Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ist bilişim sadece vaio satmıyor muydu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tvdelisi

İstanbul bilişimde 1400 lira olmuş görünüyor bu laptop

yok yauw o kadar ucuzmu ?

1770 e ben aldım daha 1 ay olmadı valla :S
  • bende almayı düşünüyorum ama ist bilişim konusunda bazı tereddütlerim var garanti vs.
  • İstanbulbilişim deki 15A için sıcak fırsatlarda konu var. Oradada yazdım, İstanbulbilişim'in elinde bu laptop yok. Tükenmiş ve en az 1 ay sonra gelebilirmiş. Yani boşa ümitlenmeyin sonrası kötü oluyor
  • A300 15A kullanan arkadaşlar size bir sorum var. Laptop un üzerindeki dokunmatik tuşların ışığını en soldaki tuştan istediğim zaman açıp kapayabiliyordum, ancak 1 şu an o tuşa dokunduğumda kapanmıyor ??? Bu konu hakkında bilgiye sahip arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1078

online görüşmede yaklaşık 100 dolar indirim yapıyolar
    veya telefonda
  • quote:

Orjinalden alıntı: linksir

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1078

online görüşmede yaklaşık 100 dolar indirim yapıyolar
    veya telefonda

bende ilk baştan ordan almak istemiştim hatta sipariş bile oluşturmuştum, akşamı dedim bide "**** bilgisayar"a gidiyim dedim ordan 100 YTL ucuzuna aldım toplamda 1770'e geldi cihaz zaten...
    Ama 100 dolar indirimi orda hiç görmedim online destek hattındaki ilede görüşmüştüm herhangi bir bilgi vermemişti.Belki yeni başlamış olabilirler.

Tanas; dediğin özelliği inan daha hiç denemedim bile merak edip :)
    akşam eve gidince bi deniyim ne işe yaradığını yazarım burdan..

• quote:

Orjinalden alıntı: Sabotaj1148

Hayırlı olsun arkadaşım,
    vista puanı kaç 15a'nın..
    15d'ler hiçbi yerde yok kafayı yicem

TOSHIBA SATELLITE A300-15D

• soldaki tuş ışıkların yanıp sönmesini sağlıyor benim pc de..
  • Bu laptopu almayı düşünenler için Gold da Bonusa %20 indirim var şu an. 12 temmuzda 1800 YTL ye 10 taksit almıştım. Şimdi arkadaşa 1598 YTL ye 10 taksit alıyoruz.
  • hayirli olsun

notebook sogutucuyu nereden ve ne kadara aldigini yazarsan iyi olur

yaz da geldi Go7600 kalerufer gibi calisiyor
  • Gold bilgisayardan coolermaster marka 3 fanlı alüminyum soğutucuyu 75 liraya aldım.
  • arkadaşla laptop alacaktık o bu modeli aldı ben imzamdakini aldım. ben şu an için hiçbir sorun yaşamadım. arkadaş vistayı tekrar kurdu sonra vistadan vazgeçip xp ye döndü. mesela arkadaş vistada webcami çalıştıramadı. bilmiyorum ya ben çok iyi kullanıyorum ya da o kötü kullanıyor. sistemim falan hiç arızalanmadı çünkü. hem de ben daha ucuza almıştım.
  • arkdaşlar yaw ıvır zıvır bir sürü program yükledi makineye kurulum esnasında bunlar çok fazla,
    yüz tanıma vs, toshibanın kendi programları bunların hangilerini uninstall etmek lazım, genel olarak makinenin hız gayet iyi ama açılışta yüklüyorda yüklüyor 2 saat, bir dünya gereksiz program
  • evet gereksiz programı çok. toshiba tempro'yu kaldırmayın ama. driver güncelleştirmeleri onunla yapılıyor.

fan sesi ve tuşların ses yapması hariç güzel bilgisayar, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamingmaster -- 4 Ağustos 2008; 22:14:33 >
  • 15A kullanan arkadaşlar. Hd3650 yi ve 8600GT'yi karşılaştırmam açısından;

Oynadığınız oyunları ve maksimum ayarlarda kaç FPS aldığınızı belirtirsenz çok sevinirim.

Not: Uzunca bir araştırmamda sağlıklı bir bilgi bulamadım notebookcheck dahil
  • arkadaşlar cpu ısısına nerden bakılıyor ? cehaletimi mazur görün hiç anlamadım bu vista dan birşey

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.