yeni ton nasıl atayabiliriz.birde diger hattımı üye yapacam kesin olarak bu aylık 12 kontör üye olunca alınmayacak demi.birde gitmesin kontörlerim

http://www.calarkendinlet.turkcell.com.tr/webui/index sitesinden süper şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Ç.D üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Sonra Tonlakazan'ın sitesine girdiğinizde şuan dinlettiğiniz tonu iptal edip yeni bir ton seçebilirsiniz.

Bende dün iki yeni hattı tonlakazan'lı yaptın ve herhangibir kontör düşüşü yaşamadım. Eğer çalarken dinlete ücret alınsaydı bu o an içinde gerçekleşirdi. Üzerinden bir gün geçmesine rağmen üyelik ücreti almadılar.

quote:

mrk_1905

Tonlakazan servisi sizi ücretsiz olarak Ç.D ye üye yapıyor ancak sizden üyelik ücreti alınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 3 Aralık 2008; 20:30:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

quote:

http://www.calarkendinlet.turkcell.com.tr/webui/index sitesinden süper şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Ç.D üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Sonra Tonlakazan'ın sitesine girdiğinizde şuan dinlettiğiniz tonu iptal edip yeni bir ton seçebilirsiniz.

Bende dün iki yeni hattı tonlakazan'lı yaptın ve herhangibir kontör düşüşü yaşamadım. Eğer çalarken dinlete ücret alınsaydı bu o an içinde gerçekleşirdi. Üzerinden bir gün geçmesine rağmen üyelik ücreti almadılar.

quote:

mrk_1905

Tonlakazan servisi sizi ücretsiz olarak Ç.D ye üye yapıyor ancak sizden üyelik ücreti alınmıyor.

tmm bilgi için çok teşekkür ederim... bir sorum daha olacak bu ÇD sitesinde Tonla Kazan Reklam Tonunu kişiye göre özel atama var ben şimdi bu tonla kazan tonunu 3 5 kişiye atasam herkes dinlemese yinede dakika kazanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrk_1905 -- 3 Aralık 2008; 20:38:39 >

• fuckulteli kardeşim cevap vermiş ;)
    ÇalerkenDinleti iptal ettikden sonra oluşan ton çalmama sorunu için de Diğer bir yöntem, farklı bir ton seçip, onu iptal ediniz, tekrar ton seçiniz. Sorun ortadan kalkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

fuckulteli kardeşim cevap vermiş ;)
    ÇalerkenDinleti iptal ettikden sonra oluşan ton çalmama sorunu için de Diğer bir yöntem, farklı bir ton seçip, onu iptal ediniz, tekrar ton seçiniz. Sorun ortadan kalkıyor

tmm hocam eywallah çok saol... birde üst kısımda bi sorum var eğer bilgin varsa yardımını bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrk_1905

tmm bilgi için çok teşekkür ederim... bir sorum daha olacak bu ÇD sitesinde Tonla Kazan Reklam Tonunu kişiye göre özel atama var ben şimdi bu tonla kazan tonunu 3 5 kişiye atasam herkes dinlemese yinede dakika kazanabilir miyim?

Cevapladığınız her çağrıya reklam tonunu dinleterek başladıysanız kontör kazanabilirsiniz.

Ben yeni üye yaptığım hattımda şöyle yaptım, karışık olarak bir liste hazırladım bunların 4 tanesi Ç.D 1 taneside reklam tonu. Bu durumda ben, karşı taraf reklamı dinlerken telefonu cevapladığımda kontör kazanabiliyorum. Diğer durumlarda kontör kazanamıyorum.
  • bende iptal ettim çalarkendinleti 12 kontör iin bence değmez sizce
  • quote:

quote:

Cevapladığınız her çağrıya reklam tonunu dinleterek başladıysanız kontör kazanabilirsiniz.

Ben yeni üye yaptığım hattımda şöyle yaptım, karışık olarak bir liste hazırladım bunların 4 tanesi Ç.D 1 taneside reklam tonu. Bu durumda ben, karşı taraf reklamı dinlerken telefonu cevapladığımda kontör kazanabiliyorum. Diğer durumlarda kontör kazanamıyorum.

bugün yeni üyeliğin 2. günü şuan numaralara göre tanımlama işlemini yaptım yarın aksama kadar tanımladıgım numaralar ile tonla kazan üyesi hattımı 5 defa arayacağım bi sonraki günde bakiyeyi kontrol ederek sizlerede bilgi veririm...

• quote:

Orjinalden alıntı: HmB_SaL

bende iptal ettim çalarkendinleti 12 kontör iin bence değmez sizce

kesinlikle değmez kampuslü oldugunuzu dusunursek 12 kontor 120 dakıka yapıyor zaten...
  • quote:

quote:

quote:

bugün yeni üyeliğin 2. günü şuan numaralara göre tanımlama işlemini yaptım yarın aksama kadar tanımladıgım numaralar ile tonla kazan üyesi hattımı 5 defa arayacağım bi sonraki günde bakiyeyi kontrol ederek sizlerede bilgi veririm...

yaptığım işlem sonucu listede numarası olmayan biri hattı aradığında ton çalmıyor fakat bu defada liste dışındakilere Türkcellle Bağlan Hayata tonu çalıyor... Liste dışındakiler aradıgında ton dinlemelerini istemiyorum bunu kaldırmanın bi yöntemi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrk_1905 -- 3 Aralık 2008; 21:08:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yaptığım işlem sonucu listede numarası olmayan biri hattı aradığında ton çalmıyor fakat bu defada liste dışındakilere Türkcellle Bağlan Hayata tonu çalıyor... Liste dışındakiler aradıgında ton dinlemelerini istemiyorum bunu kaldırmanın bi yöntemi var mı ?

Bu dün benim başımada geldi fakat sonrasında herkese reklam tonunu dinletmeye başladım. Çok abuk bir reklam olmadıktan sonra dinlettiğim reklamların benim için önemi pek fazla yok.

• bende senin gibi yaptım suan mecburiyetten kampus mesaj reklamını dınletıyorum ama süre dolunca daha düzgün bi ton secmeyı dusunuyorum ve her hafta aynı tonu kullanmayı düşünüyorum öyle bir hakkımız var dimi mesela herhangi bir hafta kullandıgımız tonu 1 haftalık kullanım suresı doldugunda yenıden secebılıyoruz dımı?
  • quote:

bende senin gibi yaptım suan mecburiyetten kampus mesaj reklamını dınletıyorum ama süre dolunca daha düzgün bi ton secmeyı dusunuyorum ve her hafta aynı tonu kullanmayı düşünüyorum öyle bir hakkımız var dimi mesela herhangi bir hafta kullandıgımız tonu 1 haftalık kullanım suresı doldugunda yenıden secebılıyoruz dımı?

bos olan herhangi bir tonu seçebiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

quote:

bende senin gibi yaptım suan mecburiyetten kampus mesaj reklamını dınletıyorum ama süre dolunca daha düzgün bi ton secmeyı dusunuyorum ve her hafta aynı tonu kullanmayı düşünüyorum öyle bir hakkımız var dimi mesela herhangi bir hafta kullandıgımız tonu 1 haftalık kullanım suresı doldugunda yenıden secebılıyoruz dımı?

tmm bilgi için tesekkur ederım...
  • Tonla kazan nedir, biraz bilgi verir misiniz? :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Tonla kazan nedir, biraz bilgi verir misiniz? :)

Hattınıza tanımlanan reklam Tonunu dinlettiğinizde aylık 90 veya 150 Turkcell içi hediye kontör kazandıran bir sistemdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Tonla kazan nedir, biraz bilgi verir misiniz? :)

Hattınıza tanımlanan reklam Tonunu dinlettiğinizde aylık 90 veya 150 Turkcell içi hediye kontör kazandıran bir sistemdir.

Teşekkürler. Nerden kayıt olabilirim? :)
  • http://www.tonlakazan.com/ a gir. orada kayıt ol var tıklayınca turkcell in online işlemler menusu geliyor. ondan sonra kayıt formu geliyor doldur kayıt ol hepsi bu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

quote:

tonlakazan da 50 tane ton var su anda ama bize sadece 2 adet olan turkcell tonlarını seçtiriyorlar.yani seçeceğimiz tonlarıda onlar belirliyorlar.neye göre nasıl yapıyolar anlamadım.
  • O Toniklerin süresi geçti. Reklam şirketleriyle olan anlaşmaları doğrultusunda veriliyor o reklamlar. Yani şuan Turkcell TonlaKazan'da cepte yiyiyor :)
    Diğer tonlar daha önce verilmiş tonlardır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.