Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla notebooktan gelen sesse laf yapanaları anlamıyorum masaüstü bilgisayarı açık bırakınca deşhet ses cıkarıyor ona birşey demiyorlar zavallı notebookun 1 tane fanı var oda işlemci + ekran kartını soğutuyor buna laf yapılıyor. bence sıcaklık değeri cok guzel hem normal kullanımda hemde dıger notebooklarla karşılaştırma yaptım sadece yüksek yuk altında sol tarafta biraz ısınma oluyor ilk başlarda bana baya sıcak bu ne bögle diyordum ama sımdı okadar da sıcak gelememeye başladı.
    P300-127 ve a200-1ah la karşılaştırma fırsatım oldu bızım notebooku söyle diyebilirim ki 15a bir melek :D hissedilen sıcaklık olarak diğerlerine göre cok dusuk geldi. hele a200-1ah ın sol taraftakı hava cıkıs deliğinden cıkan sıcaklıkla karşılaştırdıgımda muazzam bır sıcaklık farkı vardı a200 de elını tutamazken bızım notebookta ıstedıgın kadar tutabılırsın. (world of warcraft oynuyorduk 2 notebook tata az cok aynı yuk altında sayabılırız ekstra birşey yoktu)

• Şu anda EKSEN 'de 1550 YTL 'ye veriyorlar. Hatta Cardfinans a 12 taksit bile yapıyorlar. Bilgilerinize..
  • Normal kullanımda herhangibir fan sesi falan duymuyorum ben aslında. Gerçi oda kullanıcının çalıştırdığı programlara bağlı.Oyun oynarken o sesi duyabiliyorum anca.

Evet peynir ekmek gibi satılıyor 15A sanırım :D

Bide bu sıcaklıklara ölçmek için kullanımı basit program varmı acaba sizin kullandığınız. Bikaç tane indirdim ama pekde işe yaramıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvd.disappear -- 12 Ağustos 2008; 19:56:40 >
  • " hardware sensor monitor "diye bir program var bu yardımcı olabılır basit ve kulannışlı. bide everest var bilmeyen yok gibi bişi artık onu (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlack_IC£ -- 12 Ağustos 2008; 21:21:38 >
  • Arkadaşlar benim masaüstümdeki ekran kartı 8600 gt bu yeni alacağım dizustunun ekran kartıyla kıyaslarsak acaba hangisi daha iyidir bi yardım lutfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wituy

Arkadaşlar benim masaüstümdeki ekran kartı 8600 gt bu yeni alacağım dizustunun ekran kartıyla kıyaslarsak acaba hangisi daha iyidir bi yardım lutfen...

3 aşa 5 yukarı senın karta eş değer bir kart diyebiliriz. ama birazcık daha iyi HD 3650 senin kartına oranla..
  • bu fiyata toshiba he.
    walla 3 ayda neler değişiyor.
    a200-23u yu bulamıyorduk 2300 liradan aşağıya.. şimdilerde de 1500 liraya iyi toshibalar.
    hayırdır nerden bu fiyat farkı? notebook kalitesi mi düştü? yoksa toshiba rekabet amaçlı mı düşürdü?
    çözemedim
  • walla acerler peynir ekmek gibi satılıyor, toshiba da sanırım fiyatlarını birgözden geçirme gereği duydu
    sanırım
  • Hayda hayırlı olsun gold siteden a300-15a yı kaldırdı bizimi duyduki acaba :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: grcim

walla acerler peynir ekmek gibi satılıyor, toshiba da sanırım fiyatlarını birgözden geçirme gereği duydu
    sanırım

kullanıcılar için iyi haberler bunlar.
    ithalatçıları da arttı rekabet arttı.toshiba dedin mi iyi laptopu 2000 liradan başlardı
    ama artık 1500 e alınıyor.güzel haber..

alanlara hayırlı olsun diyorum..
  • artık masaüstü bilgisayarının öneminin azaldığını anladı notebook üreticileri fiyatları makul sevıye getirdiler.. valla devam etsin söyle güzel güzel notebooklar 1000ytl ye ınsın ne guzel olur. zaten 2010-2015 arası günüzmedeki masaüstülerin yerini alıcak diyorlar umarım öğle olur. bundan bırkaç sene once 128mb(paylasımlı) ekran kartlı notebooklar ile doluyken artıdından paylasımsızlar uzun sure pıyasada kaldı o aralarda masaustune yanlıs hatırlamıyorum 256mblık ekran kartları baya yaygınlastı derken 512mb lar cıktı ve notebooklar da yakalaması fazla uzun surmedı desek yerıdır. bundan bırkaç sene once oyun oynayamazken şimdi çatır çatır oynuyoruz en son cıkan oyunları (crysis vs. (: ) helal olsun valla..

TEKNOLOJIYI SEVIYORUM!!!
  • arkadaşlar bu modelin ekran kartı olmayan(on-board),ve diğer özellikleri aynı olan modeli var mı acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p@l@ -- 13 Ağustos 2008; 18:04:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

arkadaşlar bu modelin ekran kartı olmayan(on-board),ve diğer özellikleri aynı olan modeli var mı acaba??

bu modelin ekran kartı zaten onboard değil ki 512mb belli var ekran kartının senın gördüğün o onboard olayı 512mb üzerindeki şey için geçerli ama onun ıcın 3gb ram ile 1024 4gb ram ile 2048 e cıkıyordu sanırsam. fabrika cıkısı gelen halde onboard fılan yok anlıyacagın..
  • Makinamdan memnunum şükür..vistayla bi problemimiz vardı..xp yamuk yapınca artık iyi geçinmeye başladım..

Bu vista hızlandırıcı olaylarıda gerçekleştirdim..bayağı hız artıı..çizimde canavar gibi..ısıma problemi ise bi önceki makinam Packard'a göre yok denecek gibi..arada bi "aha ısınmış" diyorum ama bi kaç dakika içinde başarıyla ılıtıyor..

Ayrıca bu vistadaki Recovery olayı gerçekten iyi..

Fakat bir sorum olacak..şu an bilgisayarda birçok program mp3 filan yüklü..

Toshiba Recovery Disc Creator programı ile bi DVD daha alsam

1-şu anki bilgilere birşey olur mu?

2-Şu anki bilgiler Recovery ile birlikte geri gelecek mi?

3 Gelecekse nereye gidecek(gelene kadar)

teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: ßlack_IC£

quote:

arkadaşlar bu modelin ekran kartı olmayan(on-board),ve diğer özellikleri aynı olan modeli var mı acaba??

bu modelin ekran kartı zaten onboard değil ki 512mb belli var ekran kartının senın gördüğün o onboard olayı 512mb üzerindeki şey için geçerli ama onun ıcın 3gb ram ile 1024 4gb ram ile 2048 e cıkıyordu sanırsam. fabrika cıkısı gelen halde onboard fılan yok anlıyacagın..

bunun on-board olmadığını ben de biliyorum..yani on-board olan modeli var mı demek istedim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ßlack_IC£

quote:

bunun on-board olmadığını ben de biliyorum..yani on-board olan modeli var mı demek istedim

öğle bir model yok.. bütün modelleri bögle yapıyorlar artık.

• Arkadaşlar gold bilgisayardan A300-15A almak üzereyim.Ama ilk önce size sorayım dedim.Daha önce içinizde gold'dan alış-veriş yapan oldu mu?Gold üzerine yapılan kötü yorumlar beni korkuttu!!!Bir de laptop hiç açılmamış halde mi geliyor?Yani kurulumlarını ıvırını zıvırını biz mi yapıyoruz..

Yardımlarınızı bekliyorum eyy A300-15A cılar.Akıl hocalıgınına ihtiyacım var..
  • ben golddan bonus card a 10 taksitle aldım. kurulumu yapılmıs halde geldı notebook ben hıcbırşey yapmadım üzerinde. bence güvenebılırsın. zaten bır sorun olursa dırek toshiba teknik servisine gidersin bir sorun olucagını pek sanmıyorum ya..
  • ben kurulumu orda yaptırdım, ayrıca ekrandaki ölü piksel olayınıda test etmiş olduk,
    yarım saatime maloldu ama değer bence beklemeye, ayrıca ferah bir zamanında git,
    dikkatlice incele sağını solunu sonra problem yaşamaktansa
  • quote:

Orjinalden alıntı: atmaca1396

Arkadaşlar ****dan A300-15A almak üzereyim.Ama ilk önce size sorayım dedim.Daha önce içinizde gold'dan alış-veriş yapan oldu mu?Gold üzerine yapılan kötü yorumlar beni korkuttu!!!Bir de laptop hiç açılmamış halde mi geliyor?Yani kurulumlarını ıvırını zıvırını biz mi yapıyoruz..

Yardımlarınızı bekliyorum eyy A300-15A cılar.Akıl hocalıgınına ihtiyacım var..

Arkadaşlar ben goldun sitesinden alış-veriş yapacagım.Yani kargoyla alış-veriş olucak.
    goldun kargoyla gönderilen ürünlerinden de bi haberiniz war mı?Ayrıca kurulumunu orda yaptırtsam ölü pixel olup olmadıgını anlamış olurum ama bu riskli degil mi sizcede?Ha bi de bu gold taşıma çantasını da yolluyor mu yaa.??

YARDIM ARKADAŞLAR??:((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmaca1396 -- 14 Ağustos 2008; 12:58:50 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.