Şimdi Ara

Tophane'de Nargile İçtik Hesap Baya Yüksekti Kazık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 Lira hesap geldi 3kişiydik.3 Nargile , 3 su , 6 çay , çerez vardı.
    Ve müesseseden erik

• yuvarlamışlar biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeForStyle

yuvarlamışlar biraz
    Ucuz bile
  • quote:

yuvarlamışlar biraz
    arkadaşım 3 nargile zaten en kötü 15 ten 45 yapar.

15 de yediğin içtiğin.normal.
  • quote:

yuvarlamışlar biraz
    Hay Allah ya..
    Peki ucuz bir yer yok mudur kardeşim Tophane'de.
    Ne bileyim biraz daha mütevazı ; oradaki bütün arabalar Audi , BMW tarzı araçlardı zaten ve taksiden indiğimizde anladım , kazığın ucu hafiften dokundurtmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasha1233

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bence iyi bile gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikretKızılok

Hay Allah ya..
    Peki ucuz bir yer yok mudur kardeşim Tophane'de.
    Ne bileyim biraz daha mütevazı ; oradaki bütün arabalar Audi , BMW tarzı araçlardı zaten ve taksiden indiğimizde anladım , kazığın ucu hafiften dokundurtmuştu.

Alıntıları Göster
    yak kardeş. daha sade yerleri deneyin ki en ucuz 10-12 ye bulursun nargile.

hem olm ne lan bu hovardalık 3 nargile ne alın bi tane dolandırın aranızda artislere bak

• quote:

Orjinalden alıntı: kiloverecegim

leş bir yer tophane ya deniz kenarında manzarası yok kro kaynıyor gitmeyin bir daha

?
    Hiç kro yoktu desem?
    Aile olarak gelmişti zaten insanlar , diğer bir grupta ise ne krolar vardı ne de abatılı davranışlar sergileyenler.Ama kurtlar vadisi açıktı bu da diğer bir gerçek.
    O konuda sıkıntı yaşadım biraz.
    @athabaska
    Ya biz İzmirliyiz hocam , kırk yılda bir gelmişiz hovardalık yapacağız tabiiki de
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikretKızılok

quote:

Orjinalden alıntı: kiloverecegim

leş bir yer tophane ya deniz kenarında manzarası yok kro kaynıyor gitmeyin bir daha

?
    Hiç kro yoktu desem?
    Aile olarak gelmişti zaten insanlar , diğer bir grupta ise ne krolar vardı ne de abatılı davranışlar sergileyenler.Ama kurtlar vadisi açıktı bu da diğer bir gerçek.
    O konuda sıkıntı yaşadım biraz.
    @athabaska
    Ya biz İzmirliyiz hocam , kırk yılda bir gelmişiz hovardalık yapacağız tabiiki de
    hocam sende hovardaLık diyosun 60 liraya laf yapıyon:D sen nasıl olmuşsa iyi vermişin:D ben tek nargile bir iki içeceğe 35 mi ne verdim:D ayrıca tohaneye kurban olsun kro diyen arkadaş. çok güzel mekanları var. aklında bulunsun hani oturduğunda içecek istediğinde kendileri bir fıstık (tuzlu) getiriyo bu şu demek; hesap tuzlu gelicek..:D

• quote:

Orijinalden alıntı: harflour

hocam sende hovardaLık diyosun 60 liraya laf yapıyon:D sen nasıl olmuşsa iyi vermişin:D ben tek nargile bir iki içeceğe 35 mi ne verdim:D ayrıca tohaneye kurban olsun kro diyen arkadaş. çok güzel mekanları var. aklında bulunsun hani oturduğunda içecek istediğinde kendileri bir fıstık (tuzlu) getiriyo bu şu demek; hesap tuzlu gelicek..:D

Alıntıları Göster
    3 kişi 3 nargileyi nasıl içtiniz merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: harflour

Alıntıları Göster
    BAHSETTİĞİN YER BORU DEĞİL YANİ TOPHANE 60 TL GELMİŞ BENCE ÇOK NORMAL

• quote:

Orijinalden alıntı: IcePath

3 kişi 3 nargileyi nasıl içtiniz merak ediyorum

Alıntıları Göster
    nargile 15den aşşa zor bulursun. zaten 15de kalan şeyler için normal. tophanede ucuz yer yok gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetUsHuntY4rr

nargile 15den aşşa zor bulursun. zaten 15de kalan şeyler için normal. tophanede ucuz yer yok gibi bişey.

Alıntıları Göster
    oralarda 10 tlye çay dahil nargile satan var. biz ortamı begenmeyip girmedik. 15 diyorlar ama biraz pazarlık yapınca 10-12 ye düşüyorlar.

3 kişiye 1 nargile yeter. hadi diyelim 2 olsun. nedir bu artistlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

oralarda 10 tlye çay dahil nargile satan var. biz ortamı begenmeyip girmedik. 15 diyorlar ama biraz pazarlık yapınca 10-12 ye düşüyorlar.

3 kişiye 1 nargile yeter. hadi diyelim 2 olsun. nedir bu artistlik

Alıntıları Göster
    Az bile gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: S Line

Az bile gelmiş

Alıntıları Göster
    Burda nargile 5 lira, 3 kişi 1 nargile 3 çay alıyoruz, 3 er liradan kapatıyoruz hesabı ve 2 saat oturuyoruz, çıkışta artan 1 lirayla çekirdek alıp 1 saatte de onu bitiriyoruz, tamam hadi evlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Burda nargile 5 lira, 3 kişi 1 nargile 3 çay alıyoruz, 3 er liradan kapatıyoruz hesabı ve 2 saat oturuyoruz, çıkışta artan 1 lirayla çekirdek alıp 1 saatte de onu bitiriyoruz, tamam hadi evlere.

Alıntıları Göster
    git ortaköye mis gibi yerler var. nargilede 8-12 lira arası. ama diğer şeylerden giriyo hesap

ortaköyde bi yerde oturuyoduk öyle yedik içtik. sonra kalkarken hesap geldi baktım 2 sodaya 8 lira yazmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MoriKalina

git ortaköye mis gibi yerler var. nargilede 8-12 lira arası. ama diğer şeylerden giriyo hesap

ortaköyde bi yerde oturuyoduk öyle yedik içtik. sonra kalkarken hesap geldi baktım 2 sodaya 8 lira yazmışlar

Alıntıları Göster
    quote:

sivasta nargilenin 2 tl oldugunu iddia eden arkadaşım var

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

sivasta nargilenin 2 tl oldugunu iddia eden arkadaşım var

Alıntıları Göster
    Cidden kardeşim az bile gelmiş. Biz 2 sene önce gittik. Oranın en büyük yerlerinden biri. Bilen bilir. Adamlar 1 sahlepe 5 lira yazıyorlardı. Bugün için belki normal ama 2 sene önce için biraz fazla. O gün bizde bayaaa kazık bi hesap ödemiştik. Ondan sonra da bi daha tophaneye tövbe ettik. Zaten artık nargile de içmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

Cidden kardeşim az bile gelmiş. Biz 2 sene önce gittik. Oranın en büyük yerlerinden biri. Bilen bilir. Adamlar 1 sahlepe 5 lira yazıyorlardı. Bugün için belki normal ama 2 sene önce için biraz fazla. O gün bizde bayaaa kazık bi hesap ödemiştik. Ondan sonra da bi daha tophaneye tövbe ettik. Zaten artık nargile de içmiyorum.

Alıntıları Göster
    1 nargile 2 çay 2 limonata 30 lira hesap.Çaylar 2.5'dan Limonata 5 nargile 15

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

1 nargile 2 çay 2 limonata 30 lira hesap.Çaylar 2.5'dan Limonata 5 nargile 15

Alıntıları Göster
    çorlulu ali paşa medresesine git orası ucuz diyorlardı :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.