Şimdi Ara

TOPİK NASIL KAPATILIR, KULLANICI NASIL SİLİNİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu forumda açılan bir konu nasıl silinir?
    Son olarak da daha önce tanımladığım bir kullanıcıyı nasıl yok ederim.
    Aşağıda butonlar var ama çalışmıyor ya da bana gıcıklık yapıyor.
    teşekkürler

• hemen konunun sağ üst köşede sil butunundan silebilirsin ama bu kullanıcı yok etme işini anlamadım
  • Admin olursan yok edersin,hemde kimi istersen
  • admin olmadan kullanicilara dokunamazsin
  • Kendi açtığım kullanıcıyı da mı yokedemiyorum.
    Ör. Kendim birkaç gün önce xxxx diye bir kullanıcı açtım. Ama şimdi vazgeçtim. Silmek istiyorum. Yani forum üye kayıdımı silmek istiyorum. Nassıııııı yapacağım be yav
    teşekkür ederim
    zyxelci
  • "hemen konunun sağ üst köşede sil butunundan silebilirsin"
    Böyle bir şey bulamadım. Ne olur yardım edin de konuyu silebileyim.
    teşekkür ederim.
    zyxelci
  • yalnız kendi cevap verdiğin konuları silebilirsin mesala benim şuan yazdığım konuyu silemezsin. Eğer kendi açtığın konuda verdiğin cevabı sileceksen. Sil butoonuna tıkla oda silecegin cevabın sağ üst tarafında yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 5 Mart 2005, 12:41:20 >
  • Bir kere kullanıcı açtığın zaman o artık forum kayıtlarına geçmiştir ve admin dışında silemezsin sana ait olsa bile.
    Kendi topiğini silersin ama kimse yazmamışsa.Topiğine cevap verilmişse artık onunda işi bitmiştir silemezsin.sadece o topikteki sana ait mesajları silebilirsin.
  • Fiyat / performans oranı olarak biraz pahalı kaçsa da önümüzdeki 2 - 3 ay içinde daha makul bir fiyattan alma imkanınız olacaktır. Biraz bekleyin derim ben. Ne de olsa çok yeni bir ürün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Fiyat / performans oranı olarak biraz pahalı kaçsa da önümüzdeki 2 - 3 ay içinde daha makul bir fiyattan alma imkanınız olacaktır. Biraz bekleyin derim ben. Ne de olsa çok yeni bir ürün.

Admin'e kullanıcı adı ve şifreni yolla. Belki o kapatır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.